Προς το περιεχόμενο

Γιατί όλοι πάνε στο ταχυδρομείο για άσχετα πράγματα?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ΙΚΑ γιατι εχει ξεχωριστα μητρώο και παροχές? Στην τράπεζα γιατι ειναι ξεχωριστα ταμείο και γραφεία για δάνεια/καρτες/προθεσμιακά? Εγώ πάω συχνά στα ΕΛΤΑ γιατί παίρνω πράγματα από εξωτερικό. Ποτέ δεν έχω δει οι περισσότεροι να είναι ταχυδρομικές υπηρεσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ΙΚΑ γιατι εχει ξεχωριστα μητρώο και παροχές? Στην τράπεζα γιατι ειναι ξεχωριστα ταμείο και γραφεία για δάνεια/καρτες/προθεσμιακά? Εγώ πάω συχνά στα ΕΛΤΑ γιατί παίρνω πράγματα από εξωτερικό. Ποτέ δεν έχω δει οι περισσότεροι να είναι ταχυδρομικές υπηρεσίες.

Καλα πιστευεις τωρα οτι ο παππους πληρωνει δεη στα ελτα ? Δηλαδη τωρα σοβαρα,ειναι ολοι  στο ταχυδρομειο με τους λογαριασμους των δεκο στα χερια ? Επιδοματα θα ειναι, καποιες μερες αιχμης

Λογικο δεν ειναι να γινει ενας ψιλοπανικοςκαποιες μερες ?

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/asfalish/135872/ayrio-meso-elta-tha-paroun-kai-oi-ypoloipoi-syntaksioyxoi-to-ektakto-epidoma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πιστευεις τωρα οτι ο παππους πληρωνει δεη στα ελτα ? Δηλαδη τωρα σοβαρα,ειναι ολοι  στο ταχυδρομειο με τους λογαριασμους των δεκο στα χερια ? Επιδοματα θα ειναι, καποιες μερες αιχμης

Λογικο δεν ειναι να γινει ενας ψιλοπανικοςκαποιες μερες ?

οποτε παω ελτα βλεπω το 70% να πληρωνει λογαριασμους, κλησεις, μεταφορες χρηματων και συνταξεις/επιδοματα. το προβλημα της πολυκοσμιας διογκοθηκε και λογω της μεγαλης μειωσης των καταστηματων ελτα με διευρημενο ωραριο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογαριασμοι ειναι προτιμοτεροι και απο τα δεματα.Μερικα δευτερολεπτα και εχει τελειωσει ο αλλος.Μακαρι να ηταν το 70 % λογαριασμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογαριασμοι ειναι προτιμοτεροι και απο τα δεματα.Μερικα δευτερολεπτα και εχει τελειωσει ο αλλος.Μακαρι να ηταν το 70 % λογαριασμοι.

 

 

οποτε παω ελτα βλεπω το 70% να πληρωνει λογαριασμους, κλησεις, μεταφορες χρηματων και συνταξεις/επιδοματα. το προβλημα της πολυκοσμιας διογκοθηκε και λογω της μεγαλης μειωσης των καταστηματων ελτα με διευρημενο ωραριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι το υπογραμιζεις ? Με ποιο τροπο το μετρησες το 70 % .Κα εγω σου λεω οτι τις προαλλες και δεν ειδα κανεναν με λογαριασμους στα χερια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι το υπογραμιζεις ? Με ποιο τροπο το μετρησες το 70 % .Κα εγω σου λεω οτι τις προαλλες και δεν ειδα κανεναν με λογαριασμους στα χερια

