Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο έως 9.000€


Stavmitsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί εσύ είσαι μία συγκεκριμένη περίπτωση ενώ ο κανόνας λέει ότι 9/10 αγοράζουν πετρέλαιο για να κάνουν χλμ και όχι να γυρίζουν μέσα στην πόλη (παιδιά σχολείο, ψώνια κτλ). Μπορεί να είναι αληθινά τα χλμ αλλά γνώμη μου είναι να το ψάξει ακόμα περισσότερο όταν πρόκειται για τέτοια περίπτωση.

Ε που να πήγε; λίγα χρόνια είναι. Φυσικά να το ψάξει ειδικά να δει αν ήταν νοικιαρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2009 και ήμαστε τέλος 2016. Ξέρεις πολλούς που θα πάρουν πετρέλαιο για 7500-9000 χλμ τον χρόνο;

Όχι άλλα μπορεί να το έχει κάνας γερος όπως είχε το corolla που πήρα με μόνο 160 χιλιάδες μοντέλο 1998.

Παίζουν πολλά ρόλο φίλε, φυσικά να το ψάξει καλά δεν λέω όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει ψάξιμο είναι περίεργη αγγελία. Το αμάξι είναι Cosmo έκδοση με 18 άρα ζάντα και γενικά extra που δεν παραπέμπουν σε ηλικιωμένους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει ψάξιμο είναι περίεργη αγγελία. Το αμάξι είναι Cosmo έκδοση με 18 άρα ζάντα και γενικά extra που δεν παραπέμπουν σε ηλικιωμένους.

 

Ας το ψάξει, μια επίσκεψη για έλεγχο σε αντιπροσωπεία και θα φανεί αν έχει κάτι.

Υπόψιν δεν είναι σίγουρο ότι μπορείς να βρεις τα αληθινά χιλιόμετρα, συνήθως τα κατεβάζουν πριν περάσει κτεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι γνωστή πατέντα.

Το περνάς ΚΤΕΟ, σου λέει στα σχόλια "40000 λιγότερα KM από τον προηγούμενο έλεγχο".

Καπάκια το ξαναπερνάς και δεν λέει τίποτα.  :-D  :-D  :-D  :eek:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγοραζετε απο μαντρες ειναι μεγαλα λαμογια , καλυτερα απο ιδιωτη.

Αυτό με τα χιλιόμετρα το κάνει ιδιώτης γνωστός μου που βγάζει μεροκάματο, άστο είναι μεγάλο το κύκλωμα.

Φυσικά στη μάντρα είναι χειρότερα, μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια βασική διάφορα μεταξύ μάντρας και ιδιώτη .. ο ιδιότης στις περισσότερες περιπτώσεις θέλει να πουλήσει το παλιό του αμάξι για να πάρει άλλο ενώ στην μάντρα έχουν ως στόχο το κέρδος και κάνουν τα πάντα ώστε να βγάλουν όσο περισσότερα μπορούν με λαμογιες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο είναι από ιδιώτη. Το έχει φέρει από Γερμανία μου είπε αλλά το έχει εκτελωνίσει. Δεν το κουνάει πολύ λόγω δουλειάς απ' όσο κατάλαβα. Το πάω συνεργείο να το δούνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο είναι από ιδιώτη. Το έχει φέρει από Γερμανία μου είπε αλλά το έχει εκτελωνίσει. Δεν το κουνάει πολύ λόγω δουλειάς απ' όσο κατάλαβα. Το πάω συνεργείο να το δούνε;

Έχεις γνωστό σε συνεργείο; αλλιώς την εταιρία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντίστοιχο μέγεθος με το Astra υπάρχει και αυτό:

 

http://www.car.gr/9051145-lancia-delta-1-6-mtj-gold

 

Αν και σε σαφώς λιγότερα κομμάτια οπότε δεν ξέρω και κατά πόσο μπορείς να το πετύχεις στην τιμή που θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντίστοιχο μέγεθος με το Astra υπάρχει και αυτό:

 

http://www.car.gr/9051145-lancia-delta-1-6-mtj-gold

 

Αν και σε σαφώς λιγότερα κομμάτια οπότε δεν ξέρω και κατά πόσο μπορείς να το πετύχεις στην τιμή που θες.

η lancia η εχει κλείσει η θά κλείσει πολύ σύντομα...οπότε  μακρυά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...