Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Πάντως να λέμε και τα στραβά. Για πρώτη φορα προσωπικά έχω στραβώσει με ND. Πέρα από το 'false advertising' trailer που ok το έχουν κάνει και άλλοι, αλλα αυτό γίνετε μονο σε ταινίες άμα θυμάμαι καλά, ήταν και mega ψεύτες. Στα gameplay που δείξαν είπαν δεν ήταν scripted. @@ δεν ήταν, πιο scripted πεθαίνεις. Με την καμια δεν μπόρεσα να simulate αυτά που δείξαν στο play-through μου, άσε που κάποια στοιχεια έχουν μεταφερθεί αλλου.

Αν ισχυει αυτο που λες με το trailer απο εμενα προσωπικα respect. Εχω σταματησει εντελως να βλεπω trailers ταινιων και παιχνιδιων για αυτον τον λογο. Ειδα καποια του the last of us part2 μονο στα πεταχτα εκτος απο το πρωτο gameplay trailer. Γιατι φοβομουν οτι θα το δειξουν ολο στα trailers. Προτιμω να κρινω στο τελος ενα παιχνιδι. Δεν θελω να μου το διαφημισουν.

Για το δευτερο. Και το πρωτο gameplay του the last of us δεν ηταν scripted? Toυ Uncharted 4? Toυ Uncharted 2? Αυτο το κανουν για να παει καλα η παρουσιαση και να σου δειξουν αυτα που θελουν να σου δειξουν σε 5-10 λεπτα. Το αλλο που λες οτι μεταφερθηκαν αλλου πραγματα, γιατι να μην γινει? Το παιχνιδι ηταν ανετοιμο. Δεν το βλεπω αρνητικα, ουτε ειναι η πρωτη φορα. Θελω να περασω βεβαια το σημειο του ντεμο για δω μηπως ειδες κατι που δεν μπορω να το καταλαβω σε αυτη τη φαση. Αλλα γενικα τοσο στο tlous1 οσο και στο 2, καθε φορα που ξαναπαιζω αν εχω χασει, δημιουργουνται καινουρια σκηνικα, καινουριες συνθηκες/καταστασεις. Φανταζομαι στο part 2 θα το δω ακομα περισσοτερο αυτο (λογο βελτιωμενης AΙ) και υποθετω οτι θα ειναι αδυνατον να γινει simulate καποιο gameplay trailer, εκτος αν μας το φτιαξει η ND οπως εκανε με το scripted ντεμο. Eτσι θα εδειχνε ακριβως οπως θα ηθελαν η δημιουργοι του την πρωτη φορα που θα περνας το σημειο, αλλα μετα(οταν χασεις και ξαναπαιξεις) το παιχνιδι θα γινοταν trial and error. Ευτυχως το αφηνουν δυναμικο. Νομιζω οτι ειναι το μονο ευκολο να το κανουν scripted οπως το demo. Καταστροφικο για εμας απο την αλλη κατ'εμε.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ryu_hadouken είπε

Μόλις τελείωσε.Εντάξει δε μπορείς να πάρεις σοβαρά αυτό το παιχνίδι όσον αφορά την ιστορία.

Σε σημεία ήτανε αρκετά cringe και μου έκανε συνειρμούς σε παρωδία ή b movie του Star δεκαετίας 90.

Νομίζω ότι η καλύτερη λέξη που διάβασα και πλέον υιοθετώ είναι η λέξη "κακοποίηση" που υπέστη στη γραφή του.Από που να το πιάσεις και που να τελειώσεις.

Ακατανόητα πράγματα .

Κατά τα άλλα πολύ καλό παιχνίδι με ωραίο ρυθμό και υψηλά production values.Γραφικά , εικόνα , ήχος , animations , μουσική , gameplay , stealth ,AI πολύ καλά.

...

...

...ΑΛΛΑ....

Naughty Dog....you did not deliver...

