Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κανε το μενου Ελληνικα,μηπως δεν σου εχει κατεβασει τα Eλληνικα επειδη το βλεπει αγγλικο το menu?Γτ αν δεις και στην σελιδα του last of us 2 στο psn δεν γραφει τα Ελληνικα κατω κατω σνα γλωσσα.Μαλλον τα κατεβαζει εξτρα

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες σε PS4 Pro που θα μου δανεισουν μονο και μονο για να παιξω το επος, που να προτιμήσω να το καρφωσω? Στην 50αρα 1080p TV μου ή στο 27αρι 1440p monitor μου? (δυστυχως δεν εχω στην κατοχη μου 4Κ screen)

Γνωρίζω πως το ps4 παιζει ειτε 4Κ είτε 1080p. Σε 1440p screen κανει downscale to 4K τα οποια φανταζομαι ειναι χειροτερα απο Native 1080p? Διαβασα πως στο ps4 pro το game θα παιζει στα 1440p/30fps καρφωτα οποτε αναρωτιεμαι αν in-game to ps4 pro θα γυρναει σε native 1440p πανω στο monitor μου.

Επεξ/σία από Warlord1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Για κανε το μενου Ελληνικα,μηπως δεν σου εχει κατεβασει τα Eλληνικα επειδη το βλεπει αγγλικο το menu?Γτ αν δεις και στην σελιδα του last of us 2 στο psn δεν γραφει τα Ελληνικα κατω κατω σνα γλωσσα.Μαλλον τα κατεβαζει εξτρα

Θα το τσεκαρω το βραδι να δω οταν μπω στα μενου εαν εχει ελληνικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Παιδες σε PS4 Pro που θα μου δανεισουν μονο και μονο για να παιξω το επος, που να προτιμήσω να το καρφωσω? Στην 50αρα 1080p TV μου ή στο 27αρι 1440p monitor μου?

Γνωρίζω πως το ps4 παιζει ειτε 4Κ είτε 1080p. Σε 1440p screen κανει downscale to 4K τα οποια φανταζομαι ειναι χειροτερα απο Native 1080p? Διαβασα πως στο ps4 pro το game θα παιζει στα 1440p/30fps καρφωτα οποτε αναρωτιεμαι αν in-game to ps4 pro θα γυρναει σε native 1440p πανω στο monitor μου.

Βαλτο στην τηλεοραση ρε,ειναι αλλη φαση οι 50'' απο τις 27''..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Βαλτο στην τηλεοραση ρε,ειναι αλλη φαση οι 50'' απο τις 27''..

λογικα θα κανει και supersampling, θα ειναι ενα πολυ καθαρο στην εικονα 1080p.

50αρα και εγω προτεινω.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, PDS13 είπε

λογικα θα κανει και supersampling, θα ειναι ενα πολυ καθαρο στην εικονα 1080p.

Καθαρο δεν ξερω κατα ποσον θα ειναι αλλα οπως και να το κανεις πολλοι δεν δινουν σημασια ουτε καταλαβαινουν και τοσο την διαφορα..

Ενω οι 50'' σε συγκριση με τις 27'' ειναι τρομερα αισθητη διαφορα και αναβαθμιση σε ενα παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Παιδες σε PS4 Pro που θα μου δανεισουν μονο και μονο για να παιξω το επος, που να προτιμήσω να το καρφωσω? Στην 50αρα 1080p TV μου ή στο 27αρι 1440p monitor μου? (δυστυχως δεν εχω στην κατοχη μου 4Κ screen)

Γνωρίζω πως το ps4 παιζει ειτε 4Κ είτε 1080p. Σε 1440p screen κανει downscale to 4K τα οποια φανταζομαι ειναι χειροτερα απο Native 1080p? Διαβασα πως στο ps4 pro το game θα παιζει στα 1440p/30fps καρφωτα οποτε αναρωτιεμαι αν in-game to ps4 pro θα γυρναει σε native 1440p πανω στο monitor μου.

Στην τηλεοραση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα βιντεο που παρακολουθησα τον Σακη που παιζει ,ειδα πολλα frames drops,δεν ξερω σε τι μηχανημα παιζει.λογικα θα βγαλουν patch

Θα περιμενω να το παιξω στο 5αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Στην αναλυση του DF δεν ειχε καθολου η λιγες φορες ανεπαισθητα.

Ακριβώς, μονο στο Pro πέφτει σε ελάχιστα σημεία 1-2 fps, στο base καθόλου, τώρα ποιος είναι ο σάκης και είδε drops που δεν είδε το DF δεν έχω ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ακριβώς, μονο στο Pro πέφτει σε ελάχιστα σημεία 1-2 fps, στο base καθόλου, τώρα ποιος είναι ο σάκης και είδε drops που δεν είδε το DF δεν έχω ιδέα.

O υδραυλικος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ακριβώς, μονο στο Pro πέφτει σε ελάχιστα σημεία 1-2 fps, στο base καθόλου, τώρα ποιος είναι ο σάκης και είδε drops που δεν είδε το DF δεν έχω ιδέα.

Ο Καρπας των Unboxholics προφανως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...