Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή ηλιακού συλλέκτη και συντήρηση Θερμοσίφωνα


raftako

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Anikolos..δεν καταλαβαίνω το ύφος σου.Είναι κακό τις μέρες που ζούμε να κοιτάμε να εξοικονομήσουμε χρήματα;

Όχι με παρεξήγησες (δικαιολογημένα) να τον χαρείς ήθελα να γράψω.. Είμαι πολύ υπέρ της κίνησης που έκανες να τον φτιάξεις μόνος σου γιατί στην σημερινή δύσκολη εποχή δεν μπορεί να υπάρχουν επαγγελματίες που ζητούν μεροκάματο 100 και 200 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anikolos..δεν καταλαβαίνω το ύφος σου.Είναι κακό τις μέρες που ζούμε να κοιτάμε να εξοικονομήσουμε χρήματα;

Εγω λεω μπράβο για το εγχείρημα, σαφώς και κάνατε το καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα ήθελα να σου προτείνω πως αν δεν έχεις τη διάθεση να βοηθήσεις τα μέλη του forum ,καλό θα είναι να μη μπαίνεις καν στον κόπο να σχολιάσεις.Ευχαριστώ και πάλι.

Ok anikologr,τώρα είδα το μνμ σου,μάλλον έγινε παρεξήγηση...αλλά με αυτό που έγραψες μας ψαρωσες...Ζητώ συγγνώμη.

Συγγνώμη anikologr,τώρα είδα την απάντησή σου.Εμ...έτσι όπως το έγραψες κι εσύ αλλιώς φάνηκε.Τσπ,τέλος καλό,όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα ήθελα να σου προτείνω πως αν δεν έχεις τη διάθεση να βοηθήσεις τα μέλη του forum ,καλό θα είναι να μη μπαίνεις καν στον κόπο να σχολιάσεις.Ευχαριστώ και πάλι.

Ok anikologr,τώρα είδα το μνμ σου,μάλλον έγινε παρεξήγηση...αλλά με αυτό που έγραψες μας ψαρωσες...Ζητώ συγγνώμη.

Συγγνώμη anikologr,τώρα είδα την απάντησή σου.Εμ...έτσι όπως το έγραψες κι εσύ αλλιώς φάνηκε.Τσπ,τέλος καλό,όλα καλά.

 

Ναι ρε συ. Ήταν σαφές ότι έκανε λάθος στο γράψιμο. Γι' αυτό κι εγώ μπήκα να το σχολιάσω "παίζοντας".

 

Αφού ξεκαθαρίστηκε όμως, ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...