Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη κάμερα σε κινητό μέχρι 400 ευρώ


Thanos233

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι μου αρεσει να γραφω, και εγω και οι αλλοι,ορθογραφα, ειναι χολη για 'σενα;;. Επισης,βλεπω οτι εισαι και πολλα βαρυς και δεν σηκωνεις αστειακια. Και ναι,φιλε μου, υπαρχουν ποστς εδω μεσα(ινσομνια) ,που πρεπει να ξεστραβωθεις για να διαβασεις. Ουτε σου καταλογισα κατι.

Και εμένα μου αρέσει να γράφω σωστά (και όχι "ορθογραφα" όπως αναφέρεις - δεν βάζω τόνο γιατί δεν βλέπω να υπάρχει κάπου αυτή η λέξη - αν είναι λέξη δηλαδή), γι' αυτό χρησιμοποιώ τόνους (σε αντίθεση με άλλους) και σημεία στίξης, δύο πολύ σημαντικά χαρακτηριστικά του γραπτού λόγου που πολλοί στα forum αγνοούν. Τώρα, αν εσύ θίχτηκες που αντί για τον όρο "νήμα" χρησιμοποίησα τον όρο "θέμα" και αποκαλείς "αστείο" το πρώτο σου σχόλιο μάλλον υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Ωστόσο σ'ευχαριστώ για την απάντηση και την συμμετοχή σου στο νήμα.  

 

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια και ζητώ συγνώμη από τους υπολοίπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα δεν υπαρχει κανενα φιλε μου. Διαφορετικη αισθηση του χιουμορ ,ισως. Επισης οπως υπαρχει το "αν-ορθογραφα" ,ομοιως και το "ορθογραφα". Λεγεται επιρρημα. Επισης ουτε εγω θελω να δωσω συνεχεια. Καλη συνεχεια..

Edit

Σου ζητω συγγνωμη. Ειδα το αρχικο ποστ σου. Νομιζα οτι απαντουσα σε αλλο νημα. Πως μπερδευτηκα ετσι;;;;....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα δεν υπαρχει κανενα φιλε μου. Διαφορετικη αισθηση του χιουμορ ,ισως. Επισης οπως υπαρχει το "αν-ορθογραφα" ,ομοιως και το "ορθογραφα". Λεγεται επιρρημα. Επισης ουτε εγω θελω να δωσω συνεχεια. Καλη συνεχεια..

Edit

Σου ζητω συγγνωμη. Ειδα το αρχικο ποστ σου. Νομιζα οτι απαντουσα σε αλλο νημα. Πως μπερδευτηκα ετσι;;;;....

χαχαχαχ no hard feelings :D τελικά γέλασα κιόλας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο Ζ5 τραγικη καμερα το βραδυ!

Στο διπα φορουμ που παρακολουθω τις φωτο απο τα παιδια και που για εμενα ειναι η αποδειξη για το ποια κινητα εχουν η δεν εχουν καλη καμερα, βλεπω οτι οχι μονο δεν ειναι τραγικο αλλα τα παει και πολυ καλα κιολας!! Βεβαια εχει να κανει και με τον φωτογραφο.

 

ποστ 6195

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430812&page=413

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο διπα φορουμ που παρακολουθω τις φωτο απο τα παιδια και που για εμενα ειναι η αποδειξη για το ποια κινητα εχουν η δεν εχουν καλη καμερα, βλεπω οτι οχι μονο δεν ειναι τραγικο αλλα τα παει και πολυ καλα κιολας!! Βεβαια εχει να κανει και με τον φωτογραφο.

 

ποστ 6195

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430812&page=413

Ειναι αναλογα με το φωτογραφο αλλα αμα απλα το βγαλεις απο την τσεπη σου και βγαλεις φωτο στο αυτόματο γιατι θελεις να βγαλεις φωτο στα γρήγορα( γιατι δεν κάθονται ολοι να βγάλουν σε manual mode) τοτε δεν ειναι καλα.τα αποτέλεσματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αναλογα με το φωτογραφο αλλα αμα απλα το βγαλεις απο την τσεπη σου και βγαλεις φωτο στο αυτόματο γιατι θελεις να βγαλεις φωτο στα γρήγορα( γιατι δεν κάθονται ολοι να βγάλουν σε manual mode) τοτε δεν ειναι καλα.τα αποτέλεσματα!

 Κανένα κινητό δε θα σου δώσει το τέλειο αποτελέσμα αν δεν ακολουθήσεις κάποιους βασικούς κανόνες φωτογραφίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αναλογα με το φωτογραφο αλλα αμα απλα το βγαλεις απο την τσεπη σου και βγαλεις φωτο στο αυτόματο γιατι θελεις να βγαλεις φωτο στα γρήγορα( γιατι δεν κάθονται ολοι να βγάλουν σε manual mode) τοτε δεν ειναι καλα.τα αποτέλεσματα!

Ναι απο οσο ξερω στο αυτοματο δεν τα παει και τελεια και στο μανιουαλ δειχνει την αξια του

Παντως το να λεμε οτι συνολικα η καμερα του Ζ5 ειναι τραγικη το βρισκω λαθος..Επισης εχω δει οτι τραβαει και πολυ καλο βιντεο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πρώην κάτοχος lumia 950 XL και νυν κάτοχος Lg g5 θα έλεγα πως έχουν φοβερές κάμερες και τα 2,αλλά θεωρώ πως του Lumia είναι ανώτερη.Γενικά και εγώ προτείνω lumia 950/950XL αν είναι αυτό το μοναδικό κριτήριο,δύσκολα θα βρει  συσκευή με καλύτερη κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...