Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Yellows Τράπεζας Πειραιώς


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα, τους πόντους από αγορά τηλεόρασης στα MediaMarkt (30% επιστροφή) μπορώ να τους χρησιμοποιήσω για αγορά του ps5 από το ίδιο κατάστημα;

Επεξ/σία από cuculos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας. Μπορείτε να μου πείτε πως υπολογίζεται το ποσό που διακιουται κάποιος για την εξαργύρωση των πόντων; πχ για αγορα απο ΙΚΕΑ με κοστος 200 ευρώ, εγώ διαθέτω 15.000 πόντους. Πόση είναι η εξαργύρωση; Πήρα στην εξυπηρέτηση στα ΙΚΕΑ αλλα το μόνο που με ειπε είναι πόσα yellows θα κερδίσω απο τη συναλλαγή. Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει, εκτός κι αν δεν είναι τόσο μπακαλικος ο τρόπος υπολογισμού και μονο στο κατάστημα το μαθαίνεις.

 

Edit: Τελικά είναι 500 yellows=1 ευρώ στην εξαργύρωση. (σε όλα τα καταστήματα)

Επεξ/σία από mrvaggos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Εχω περίπου 75000 yellows που λήγουν σε κανα μήνα και ηθελα να ρωτήσω, μπορώ να πληρώσω σε σκλαβενιτη λογαριασμούς δεκο (πχ δεη) εξαργυρωνοντας αυτα τα yellows (αξίας 150 ευρώ)?

Αν όχι, παίζει καμια εναλλακτική,  πχ να πάρω αππ σκλαβενιτη χρήματα viva wallet η κάτι τέτοιο κ μετα να τα στείλω στο λογαριασμό μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, s2117 είπε

Καλησπέρα,

Εχω περίπου 75000 yellows που λήγουν σε κανα μήνα και ηθελα να ρωτήσω, μπορώ να πληρώσω σε σκλαβενιτη λογαριασμούς δεκο (πχ δεη) εξαργυρωνοντας αυτα τα yellows (αξίας 150 ευρώ)?

Αν όχι, παίζει καμια εναλλακτική,  πχ να πάρω αππ σκλαβενιτη χρήματα viva wallet η κάτι τέτοιο κ μετα να τα στείλω στο λογαριασμό μου ?

Δηλαδη απο το Σκαλβενιτη δε ψωνιζεις ποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, s2117 είπε

Καλησπέρα,

Εχω περίπου 75000 yellows που λήγουν σε κανα μήνα και ηθελα να ρωτήσω, μπορώ να πληρώσω σε σκλαβενιτη λογαριασμούς δεκο (πχ δεη) εξαργυρωνοντας αυτα τα yellows (αξίας 150 ευρώ)?

Αν όχι, παίζει καμια εναλλακτική,  πχ να πάρω αππ σκλαβενιτη χρήματα viva wallet η κάτι τέτοιο κ μετα να τα στείλω στο λογαριασμό μου ?

Απαντώ στον εαυτό μκυ για να το ξέρουν και άλλοι. Η απάντηση είναι όχι και στα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Γνωρίζει κανείς αν επιστρέφονται τα yellows από την Πειραιώς, αν τα έχεις εξαργύρωση σε αγορά; Πχ αγόρασα ένα έπιπλο από ΙΚΕΑ, έκανα εξαργύρωση των yellows που είχα αλλά τελικά δεν βόλεψε το έπιπλο και θα το επιστρέψω στο ΙΚΕΑ. 

Θα μου επιστραφούν και τα yellows ή χάνονται; Στην ίδια απόδειξη έχω και άλλα πράγματα που δεν θα επιστρέψω, μήπως έτσι δεν χαθούν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, prefuse said:

Γνωρίζει κανείς αν επιστρέφονται τα yellows από την Πειραιώς, αν τα έχεις εξαργύρωση σε αγορά; Πχ αγόρασα ένα έπιπλο από ΙΚΕΑ, έκανα εξαργύρωση των yellows που είχα αλλά τελικά δεν βόλεψε το έπιπλο και θα το επιστρέψω στο ΙΚΕΑ. 

Θα μου επιστραφούν και τα yellows ή χάνονται; Στην ίδια απόδειξη έχω και άλλα πράγματα που δεν θα επιστρέψω, μήπως έτσι δεν χαθούν..

Χάνονται. Σου έγινε έκπτωση στο έπιπλο! Άρα το πήρες πιο φτηνά. Αυτοί θα στο γυρίσουν στην κανονική τιμή τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...