Φίλε διάβασα το σχόλιο σου πριν το ξεκινήσω το game και σε θεώρησα υπερβολικό.

Αφού το τελείωσα, ο υπερβολικός ήμουν εγώ (στο AI διαφωνώ δεν ήταν τόσο καλό) . 
Τι φινάλε ήταν αυτό;  Masterpiece και καλύτερο παιχνίδι του PS4; 10/10;

Μου φαίνεται  πολώθηκε το κλίμα με τα leaks και χάσαμε την ουσία. Τα leaks δεν ήταν το πρόβλημα τελικά.

God of War, The Witcher 3  και Red Dead Redemption 2 τα καλύτερα παιχνίδια του PS4 για μένα(Tsushima και Cyberpunk ακόμα unreleased). 
 

Επεξ/σία από Ondairos
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Uhm. Προσπαθώ να σκεφτώ ένα παράδειγμα που περιγράφει την σχέση μεταξύ του Last of Us και του Part II.

Το ένα είναι intimate, personal, η αγάπη του πατέρα/προστάτη στην κόρη/στον αδύναμο, η "εύκολη" απόφαση για τον Joel, χωρίς την συγκατάθεση της Ellie και το ψέμα. Το δεύτερο, πατάει σε αυτό το υπόβαθρο και από την μία εμβαθύνει ενώ ταυτόχρονα το ανάγει σε κάτι μεγαλύτερο. The cycle of violence, σε τί βαθμό μπορείς να χάσεις τον εαυτό σου, τις θυσίες που θα κάνεις.

Προσωπικά μιλώντας, δεν μπορώ να δω πώς το Part II θα μπορούσε να συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο του πρώτου, χωρίς να είναι ένα αναμάσημα. Το Part II είναι ένα πολύ διαφορετικό παιχνίδι από το πρώτο, τόσο τεχνικά όσο και σαν εκτέλεση.

Η μεν εκτέλεση, θεωρώ ότι είναι απίστευτα ευφυής, περιεκτική και σημαντική με τον τρόπο που έγινε.

Τεχνικά δε, η παραγωγή είναι από τις καλύτερες της γενιάς και η καλύτερη δουλειά από την Naughty Dog που έχουμε δει μέχρι σήμερα.

 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το μεγαλύτερο ξενερωμα που θα φάω είναι τα action sequence που περιμενα . Tα χαν στα demo που έδειχναν και έλεγα οτι είναι αδύνατο να μην είναι scripted ..... Kαι στο RE3 που τώρα πήρα από περιέργεια έτσι έλεγαν που τελικά καμιά σχέση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο πολύ σε αυτό το παιχνίδι εκτέθηκαν οι reviewers Έλληνες και μη... διότι όταν έχεις ένα τόσο αντικειμενικά κακό σενάριο δεν γίνεται να μην το αναφέρεις καθόλου και να το βρίσκεις αριστούργημα... επειδή το παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό για την Sony κάνεις δεν ήθελε να την δυσαρεστήσει και να της θάψει έστω κ λίγο την "παιχνιδάρα" της.... και επιτέλους ας παραδεχτούμε όλοι ότι το σενάριο έφαγε κράξιμο όχι επειδή έχει μέσα λεσβιακα και trans (υπάρχουν κ λίγοι που το κράζουν γι αυτό) αλλά γιατί όντως είναι πολύ κακό σενάριο χωρίς συνοχή, χωρίς βάθος, χωρίς ανάπτυξη χαρακτήρων, με άπειρα plot holes και στο τέλος χωρίς κανένα νόημα.... είναι το απολυτός αντίθετο απο το ποσό καλογραμμένο ήταν το πρώτο και γενικός τα παιχνίδια της ND. Ίσως ένας λόγος και για την κατρακύλα του σεναρίου είναι ότι η ND και με το uncharted και με το lust of us θα μπει στην βιομηχανία του θεάματος με ταινίες κ σειρές... και όλοι ξέρουμε τα χάλια αυτής της βιομηχανίας! 

