Προς το περιεχόμενο

πάρκινγκ στη θεσσαλονίκη


Γιαούρτι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρέπει να ανέβω στη θεσσαλονίκη τις επόμενες μέρες για κάτι δουλειές.


θα κινούμαι σε κεντρική περιοχή, Βαλαωρίτου-Λαδάδικα- Αγ. Δημητρίου.


(το αυτοκίνητο θα το παρκάρω και θα είμαι με τα πόδια)


 


την προηγούμενη φορά που είχα πάει, έτυχε να πάω βράδυ καθημερινής και κατάφερα να βρω να παρκάρω τυχαία πάνω από την εγναντίας, σ έναν παράλληλο.


αυτή τη φορά όμως θα πάω μεσημέρι.


 


έχετε να προτείνετε προς ποια πλευρά να κινηθώ μιας και δεν ξέρω την περιοχή. και δεν έχει νόημα να κάνω κύκλους αν δε ξέρω που πάω,


 


δε με απασχολεί να είμαι κοντά.  και με περπάτημα 15+ λεπτών είμαι οκ.


 


υπάρχει κάτι ή απλά αν κάτσει θα είναι από τύχη και θα αναγκαστώ πάλι να πληρώσω παρκ;


τι προτείνετε;


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρκάρεις είτε λιμάνι, είτε στο πάρκινγκ πλατείας ελευθερίας (πριν τη βαλαωρίτου) και ησυχάζεις. Το 1ο ειναι φθηνότερο.

 

Οπότε για Βαλαωρίτου, Λαδάδικα εισαι κοντά, για Αγ. Δημ. εισαι καπως μακρια, αναλόγως το ύψος φυσικα. ΙΣΩΣ και να βρείς εκει στα στενάκια, αλλα εν γένει δυσκολο, μιας και ολοι οι δικηγοροι της πολης πηγαινουν δικαστήρια και τα πάντα ειναι κατελημμένα απ'αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και parking στη Βαλαωρίτου και ένα στη Τσιμισκή μετά την Δωδεκανήσου που είναι 5€ από τις 18:00 ως τις 6:00. Αν ενδιαφέρεσαι για βράδυ.

 

Αλλιώς το ίδιο πάρκινγκ έχει και πολύ φτηνή χρέωση για μετά 1.5€/ωρα

 

Έπειτα είναι αυτό στο λιμάνι και της πλατείας ελευθερίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βρεις πουθενα και δεν θες να πληρωσεις αστο λιμανι. Συνηθως ακομα και Σ/Κ εχει απο το Macedonia Palace και μετα παρκινγκ αλλα ειναι σχετικα μακρια. 20 λεπτα απο αριστοτελους ανετα. Στην πολυ καλυτερη αν εισαι τυχερος σε κανενα στενο κοντα στην βαλαωριτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...