Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Yellows Τράπεζας Πειραιώς


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει κανεις να μου πει τι γινεται με αυτα τα yellows που σου δινει λεει η Πειραιως αν χρησιμοποιεις τη καρτα της? Πόσα yellows αντιστοιχουν σε πόσα ευρω? Δεν το γραφουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κανεις να μου πει τι γινεται με αυτα τα yellows που σου δινει λεει η Πειραιως αν χρησιμοποιεις τη καρτα της? Πόσα yellows αντιστοιχουν σε πόσα ευρω? Δεν το γραφουν.

Απάντηση:

http://yellow.piraeusbank.gr/el/yellow-program

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Oπως ειπα αυτα τα διαβασα, αλλα δεν απαντουν στο ερωτημα πόσα yellows για πόσα ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ

Τα λέει αναλυτικά

 

Λεει μονο πως να συγκεντρωσεις yellows, αλλα δε λεει σε πόσα ευρω αντιστοιχουν αν τα εξαργυρωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο αν του τα δώσεις στο πιάτο θα καταλάβει.

 

https://www.yellowday.gr/yellow-only

 

Ε ναι, γιαυτο εκανα το ερωτημα. Αφου εψαξα αρκετα και δε βρηκα τιποτα.

 

Μόνο ο Σκλαβενιτης με ενδιαφερει απο τους συνεργαζομενους τους.

Αρα ειναι 10€ για καθε 5000 yellows.

Και για να συγκεντρωσω 5000 yellows πρεπει να κανω αγορες sm με τη καρτα υψους 500€.

Με το μηνα παει ή όποτε τα μαζεψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και μετρητή από πάνω, βάζεις πχ μέχρι 1000 που έχεις και σου βγάζει τι μπορείς να κάνεις με αυτά.

Εκεί είναι και η μαστιχόπιτα και οι ελιές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και μετρητή από πάνω, βάζεις πχ μέχρι 1000 που έχεις και σου βγάζει τι μπορείς να κάνεις με αυτά.

Εκεί είναι και η μαστιχόπιτα και οι ελιές!

 

Ανα 5000 και 10€ δε παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το χει βαλει κανεις? Αξιζει??

 

Γιατι Eurobank εχει την επιστροφη και η Alpha εχει το bonus, η Πειραιως ειχε μεινει νωρις τιποτα και εβαλε αυτο..

 

Το θεμα ειναι αν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα  όλο και κάτι επιστρέφει ! Το καλό είναι το ακόμα και σε μη συνεργαζόμενα καταστήματα σου δίνει λίγους πόντους συνήθως ευρώ και πόντος. Σε συνεργαζόμενα πχ (shell) δίνει  ευρώ και 10 πόντους.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει υπολογίσει κάνεις την ουσιαστική έκπτωση που προκύπτει με τα yellows; πχ εγώ έχω μια amex που δίνει 1% σε όλες τις αγορές, 3% σε σούπερ μάρκετ και ακόμα και 0.5% σε πληρωμή εφορίας, τελών, ενφια.. Κάθε μήνα ένα δέκα ευρώ μου γυρίζει το λιγότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει υπολογίσει κάνεις την ουσιαστική έκπτωση που προκύπτει με τα yellows; πχ εγώ έχω μια amex που δίνει 1% σε όλες τις αγορές, 3% σε σούπερ μάρκετ και ακόμα και 0.5% σε πληρωμή εφορίας, τελών, ενφια.. Κάθε μήνα ένα δέκα ευρώ μου γυρίζει το λιγότερο..

amex???

εγω το εχω ενεργοποιημενο απο αρχες δεκεμβρη μαζι με το μπονους 500yellows που σου δινει στην αρχη ειμαι καπου στα 1400 τωρα. στα συνεργαζομενα καταστηματα το καθε ευρω ειναι χ3. ειδικα εγω που αγοραζω ιντερσπορ, σκλαβενιτη, shell. ετσι και αλλιως παντου με καρτα πληρωνω, δε με επιβαρυνει η υπηρεσια αυτη δε βρισκω λογο να μη το ενεργοποιησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...