Επεξ/σία από elessar86
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το μονο ξενερωμα που εχω φαει προσωπικα ειναι με τον ηχο στο headset μου, που διακοπτεται καποιες φορες. Εβαλα καλωδιο στην τιβι με ρουτερ μηπως υπαρχει καποια παρεμβολη εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Μα πως ακριβως να διαφωνω σε αυτο,αφου αυτα γραφω εδω και ποσο καιρο εδω μεσα?Οπως και για τις βαθμολογιες που για αυτο το λογο απο reviews αναφερω περισσοτερο τον ACG που δεν εχει.

Και τα επιμερους στοιχεια τα ανεφερα περισσοτερο γιαυτο ακριβως το λογο οπως εδειξα και στο παραδειγμα μου πιο πισω.

Γιατι ειναι πολυ πιο ευκολο να εκφραστει καποιος χωρις να γραφει εκθεσεις,βεβαια τα αποτελεσματα τα βλεπεις.

οπως ειδες οτι για αλλη μια φορα την πιο πισω κριτικη του 3/10 την προσπερασαν καποιοι και κολλησαν στους επιμερους τομεις που ανεφερα ,που αναθεμα αν καθονται στο forum πανω απο 2-3 ατομα να τους αναφερουν καθε φορα. Δηλαδη ενταξυ μια ζωη τα ιδια και τα ιδια εδω μεσα.

Αντε να το βγαλω το παιχνιδι να γραψω δυο λογια για αυτο και μετα μακρια απο το θεμα (οπως και με το αλλο του Death Stranding),γιατι για παραπανω δεν ειναι.

Ωραία άρα συμφωνούμε περί απόψεων/reviews.😎

Κάτι που παρατήρησα είναι ότι ο έλεγχος θυμίζει περισσότερο Tomb Raider / Uncharted και έχει χαθεί αρκετά το βάρος που υπήρχε στο πρώτο παιχνίδι. Η μάχη όμως είναι αισθητά καλύτερη, προσωπικά θα πρότεινα να βγάλετε το auto aim εντελώς και αν είναι να ρίξετε ένα κλικ το sensitivity, δεν είναι καλό το implementation όπως δεν ήταν και στο πρώτο. Αν και θα είναι δυσκολότερο εμένα μου αρέσει γιατί έχω 100% τον έλεγχο.
 

Συνεχιζω με πολύ θετικές εντυπώσεις μέχρι στιγμής και στον τομέα της ιστορίας/γραψίματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Αν ισχυει αυτο που λες με το trailer απο εμενα προσωπικα respect. Εχω σταματησει εντελως να βλεπω trailers ταινιων και παιχνιδιων για αυτον τον λογο. Ειδα καποια του the last of us part2 μονο στα πεταχτα εκτος απο το πρωτο gameplay trailer. Γιατι φοβομουν οτι θα το δειξουν ολο στα trailers. Προτιμω να κρινω στο τελος ενα παιχνιδι. Δεν θελω να μου το διαφημισουν.

