Προς το περιεχόμενο

Ποιο να διαλέξω?


fiwi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις χθες παρέλαβα τον 5575 και από την πρώτη δοκιμή(ασυρματη εκτύπωση ασπρόμαυρη,έγχρωμη,εκτύπωση φωτογραφίας,σκαναρισμα)είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Αρχικά παρήγγειλα τον 4535 αλλά ακύρωσα την παραγγελία διότι έβγαλαν στην ίδια τιμή τον 5575.Το κριτήριο μου ήταν ο πιο γρήγορος επεξεργαστής και η διπλάσια Ram DDR3 λογω του οτι καποιος εγραψε πως ο 4535 του κολλουσε.Παντως ο 4535 έχει πάρα πολλά θετικά σχόλια και θα ήταν σίγουρα η επιλογή μου αν δεν έβγαζαν τον άλλον σε προσφορά!Ο 5575 είναι πάντως λίγο ογκώδης!Και τα δυο κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλές επιλογές στα λεφτά τους.Περιμένω να ακούσω κι εγω τις απόψεις πιο ειδικών και έμπειρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να μας ενημερώσουν,ο 5575 παίρνει τα 651..επισης όταν άνοιξα το,κουτί δεν υπήρχε προστατευτικό αυτοκολλητο στην οθόνη,εύχομαι να μη σημαίνει κάτι αυτό.

Αν ο 4535 παίρνει τα 652 στο σκρουτζ φαίνονται πιο οικονομικα

Αλλά ίσως παίζει ρόλο ο μέγιστος αριθμός σελίδων που εκτυπώνει το καθενα

Επεξ/σία από igogos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

651 πιο ακριβά, αλλά και περισσότερες σελίδες. 652 Πιο φθηνά, αλλα λιγότερες. Πρακτικά βγαίνει μια η άλλη σε κόστος. Λίγο πιο φθηνά τα 651 σε απόλυτους αριθμούς κόστους ανά σελίδα.

 

 

Απο διαθεσιμότητα μελανιών σε όλα τα μαγαζιά θα βρεις σίγουρα τα 652 αλλά πιο δύσκολα τα 651 επειδή τα μοντέλα που τα φοράνε δεν περπάτησαν πολύ. 

Επεξ/σία από highpriest
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...