Προς το περιεχόμενο

S7απλο/Oneplus 3T/HTC 10/Honor 8 / Nexus 6p


gamerMisfitz1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλασε τ κινητο μου και παω για αγορα νεου κινητου γρηγορα κιολας. Το ποσο που δινω ειναι μεχρι 450 χοντρικα(10 πανω 10 κατω δν λεει και τιποτα). Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 5 κινητα , τα εχω δει απο κοντα ολα εκτος απο oneplus 3t και htc 10 . Κυριως, θελω πολυ καλη καμερα , καλη μπαταρια και να χει προοπτικες να με βγαλει 2 χρονια + χαλαρα. Ποιο απο αυτα πιστευετε οτι overall ειναι η καλυτερη επιλογη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχοντας πιάσει όλα στα χέρια μου το s7 απλά δεν μου αρέσε ΚΑΘΌΛΟΥ! Το TouchWiz απλά κατέστρεψε το κινητό.. πιο αργό από τα άλλα και γνκα το interface χαλια(fan stock Android)

Ή μέση λύση είναι το HTC είναι το κλτρο all around κινητό!

Αλλά το έδωσα για το απλό 1+3 απλα ΠΕΤΆΕΙ το κινητό κάμερες οκ μπαταρία καλή!

Το Τ θα το έχεις από καινούρια χρονιά δυστυχώς οπότε πάρε ή μεταχειρισμένο 1+3 που είναι ΑΚΡΙΒΌΣ ίδιο με το Τ ή HTC 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχοντας πιάσει όλα στα χέρια μου το s7 απλά δεν μου αρέσε ΚΑΘΌΛΟΥ! Το TouchWiz απλά κατέστρεψε το κινητό.. πιο αργό από τα άλλα και γνκα το interface χαλια(fan stock Android)

 

nova launcher αγαπητε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχοντας πιάσει όλα στα χέρια μου το s7 απλά δεν μου αρέσε ΚΑΘΌΛΟΥ! Το TouchWiz απλά κατέστρεψε το κινητό.. πιο αργό από τα άλλα και γνκα το interface χαλια(fan stock Android)

Ή μέση λύση είναι το HTC είναι το κλτρο all around κινητό!

Αλλά το έδωσα για το απλό 1+3 απλα ΠΕΤΆΕΙ το κινητό κάμερες οκ μπαταρία καλή!

Το Τ θα το έχεις από καινούρια χρονιά δυστυχώς οπότε πάρε ή μεταχειρισμένο 1+3 που είναι ΑΚΡΙΒΌΣ ίδιο με το Τ ή HTC 10

Σαν να τα πάρα λες λιγάκι.. πιο αργό από τα άλλα? Δλδ το htc 10 που γραφεις είναι πιο γρήγορο? Όσο το touchwiz που αναφέρεσαι μιλάς λες και είναι του s2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με το ziaba. Απλα θα σου ελαγα καλύτερα htc10 γιατι εχω ενα φιλαρακι που τα εχει και τα δυο και μου λεει αναλυτικά τις διαφορες που έχουν, μικρες αλλα εχουν διαφορες. Πχ το htc εχει διπλο χτυπημα στην οθόνη για να ανοίγει και να κλεινει γιαυτους που το εχουν συνηθίσει ειναι μεγαλη ευκολία. Το sammy εχει πιο ευαίσθητο touch και αλλα τετοια ψιλοπράγματα. Σαν ταχύτητα καμερα μπαταρία ειναι παρόμοια, δεν εχουν τρελες διαφορρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τις μεχρι τωρα απαντησεις . Εχω καποιες αποριες παντα με γνωμονα οτι θελω συσκευη που να κρατησει σε βαθος χρονου: 1) στα 320 δεν αξιζει το Nexus 6p? 2)Εχω διαβασει οτι το s7 βγαζει προβληματα τυπου με μπαταρια και οτι φευγει παρα πολυ γρηγορα ΄? Γενικα την φοβαμαι τν Σαμμυ γιατι δεν ξερω αν θα παραμεινει χωρις κολληματα και λαγκ μετα απο 2 χρονια πχ.  Να επισημανω πως για μενα σημασια εχει 1)να ''αντεξει '' μιας και δεν αλλαζω κινητα  2) πολυ καλη μπαταρια μην με αφηνει τ μεσημερι απο μπαταρια πχ 3) Καλη καμερα μπρος πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...