Προς το περιεχόμενο

Οι Coolpad και LeEco κυκλοφορούν το Cool Changer 1C στα $130 με 5,5” οθόνη και Snapdragon 652


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο συνδυασμός specs και τιμής που προσφέρει το συγκεκριμένο είναι πραγματικά άριστος. Αν κινηθεί σε επίπεδα αξιοπιστίας όπως γνωστά κινέζικα τηλέφωνα ,πχ xiaomi ,τότε το βλέπω να ξεπουλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλά μην υπερβάλλεις κιόλας.

 

1ον Βάση νομοθεσίας έχεις 2 χρόνια εγγύηση

2ο Αυτός με το κινητό των 1000 ευρώ το έχει ασφαλίσει οπότε και να το βανδαλίσει θα του το αντικαταστίσουν

3ο και τελευταίο θα μας πεις σε λίγο ότι το OnePlus 3T είναι εφάμιλλο με το κινητό του άρθρου, ούτε εγώ δίνω πάνω από 500€ για κινητό αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Επίσης αυτός που δίνει το 1000ρικο για κινητό προφανώς έχει και τα δίνει και οι ναυαρχίδες κανονικά πουλιούνται με οικονομικότατα συμβόλαια στο εξωτερικό, μην κρίνεις όλο τον πλανήτη βασιζόμενος στα ελληνικά δεδομένα.

 

1oν Αν είναι να μπω σε ταλαιπωρία για το αυτονόητο, μπαίνω σε ταλαιπωρία να το επιστρέψω στο gearbest. Και στο κάτω κάτω 1000/130 = 7.6 κινητά πρέπει να μου χαλάσουν εκτός εγγύησης για να βγω χαμένος...

2oν Αν είναι να ασφαλίζουμε κινητά για να έχουμε την αυτονόητη εγγύηση, πέρα του "βανδαλισμού", πάσο...

3ον Οικονομικά συμβόλαια; Τα συμβόλαια αυτά έχουν μέσα την συνολική αξία του κινητού, μαζί με το εφάπαξ ποσό που δίνεις + ένα αρκετά καλό κέρδος, ανεξάρτητα αν πραγματικά χρειάζεσαι ένα τόσο πλούσιο πρόγραμμα...

4ον Πες και για τα υπόλοιπα που είπα...

 

To xiaomi των 180e που έχω βάζει κάτω όλα τα iPhone που έχουν οι συνάδελφοι εδώ από κάθε πρακτική άποψη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλαγη ui στο android ειναι απλά θεμα εγκαταστασης ενος apk. Και καθε ui εχει πολλες δυνατοτητες παραμετροποιησης. Το να λέει καποιος "δε μου αρέσει το ui" στο τάδε android smart "οπότε δε μου αρέσει η συσκευή" είναι ψιλοάτοπο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλαγη ui στο android ειναι απλά θεμα εγκαταστασης ενος apk. Και καθε ui εχει πολλες δυνατοτητες παραμετροποιησης. Το να λέει καποιος "δε μου αρέσει το ui" στο τάδε android smart "οπότε δε μου αρέσει η συσκευή" είναι ψιλοάτοπο

 

Άσε που βάζεις launcher, και lock screen ότι θες και το αλλάζεις τελείως.

Εγώ έχω βάλει arrow και next της Microsoft και είναι άλλο κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παραμείνω στο iPhone μου

κατσε ρε φιλε και εγω το iphone 6 εχω αλλα δε σημαινει πως αλλα κιν δεν αξιζουν σε σχεση τιμη/ποιοτηα... αραξε λιγο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην υπερβάλλεις κιόλας.

 

1ον Βάση νομοθεσίας έχεις 2 χρόνια εγγύηση

2ο Αυτός με το κινητό των 1000 ευρώ το έχει ασφαλίσει οπότε και να το βανδαλίσει θα του το αντικαταστίσουν

3ο και τελευταίο θα μας πεις σε λίγο ότι το OnePlus 3T είναι εφάμιλλο με το κινητό του άρθρου, ούτε εγώ δίνω πάνω από 500€ για κινητό αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Επίσης αυτός που δίνει το 1000ρικο για κινητό προφανώς έχει και τα δίνει και οι ναυαρχίδες κανονικά πουλιούνται με οικονομικότατα συμβόλαια στο εξωτερικό, μην κρίνεις όλο τον πλανήτη βασιζόμενος στα ελληνικά δεδομένα.

Για το 99% των χρηστών ναι, είναι εφάμιλλο του One Plus 3T. Δεν θα καταλάβουν ποτέ καμία διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 99% των χρηστών ναι, είναι εφάμιλλο του One Plus 3T. Δεν θα καταλάβουν ποτέ καμία διαφορά.

Άμα το πάρει τώρα κάποιος μόνο για Messaging μουσική τηλέφωνα και Social Media γενικότερα ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από κινέζο μην περιμένεις πολλά πολλά

 

Γιατι να μην περιμενει πολλα? Τοσα και τοσα αμιγως κινεζικα κινητα εδω και παααρα πολλα χρονια εχουν περασει απο τα χέρια πολλων εδω μέσα. Αν βγάλουμε στην ακρη κατι εταιρίες περαστικές, τα υπολοιπα δεν εχουν να ζηλέψουν κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...