Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, ilos είπε

4.5 gb version 1.02 update με το καλημέρα. Όσοι πήραμε σήμερα τα physical retail.😁

(off-topic)

Spoiler

Μααααα, πού τα βρήκες τα 4+ GB; Γιατί κι εγώ το έλεγα, αλλά κάποιος εδώ μέσα με ειρωνευόταν 😄

Εγώ ακόμα περιμένω να εμφανιστεί tracking στην κούριερ και θέλω να πιστεύω, για να μην μπλέκω με τηλέφωνα και ιστορίες για κράξιμο τόσο σε Public όσο και σε ACS, ότι θα το φέρουν σήμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πως σας φαίνεται στο survivor?  Παλεύεται?  Εχει διαθέσιμο και το grounded, από την αρχη? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Πως σας φαίνεται στο survivor?  Παλεύεται?  Εχει διαθέσιμο και το grounded, από την αρχη? 

Παλευεται εως τωρα αλλα θελει υπομονη και να σχεδιαζεις προσεχτικα το πως προσεγγιζεις την καθε κατασταση.

Το grounded ειναι κλειδωμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Praetorian είπε

Ας μην έχουμε πάλι derail για metacritic και συναφή. Μιλήστε για τη δική σας εμπειρία με το παιχνίδια. 

Εχεις δίκιο. Εγω είμαι στο Seattle, περίπου 4-5 ώρες παιχνιδιού. Προς το παρών το παιχνίδι είναι άψογο. Απο γραφικά κλπ εόιναι μοναδικό, και μέχρι τώρα η ιστορία με καλύπτει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σποιλερ ταγκ προσεχτε τι γραφετε ημαρτον..

Ενταξει προφανως το παιχνιδι ειναι στα ποιοτικα στανταρντ της ND και του προηγουμενου επους.. Ειχα καιρο να κατσω 4ωρο εχθες το βραδυ και να δουλευω το πρωι..

Εγω το παιζω στο hard για πρωτο playthrough.. και challenging και οχι να μου βγει η πιστη για να το ευχαριστηθω κιολας..

 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Ρε σποιλερ ταγκ προσεχτε τι γραφετε ημαρτον..

Ενταξει προφανως το παιχνιδι ειναι στα ποιοτικα στανταρντ της ND και του προηγουμενου επους.. Ειχα καιρο να κατσω 4ωρο εχθες το βραδυ και να δουλευω το πρωι..

Εγω το παιζω στο hard για πρωτο playthrough.. και challenging και οχι να μου βγει η πιστη για να το ευχαριστηθω κιολας..

Δεν σου δίνανε άδεια εγώ του είπα για "ιατρικό λόγο " δεν είναι ψέματα η καψούρα είναι ιατρικός λόγος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά!! 

Σε λίγο αρχίζει το κάψιμο! 

Ωχ ωχ 😂 

Εμπρός καλό μου ps4 pro. 

Κατεβαίνει το update που είναι κοντά στα 4gb v

 

IMG_20200619_113352-02.jpeg

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jerry banana είπε

.Eπισης ο fulgore παιζει να ειχε δικιο γιατι πολλοί το κανουν rush για να το πουλησουν γρηγορα.Βασικα οχι rush αλλα αυτο το 3ημερα (με αδεια) θα ειναι απο εβδομαδα σε πολλες αγγελιες .

Αναμενομενα πραγματα. Ασε που βγαινει και τον αλλο μηνα το Ghost of tsushima,σιγα μην δωσουν πολλοι στην Ελλαδα (με την ιδια ανεση) 120ευρω για να παιξουν 2 παιχνιδια :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχ υπομονη.. Μου το πηρε φιλαρακι δωρο για τα γενεθλια μου και ασχετως ποτε θα ερθει σε αυτον ειναι εκτος Αττικης οποτε και δεν μπορει να μου το δωσει τωρα. Δυστυχως εχω δει αρκετες υπονοιες απο τρολς ωστε να εχω μια γενικη ιδεα τι παιζει με την υποθεση γαμωτ.. :(

Τοιχο τοιχο θα πρεπει να πηγαινω αυτες τις ημερες μην μαθω περισσοτερα. Οσοι το εχετε στα χερια σας καλο λιωσιμο παντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνω που άρχιζα το κατεβατό για το πόσο άμεση είναι η αποστολή στο σπίτι, όπως έγραφε το Public στο facebook…

Να φανταστώ τα pre-order bonus θα τα στείλουν αργότερα (κλασσικά)… Μήπως έχει λάβει κανείς redeem code;

spacer.png

3 ώρες πριν, kiko33gr είπε

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν παραλάβει την Special από Public αν είναι η Ελληνική έκδοση κανονικά με μεταγλώττιση;

Ομολογώ ότι περίμενα να δω "Μόνο στο Playstation" και "Ειδική Έκδοση"... Μόνο στις απλές εκδόσεις το βάλανε; Τι φάση; Θα το τσεκάρω πάντως όταν τελειώσει η εγκατάσταση.

edit: @kiko33gr Κανονικά, και μεταγλώττιση και υπότιτλους στα ελληνικά, μόλις το τσέκαρα.

Επεξ/σία από kosmsamo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...