Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Yellows Τράπεζας Πειραιώς


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

19 λεπτά πριν, ribo7 είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω εξαργύρωση πόντων με online αγορά σε Public ή Mediamarkt?

Όχι, δεν μπορείς ούτε στα Public ούτε στα Media Markt.

Επεξ/σία από pluss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το είχα δει αυτό αλλά είπα μήπως έχει αλλάξει κάτι τώρα με click-away, καραντίνες κλπ. Επίσης δε μπορούσα να βρω πως μπορώ να αγοράσω δωροεπιταγή online γιατί το yellowday.gr με πετάει στο site της Πειραιώς λέγοντας πως "το yellowday αλλάζει"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
22 λεπτά πριν, mrdj2k είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω εξαργύρωση με τον λογαριασμό σχεδόν άδειο; Εχω πχ 1€, άλλα έχω μαζέψει 88000 yellows..

Που είναι το ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

Πας Σκλαβενίτη και ψωνίζεις ότι θες.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδιά που έχω 2400 ποντους και σε 1 βδομάδα λήγουν αμα παω Σκλαβενίτη μπορω να πω στο ταμειο, αφαίρεσε μου οσο μπορω απο τα yellows? (Δηλαδή αμα δεν κανω λαθος 4 και κατι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Mikey21 είπε

Εγω παιδιά που έχω 2400 ποντους και σε 1 βδομάδα λήγουν αμα παω Σκλαβενίτη μπορω να πω στο ταμειο, αφαίρεσε μου οσο μπορω απο τα yellows? (Δηλαδή αμα δεν κανω λαθος 4 και κατι?)

Έτσι ακριβώς φίλε.


Πας ψωνίζεις Χ ποσό και εξαργυρώνεις τα Ψ yellows.

 

9 ώρες πριν, mrdj2k είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω εξαργύρωση με τον λογαριασμό σχεδόν άδειο; Εχω πχ 1€, άλλα έχω μαζέψει 88000 yellows..

Πας και κανεις τα ψώνια σου κανονικά φίλε, κανένα πρόβλημα αλλά 88.000 yellows που βρήκες ρε θηρίο ; 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Έτσι ακριβώς φίλε.


Πας ψωνίζεις Χ ποσό και εξαργυρώνεις τα Ψ yellows.

 

Πας και κανεις τα ψώνια σου κανονικά φίλε, κανένα πρόβλημα αλλά 88.000 yellows που βρήκες ρε θηρίο ; 😂

176€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Πας και κανεις τα ψώνια σου κανονικά φίλε, κανένα πρόβλημα αλλά 88.000 yellows που βρήκες ρε θηρίο ; 😂

Προφανως σε καποια απο τις προσφορες του τυπου "Παρτε αυτη την 100" τηλεοραση στη προνομιακη τιμη ταδε και λαβετε 50.000 yellows δωρο"  🙂

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε αυτη την προσφορα

https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-65-smart-oled-4k-uhd-oled65gx6la/prod10723851pp/

τι ισχυει?

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τι σημαινει κερδιζεις 20% σε yellows?

20% των 2400 ευρω? = 480 που μετα γινονται 100Χ480=48000 YELLOWS? = 96 αυρω? = πολυ λιγα.

στις προυποθεσεις λεει για 100 Υ για καθε ευρω συναλλαγης. Αρα 2400χ100=240000 Υ = 480 ΕΥΡΩ?

Η συναλλαγη ειναι 2400. το 20% που κολλαει?

 

 

Επεξ/σία από johnniek13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, johnniek13 είπε

σε αυτη την προσφορα

https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-65-smart-oled-4k-uhd-oled65gx6la/prod10723851pp/

τι ισχυει?

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τι σημαινει κερδιζεις 20% σε yellows?

20% των 2400 ευρω? = 480 που μετα γινονται 100Χ480=48000 YELLOWS? = 96 αυρω? = πολυ λιγα.

Προφανως ναι, κερδιζεις 480ε σε yellows. Τα 96ε πως προκυπτουν?

Παντως οι τηλεορασεις παραμενουν σε τρελες τιμες. 2400ε (απο... 3750 που λεει οτι ειναι η κανονικη τιμη) και δεν ειναι καν 3D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, rus είπε

Προφανως ναι, κερδιζεις 480ε σε yellows. Τα 96ε πως προκυπτουν?

Παντως οι τηλεορασεις παραμενουν σε τρελες τιμες. 2400ε (απο... 3750 που λεει οτι ειναι η κανονικη τιμη) και δεν ειναι καν 3D.

Ναι ευχαριστω το καταλαβα. 480 σε yellows = 24.000 yellows. Στην ουσια ειναι καλη προσφορα αλλα σε κακη αρχικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, johnniek13 είπε

480 σε yellows = 24.000 yellows.

Δεν ειναι σαφες αν τα 480ε υπολογιζονται στην αποκτηση ή  την εξαργυρωση yellows. Oποτε χρειαζεται ερωτηση στην Πειραιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/5/2021 στις 11:25 ΜΜ, johnniek13 είπε

σε αυτη την προσφορα

https://www.public.gr/product/tileorasi-lg-65-smart-oled-4k-uhd-oled65gx6la/prod10723851pp/

τι ισχυει?

Εγω παντως δεν καταλαβαινω τι σημαινει κερδιζεις 20% σε yellows?

20% των 2400 ευρω? = 480 που μετα γινονται 100Χ480=48000 YELLOWS? = 96 αυρω? = πολυ λιγα.

στις προυποθεσεις λεει για 100 Υ για καθε ευρω συναλλαγης. Αρα 2400χ100=240000 Υ = 480 ΕΥΡΩ?

Η συναλλαγη ειναι 2400. το 20% που κολλαει?

 

 

Το 20% του 2400 είναι 480€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη μπλέκεστε, ο όρος εν προκειμένω είναι ότι παίρνεις το 20% της αξίας της τηλεόρασης σε yellows

Το κέρδος, για συναλλαγή με κάρτα που συμμετέχει στο Πρόγραμμα, αντιστοιχεί σε 100 yellows για κάθε 1 ευρώ αξίας συναλλαγής.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Για να μη μπλέκεστε, ο όρος εν προκειμένω είναι ότι παίρνεις το 20% της αξίας της τηλεόρασης σε yellows

Το κέρδος, για συναλλαγή με κάρτα που συμμετέχει στο Πρόγραμμα, αντιστοιχεί σε 100 yellows για κάθε 1 ευρώ αξίας συναλλαγής.

 

 

 

Kαι πόσα yellows λοιπον κερδιζεις στη συγκεκριμενη περιπτωση? 48000? Καρτα χρεωστικη ή πιστωτικη?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...