Προς το περιεχόμενο

Best xiaomi phone με 64gb και καλή κάμερα;


ziggywas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντα μιλάω πρώτου παραγγείλω.... για να διευκρινίσω αν το προϊόν είναι σε στοκ .... ρωτάω, ζητάω αυτά που θέλω κτλ πάντα μου απαντάνε οι κινέζοι και με αυτόν τον τρόπο τους βοηθάω έτσι ώστε να χω την καλύτερή εξυπηρέτησή που μπορούν- θέλουν να προσφέρουν τώρα αν δε επικοινωνήσεις το πιο πιθανών δεν θα σου στείλουν προβληματική συσκευή άλλα σίγουρα δεν θα χεις την ίδια αντιμετώπισή-εξυπηρέτησή με αυτόν που επικοινώνησε

 

δεν είδα στα έξι σημεία που αναφέρεις παραπάνω να γράφεις αν το προιον ειναι σε στοκ;

και πάλι είναι διαφορετικό να ρωτάς αν εχουν στοκ από το να γράφεις " Please install the tempered glass as carefully as you to could.".... σαν να γράφεις στην μεβγάλ : "please ask the cow to eat good grass before pumping the milk...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα το Redmi Pro 4/128, ακριβώς 26 ημέρες μετά την παραγγελία μου από το Gearbest (ευτυχώς χωρίς θέματα με τελωνεία, που διάβασα ότι έπαιξαν πολύ τον τελευταίο μήνα). Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος, το κινητό έχει φοβερή κατασκευή και είναι πολύ γρήγορο σε ότι κι αν δοκίμασα (antutu score σχεδόν 100.000). Η κάμερα είναι μέτρια δυστυχώς, αλλά σε αυτά τα λεφτά νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες επιλογές συνολικά σαν συσκευή. Ευχαριστώ θερμά τον χρήστη ziaba που μου το πρότεινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Να το χαρείς το εργαλείο... και σιγά σιγά με τις εφαρμογές, παιχνίδια και βίντεο μην γεμίσουν τα 128giga :-D


τρέξε και το uxbench :devil:  είναι το benchmark του συμφορουμίτη μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...