Προς το περιεχόμενο

Νέο Meizu Pro 6 Plus με AMOLED οθόνη 5,7 ιντσών WQHD και 12MP κάμερα από Sony


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να καταλαβω για εβγαλε με τον χρονισμενο στα 2,0 και τον αλλον 2,3 exynos.απο την στιγμη που σεs7 edge s7 εθναι 2,6!φανταζομαι να εβαζε η samsung τον sony imx 386 στα 1,7 τι θα γινοταν.αυτοιοι κινεζοι δεν το εχουν με την καμερα. Ας βαλουν αλλους αισθητηρες ας πουμε toshiba.εχουν ξεκληρησει ολοι την σειρα sensor sony.ειναι απιστευτοι οι τυποι.για να δουν ποιος θα τους κατσει καλα..ελα ομως που δεν το εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο μειονέκτημα στα Meizu είναι η κάμερα. Κατά τα άλλα, σπέρνουν και ειδικά στην ποιότητα κατασκευής. Έχω το OnePlus 3 και το MX4 και χαλαρότατα προτιμώ το δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι σας αλλα παρολο που ειναι αρυθμιστες οι καμερες με καταλληλο φιλτρο ο keran στο myphone εχει βγαλει κατι φωτο με μχ4 εκτος πραγματικοτητας..

 

εγω τοτε μχ4 ειχα και δεν πιστευα στα ματια μου.

 

το μχ5 εφτιαξε λιγο σε καμερα αν και η ελλειψη ois κατεμε ειναι το θεμα.

 

οποτε προ 6 με ois θα αγορασω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη καθορίζεται και από την ποιότητα της οθόνης. Μια χαρά είναι λοιπόν η οθόνη του για vr headset. Μην ακούσω κανένα να ρωτάει γιατί θα πρέπει να έχει τέτοια ανάλυση το κινητό των 5,7 ιντσών...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kινεζοι ="φθηνά μηχανάκια που κάνουν δουλειά" τωρα αμα θες Exynos πας σε Samsung αμα θες high performance per core πας Intel,γιαυτό εμείς οι κοινοί θνητοί των 500€ +/- πάμε σε Xiaomi(Redmi 4 Pro) και AMD FX!

 

​προτιμω Xiaomi με snapdragon και Mi Max! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι με τις μαλ.... περι iphone και 1000€
Αυτο για να τελειωνουμε :):) ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ, καποιος μισθοτος που τρεχει 8-9-10 ωρες για αλλον και περνει 800€ , να μπορει να κρινει πως 1000€ ειναι ακριβα για κινητο;;;; αυτος δεν μπορει να αντιληφθει πως για μερικους αλλους, ειναι αδιανοητο να τρεχεις για αλλον (υπαλληλος) και να περνεις 700-800 € ;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi m note 2 64gb στα 630 ευρώ σίγουρα προσφέρει αρκετά άλλα δεν είναι σε θέση να πουλήσει σε τοσα χρήματα στα 499 έπρεπε να είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχα.... μας δινουν λιγο απ το h/w του S7, στην τιμη του S7. Μεγαλη πετυχεσα βλέπω στον ορίζοντα. Δλδ, γιατι να μην βαλω 30-40 ευρω εξτρα και να παρω το σαφως ανωτερο S7 χωρις το αναπηρο Flyme και με εγγυηση?

 

Που την είδες εσύ την τιμή στα ίδια; Εγώ βλέπω S7 edge στην -επίσημη- τιμή του κοντά στα 8 κατοστάρικα. Μη μου βάζεις μέσα skroutz και διάφορα τέτοια, την επίσημη τιμή πες μου να συγκρίνουμε. 

 

Κατά τα άλλα η συσκευή δεν είναι ακόμα για εμάς. Οταν θα έρθει international κανονικά με όλα τα δίκτυα προς υποστήριξη το βλέπουμε. Από άποψη specs προφανώς και είναι τούμπανος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι σας αλλα παρολο που ειναι αρυθμιστες οι καμερες με καταλληλο φιλτρο ο keran στο myphone εχει βγαλει κατι φωτο με μχ4 εκτος πραγματικοτητας..

 

εγω τοτε μχ4 ειχα και δεν πιστευα στα ματια μου.

 

Link please?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που την είδες εσύ την τιμή στα ίδια; Εγώ βλέπω S7 edge στην -επίσημη- τιμή του κοντά στα 8 κατοστάρικα. Μη μου βάζεις μέσα skroutz και διάφορα τέτοια, την επίσημη τιμή πες μου να συγκρίνουμε. 

 

Κατά τα άλλα η συσκευή δεν είναι ακόμα για εμάς. Οταν θα έρθει international κανονικά με όλα τα δίκτυα προς υποστήριξη το βλέπουμε. Από άποψη specs προφανώς και είναι τούμπανος. 

 

Δεν την ειδα... ΤΟ ΠΗΡΑ και με κανονικοτατη εγγύηση στην Ευρώπη απο την Samsung. Τώρα αν εσυ θες να παιρνεις απο τις ακριβότερες αλυσίδες της Ευρώπης... δικαίωμα σου. 

 

Δεν ξέρω αν η τιμη λοιπον ειναι επισημη (και τι πάει να πει επίσημη τιμη κιολας?)... το κινητο ομως ειναι επισημοτατο γιατι το πετάω μπανανες και δεν τις τρώει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την ειδα... ΤΟ ΠΗΡΑ και με κανονικοτατη εγγύηση στην Ευρώπη απο την Samsung. Τώρα αν εσυ θες να παιρνεις απο τις ακριβότερες αλυσίδες της Ευρώπης... δικαίωμα σου. 

 

Δεν ξέρω αν η τιμη λοιπον ειναι επισημη (και τι πάει να πει επίσημη τιμη κιολας?)... το κινητο ομως ειναι επισημοτατο γιατι το πετάω μπανανες και δεν τις τρώει.

 

Πάρε εσύ από όπου θέλεις, εγώ θέλω να πάρω από τις αλυσίδες και να πληρώσω για να έχω και το οποιοδήποτε πάτημα να "κράξω" κατάστημα και αντιπροσωπεία για το οτιδήποτε. Επίσημη τιμή σημαίνει πόσο πουλάει η επίσημη αντιπροσωπεία για την χώρα που βρίσκεσαι, αυτό σημαίνει. 

 

Αρα η επίσημη τιμή για το galaxy είναι γύρω στα 8 κατοστάρικα ενώ και η τιμή σε skroutz είναι γύρω στα 7 κατοστάρικα: 

 

https://www.skroutz.gr/s/8688868/Samsung-Galaxy-S7-Edge-Duos-32GB.html?keyphrase=s7+edge+duos

 

Α ναι, επίσης έρχεται με χώρο 32GB και όχι 64GB. Οταν λες κάτι τουλάχιστον σύγκρινε όμοια πράγματα και καταστάσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...