Προς το περιεχόμενο

Κινητό 450 ευρώ μαξ


Nikos0002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρες,εχω το s6 εδω και 1 χρόνο και 2-3 μήνες..Σκέφτηκα μιας και παίζουν λιγα λεφτά παραπάνω να αλλάξω κινητό..Δηλαδή να δώσω το s6 και να βάλω αλλά 200 περίπου..Καμία τίμια πρόταση υπάρχει??s7 δεν κοιτάω γιατί θέλω να αλλάξω λίγο και πάνω κάτω μοιάζουν στο ui..Αξίζει το oneplus 3?καμία άλλη πρόταση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα λεφτά που διαθέτεις πιστεύω ότι το 3T είναι η καλύτερη πρόταση για σένα. Έχει το πιο ολοκληρωμένο πακέτο και αντοχή στο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν πειράζω τα τηλέφωνα μου, το s6 είναι μαμα..Το λεω γιατί το oneplus είναι για πείραγμα..p9 lg g5?απο lg είχα το g2 και ήταν οτι καλυτερο το 5 τι λεει??Το HTC 10 φαίνεται πολυ τίμιο για τα λεφτα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν πειράζω τα τηλέφωνα μου, το s6 είναι μαμα..Το λεω γιατί το oneplus είναι για πείραγμα..p9 lg g5?απο lg είχα το g2 και ήταν οτι καλυτερο το 5 τι λεει??Το HTC 10 φαίνεται πολυ τίμιο για τα λεφτα του

Το one plus δεν είναι κινητό για πείραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια τα htc 10 και τα one plus αλλα απο που  τα παιρνετε?

 

edit : η ερωτηση γενικα ηταν επειδη βαριομουν να γραψω αν εμπιστευεστε oneplus.net, vickmall και τα σχετικα και  τι γινεται με τις εγγυησεις και οχι τι λενε οτι γινεται τι γινεται στα αληθεια αν εχει καποιος εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...