οκ αφου το λες ετσι θα ναι. καλη συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θέλω στις καφετέριες ξεχωριστό γκαρσόνι που να εξυπηρετεί μόνο όσους θέλουν καφέ, τι στο καλό, γιατί όλοι πάνε στις καφετέριες για άσχετα πράγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αγανακτω οταν στην καφετερια σερβιρουν βαφλες και καθυστερει ο καφες αλλα ,,,συγκρατω την ψυχραιμια μου.Στην χειροτερη θα στειλω την προσωπικη μου βοηθο να κανει τις δουλειες που θα μεινουν πισω  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα με το χιόνι λέω δε θα είναι οι γέροι. Πράγματι είχε μόνο 50 άτομα από 200 χτες. Οι περισσότεροι πλήρωναν λογαριασμούς. Ευτυχώς ήταν μια κυρία και λέει ποιος είναι για γράμματα και ήμουν εγώ κι άλλος ένας! Άλλος είχε wind άλλος νερό άλλος τέλη άλλος έψαχνε εργοσημα. Δίπλα ακριβώς έχει 3 τράπεζες wind ote Vodafone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμος και σημερα

Πηγα για ενα γραμμα και ενα δεμα και τρομαξα ηταν 200 ατομα μεσα κι εφυγα τρεχοντας

Αφου θελουν να το εχουν σουπερ μαρκετ μπορουν να εχουν τουλαχιστον ενα ταμειο για υπηρεσιες ταχυδρομειου?

 

Καλά έχουν καταρρεύσει τα ΕΛΤΑ.

Παρατηρούνται φαινόμενα να μην έχει φτάσει λογαριασμός που έχει εκδοθεί 7 του μηνός.

Ευτυχώς έχω online ειδοποίηση και πληρώνω και online.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αγανακτω οταν στην καφετερια σερβιρουν βαφλες και καθυστερει ο καφες αλλα ,,,συγκρατω την ψυχραιμια μου.Στην χειροτερη θα στειλω την προσωπικη μου βοηθο να κανει τις δουλειες που θα μεινουν πισω  :-D

Επειδή στην καφετέρια πας και στέκεσαι στο όρθιο για δουλειά με τις ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδανικά θα ήθελα να υπήρχε αρμόδιος για το customer feedback. Ας εξεταζόταν από κάποιον κι ας το απέρριπτε ως μη αποδοτικό. Που πιστεύω ότι είναι αποδοτικό γιατί μια θυρίδα θα ασχοληθεί με ταχυδρομικές υπηρεσίες, με ήδη υφιστάμενο υπάλληλο, ο οποίος αν δεν έχει πελάτες προφανώς θα εξυπηρετεί γενικά τα πάντα. Θα χτυπήσουν και πελατεία των κούριερ έτσι αν ξέρει ο άλλος ότι θα πάει και θα εξυπηρετηθεί γρήγορα.

ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧ

 

Τα posts μου να φανταστώ δεν τα διαβάζεις ε;

ΕΠΙΤΗΔΕΣ δεν υπάρχει πουθενά στο δημόσιο customer feedback.

Αλλά και στο μόνο feedback που υπάρχει μαζικά κάθε τέσσερα χρόνια πάντα ο κόσμος ψηφίζει μεγάλο κράτος χωρίς να νοιάζεται για τις υπηρεσίες.

Ουσιαστικά το μόνο που ενδιαφέρει τον κόσμο είναι 'δουλεύει' για το κράτος και όχι οι υπηρεσίες που αυτό παρέχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στην καφετέρια πας και στέκεσαι στο όρθιο για δουλειά με τις ώρες.

Ε και τι να κανουμε.Επειδη μερικοι κανουν ολες τις αλλες συναλλαγες ιντερνικα αλλα το ταχυδρομειο θελει φυσικη παρουσια και σπαζονται... ?  :-D

 

Ας περιμενουν μεχρι να εχει ο καθενας το προσωπικο του ρομποτ και να το στελνει να τους κανει τις δουλειες  :-D

Aκου ειμαστε πολυασχολοι.Λες και ειναι τιποτα επιχειρηματιες και κλεινουν μπιζνες απο το ιδιωτικο τζετ για να μην χασουν χρονο  :-D

 

Δεν κοιτανε εκει περα να μαθουν πως συμπληρωνεται το χαρτι της αντικαταβολης και να μην πανε στο σουπερμαρκετ 5 λεπτα πριν κλεισει με ενα καροτσι ψωνια   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...