Προς το περιεχόμενο

Aλλαγή στο Nova GO και τη μετάδοση αγώνων Super League για όσους δεν βρίσκονται σε δίκτυο Forthnet


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ίδιο κάνει και ο ΟΤΕ σε συνδρομητές μόνο ΟΤΕ,με τη διαφορά ότι μπορείς να το βάλεις σε 2 συσκευές-όχι ταυτόχρονη θέαση-συν το δορυφορικό.Επίσης λειτουργεί σε σταθερό υπολογιστή που η γόβα το κόβει,και σε android tv box no root.Εγώ έτσι το έχω και λειτουργεί άψογα.Τους είχα και τους 2.Ο ένας σε άφηνε να δεις από όποιο δίκτυο ίντερνετ ήθελες αλλά μόνο σε λάπτοπ-τάμπλετ-κινητό(γόβα),ο άλλος μόνο από το δικό της δίκτυο ίντερνετ,αλλά 2 συσκευές σταθερό υπολογιστή και android tv box.Δυσκοίλιοι και οι 2..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο είναι για σφαλιάρες μιας και εγώ τους έχω και τους 2.

 

Το θέμα είναι ότι ο ένας απαράδεκτος το ξεκίνησε με αυτούς τους όρους, ο άλλος το εφάρμοσε στην πορεία, το οποίο είναι ακόμη πιο απαράδεκτο.

 

Κατάπιαμε το 1 συσκευή από 2, εν μέρει το καταλαβαίνω κιόλας γιατί έχαναν αρκετά λεφτά. Αυτό τώρα όμως είναι άνω ποταμών. 

 

Ευτυχώς έληξε το συμβόλαιο πριν δύο εβδομάδες και θα πέσει ξεβράκωμα στη διαπραγμάτευση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως βλέπω οτεgo σε 55αρα τηλεόραση και οχι σε δίκτυο οτε αλλα σε νοβα !\ Δεν θέλει κόπο , θελει τρόπο ..

---

Επειδή τα εχω και τα δυο go  δηλώνω υπεύθυνα οτι στον οτε ειναι πολυ πιο τραγικοί απο οτι στην νοβα !

η νοβα τωρα αρχίζει να κανει τσαλιμάκια μια και ηταν τελειως χαλαρό το go της , αντίθετα με τον οτε που μονο go  δεν ειναι αυτο που δίνει !

go  αλλα μονο σε δίκτυο της ? Δεν μας χεζεις ρε νταλαρα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο είναι για σφαλιάρες μιας και εγώ τους έχω και τους 2.

 

Το θέμα είναι ότι ο ένας απαράδεκτος το ξεκίνησε με αυτούς τους όρους, ο άλλος το εφάρμοσε στην πορεία, το οποίο είναι ακόμη πιο απαράδεκτο.

 

Κατάπιαμε το 1 συσκευή από 2, εν μέρει το καταλαβαίνω κιόλας γιατί έχαναν αρκετά λεφτά. Αυτό τώρα όμως είναι άνω ποταμών. 

 

Ευτυχώς έληξε το συμβόλαιο πριν δύο εβδομάδες και θα πέσει ξεβράκωμα στη διαπραγμάτευση

μεταξύ μας υπάρχει μόνο ένας τρόπος διαπραγμάτευσης και αυτό είναι η φορητότητα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογική κίνηση. Η υπηρεσία θεωρητικά είναι για να βλέπεις την υπηρεσία όταν δεν είσαι στο μέρος που έχεις τον αποκωδικοποιητή με την κεραία. Όχι για να βλέπεις εσύ και να βλέπει και κάποιος άλλος, αλλού. Γι αυτό λέγεται και go και όχι sharing.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...