Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

meh....τους πηρα τηλ και ακυρωσα για να μαι τυπικος κα;ι θα παω να δωσω τα 69.90€ εφοσον το θελω αμεσα.Γενικα υπαρχουν ακομα καθυστερησεις και για τις μεταφορες απο εισαγωγη οποτε δεν μπορεις να πεις οτι φταινε. Αλλα ετσι παει, οποιος βιαζεται πλερωνει αδερφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

meh....τους πηρα τηλ και ακυρωσα για να μαι τυπικος κα;ι θα παω να δωσω τα 69.90€ εφοσον το θελω αμεσα.Γενικα υπαρχουν ακομα καθυστερησεις και για τις μεταφορες απο εισαγωγη οποτε δεν μπορεις να πεις οτι φταινε. Αλλα ετσι παει, οποιος βιαζεται πλερωνει αδερφια

Περιμένουμε το game 7 χρονια οποτε να δώσω 15 euro παραπάνω και να έχω το game στο release δεν μου φαίνεται ιδιαίτερο πρόβλημα. ;)

3 λεπτά πριν, ison είπε

Να υποθέσω οτι ο ACG θελει να κανει πιο in depth review εξου και δεν εχει ανεβασει τπτ?

Μάλλον δεν πείρε review copy και πρόσφατα έκανε το Desperados 3 οποτε μάλλον θα το αργήσει λίγο. ’λλωστε είναι game που πρέπει οπωσδήποτε να τερματίσεις και προφανώς είναι τόσο καλο που ούτε αυτός θέλει να το rush. Υποθέσεις κάνω εννοείτε.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, afragorn είπε

Στα σκρουτζομάγαζα έχει κανείς ιδέα τι γίνεται με τις παραλαβές; Από gamestation έχω παραγγείλει αλλά ούτε φωνη, ούτε ακρόαση.

Εμένα έφυγε πρωί πρωί από console club για Θεσσαλονίκη με γενική ταχυδρομική. 

Τους ζήτησα να παραλάβω από υποκατάστημα γενικής της περιοχής μου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Περιμένουμε το game 7 χρονια

 

Ακριβως .

Εδω ειναι ολη η ουσια για οσους το θεωρουν ενα απο τα καλυτερα games  ολων των εποχων  και χαρακτηριζονται ανυπομονοι   επειδη σπευδουν την πρωτη μερα  κυκλοφοριας να το παρουν .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ακριβως .

Εδω ειναι ολη η ουσια για οσους το θεωρουν ενα απο τα καλυτερα games  ολων των εποχων  και χαρακτηριζονται ανυπομονοι   επειδη σπευδουν την πρωτη μερα  κυκλοφοριας να το παρουν .

Βασικά άμα δεν είχαμε κανονίσει με τον κολλητό και δεν είχα θέμα με spoilers λόγο δουλειάς, που είναι αδύνατο να τα αποφύγεις, θα περίμενα λίγες μέρες για ενοικίαση και θα το αγόραζα για το δεύτερο, τρίτο, τέταρτο, πέμπτο playthough. :D Αλλα, day1 it is. :)

ps. Πάντως το πρώτο συνεχίζει και με εκπλήσσει, χτες είδα ένα finisher που δεν είχα ξανά δει ποτε. :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Πως θα το παιξετε παιδια,με ακουστικα η ηχεια?

Mόνο ακουστικά εννοείται! Δε θέλω να φανταστώ το βλέμμα της γυναίκας όταν θα ακούγεται το μαχαίρι να "συναντάει" το κρανίο, συνοδευόμενο από σπαραγμούς και βρισίδια.... 😅

Επεξ/σία από afragorn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, afragorn είπε

Mόνο ακουστικά εννοείται! Δε θέλω να φανταστώ το βλέμμα της γυναίκας όταν θα ακούγεται το μαχαίρι να συναντάει το κρανίο, συνοδευόμενο από σπαραγμούς και βρισίδια.... 😅

Γυρισε το στα γαλλικα να ακουγονται ωραια...😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, optimus prime είπε

Και εγω ακριβως την ιδια εχω,δεν μπορω να καταλαβω γιατι εσυ εχεις μεγαλυτερο size απο εμενα..

Σε Ps4 pro και εσυ?

104545193_1499014323615474_1981974009118983576_n.jpg.cd3480b4a5925b331a330147d045fe6b.jpg

15 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Πως θα το παιξετε παιδια,με ακουστικα η ηχεια?

Ακουστικα κ εγω,εχω παρει τα corsair hs70

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μια περιπέτεια με το ρεύμα τις τελευταίες 12+ ώρες (ωραία περίοδο βρήκε να εμφανίσει πρόβλημα, είχα και ανοιχτή κονσόλα 😄) βλέπω ότι το public έχει στείλει την Special Edition. Βέβαια, κανένα sms/email από αυτούς/ACS, οπότε με κόβω για αύριο! 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Σε Ps4 pro και εσυ?

104545193_1499014323615474_1981974009118983576_n.jpg.cd3480b4a5925b331a330147d045fe6b.jpg

Ακουστικα κ εγω,εχω παρει τα corsair hs70

Ναι ρε στο pro το εχω και εγω..

 

Spoiler

20200618_143354.jpg

 

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσοχή  λίγο όσοι μπαίνετε youtube ειδικά αυτες τις μέρες γιατί τα εικονίδια έχουν spoilers.Επίσης αποτι ειδα χωρίς να το ψάξω,ειναι μερικοι που έχουν ήδη ανεβάσει στο youtube walkthroughs(κυριως πρώτες περιοχες).Οποτε αυτες τις μερες μην κανετε καμια αναζητηση με τις λεξεις last of us  γιατι βγαίνουν στην πρωτη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...