Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου κινητου που να κρατησει..


Thanosf1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν διαφωνω αλλα σε βαθος χρονου ρε παιδι μου καλυτερο θα ναι το S7 edge ή τ iphone 6s plus πχ αυτο ρωταει απο οτι καταλαβαινω ο φιλος ? Μια γρηγορη συγκριση απο μερους μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα την εχω συμπληρωσει...

Ναι σορρυ τωρα το ειδα...

εγω προτείνω το moto z play , nexus 6p η lg g5, honor 8

Για την χρήση που θες 600 ευρο ειναι πολλα.

 

Το moto z play εχει απο μονο του τρομερη αυτονομία... Και αν δεν σου φτανει περνει και επεκτάσεις που μπορεις να διπλασιάσεις την μπαταρια του. μιλάμε για 3+ μερες αυτονομια με την εξτρα μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορια αλλα καμια εταιρια/κινητο δεν μπορει να στο εγγυηθει αυτο,για τον πολυ απλο λογο οτι ακομα και στα iphone υπαρχουν εκδοσεις του νεου ios(οπως η τωρινη 10.1)που εμφανιζουν προβληματα σε αρκετο κοσμο http://www.express.co.uk/life-style/science-technology/737776/iPhone-Battery-Life-iOS-10-1-1-Shutdown-Drain-Too-Fast

Αντιστοιχα προβληματα ειχαμε και με το ios 9 το 2015 .

 

Αυτα επειδη κατα τα αλλα τα iphone ειναι απροβληματιστα και το Ios αριστο οπως γραφουν μερικοι....

αυτά τα λένε όσοι χρησιμοποιούν το iPhone μόνο για κλήσεις σε hard user συνθήκες τρώνε κανονικά κολλήματα όπως και τα androids

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σορρυ τωρα το ειδα...

εγω προτείνω το moto z play , nexus 6p η lg g5, honor 8

Για την χρήση που θες 600 ευρο ειναι πολλα.

 

Το moto z play εχει απο μονο του τρομερη αυτονομία... Και αν δεν σου φτανει περνει και επεκτάσεις που μπορεις να διπλασιάσεις την μπαταρια του. μιλάμε για 3+ μερες αυτονομια με την εξτρα μπαταρια.

Lg g5 απορριπτεται λογω προβληματων που εχω διαβασει σε διαφορα φορουμ...honor 8 δεν μου αρεσει εμφανισιακα( αφου θα τ κρατησω που θα τ κρατησω τοσο καιρο και αν χαλασει θα πρεπει να περιμενω μεχρι να παει Τσινα ..) .. το νεξους απο την αλλη ωραιο κινητο αλλα καινουργιο 400+ δν ειναι πολλα γι αυτο τ κινητο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...