Για το δευτερο. Και το πρωτο gameplay του the last of us δεν ηταν scripted? Toυ Uncharted 4? Toυ Uncharted 2? Αυτο το κανουν για να παει καλα η παρουσιαση και να σου δειξουν αυτα που θελουν να σου δειξουν σε 5-10 λεπτα. Το αλλο που λες οτι μεταφερθηκαν αλλου πραγματα, γιατι να μην γινει? Το παιχνιδι ηταν ανετοιμο. Δεν το βλεπω αρνητικα, ουτε ειναι η πρωτη φορα. Θελω να περασω βεβαια το σημειο του ντεμο για δω μηπως ειδες κατι που δεν μπορω να το καταλαβω σε αυτη τη φαση. Αλλα γενικα τοσο στο tlous1 οσο και στο 2, καθε φορα που ξαναπαιζω αν εχω χασει, δημιουργουνται καινουρια σκηνικα, καινουριες συνθηκες/καταστασεις. Φανταζομαι στο part 2 θα το δω ακομα περισσοτερο αυτο (λογο βελτιωμενης AΙ) και υποθετω οτι θα ειναι αδυνατον να γινει simulate καποιο gameplay trailer, εκτος αν μας το φτιαξει η ND οπως εκανε με το scripted ντεμο. Eτσι θα εδειχνε ακριβως οπως θα ηθελαν η δημιουργοι του την πρωτη φορα που θα περνας το σημειο, αλλα μετα(οταν χασεις και ξαναπαιξεις) το παιχνιδι θα γινοταν trial and error. Ευτυχως το αφηνουν δυναμικο. Νομιζω οτι ειναι το μονο ευκολο να το κανουν scripted οπως το demo. Καταστροφικο για εμας απο την αλλη κατ'εμε.

Κοίτα με το trailer πουλάς προϊόν, οποτε να παρουσιάζεις κάτι το οποιο δεν ισχύει τελικά, είναι παραπλανητικό και μπορεί να δημιουργήσει ένταση. Προσωπικά δεν το εκτιμώ και δεν το έκανε ποτε η ND.

Τώρα για το δεύτερο τζάμπα έγραψες τόσα γιατί δεν κατάλαβες τι εννοώ. Και εμενα μου αρέσει που άλλαξαν πράγματα από τα gameplay που δείξαν, έχει τύχει αλλα games να μην έχουν καθόλου το demo που δείξαν στο final ώστε να μην γίνει spoil τίποτα. Το εκτιμώ αυτό ιδιαιτερα. Το θέμα είναι ότι ο Neil είπε ότι αυτά που δείξαν δεν είναι scripted, ενώ ήταν τελείως μα τελείως scripted. Δεν με ενοχλεί η παρουσίαση να είναι scripted, λογικό presentation είναι. Με ενοχλεί ο πρόλογος. Όταν φτάσεις Seatle και δεις για πρώτη φορα ένα από τα enemy factions (scars), τότε αφού το τελειώσεις πάνε και δες το demo που δείξαν τότε.

Μια εταιρία σαν την ND δεν χρειάζεται μούφες και μισές αλήθειες για να πουλήσει το game, η ποιότητα μιλάει από μονη της, οποτε άσε τον κόσμο να κάνει συνειδητή αγορά χωρίς έτσι να δημιουργείται hate.

Δηλαδή δες, το game είναι για μένα και τον κολλητό που παίζουμε είναι ότι καλύτερο έχουμε παίξει στο PS4, παρόλα αυτά και οι δυο θέλουμε να δείρουμε οποιοδήποτε ευθύνεται για το σενάριο και σκηνοθεσία σε πολύ συγκεκριμένα σημεία, δηλαδή μας έχει δημιουργήσει αυτό το σπάσιμο τελείως με το ζόρι και χωρίς κανένα λόγο που να δικαιολογείται, μέχρι τόσο που έχουμε παίξει τουλάχιστον. Σε συνδυασμό με τον πρόλογο είναι που φτάνω να μην θέλω να αγοράσω το game και imho το αξίζουν γιατί fuck τόσο forced politics, agendas κτλ στο gaming.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Το μονο ξενερωμα που εχω φαει προσωπικα ειναι με τον ηχο στο headset μου, που διακοπτεται καποιες φορες. Εβαλα καλωδιο στην τιβι με ρουτερ μηπως υπαρχει καποια παρεμβολη εκει. 

Aυτο γινεται σε παρα πολλα παιχνιδια,δεν ειναι θεμα του συγκεκριμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ωραία άρα συμφωνούμε περί απόψεων/reviews.😎

Κάτι που παρατήρησα είναι ότι ο έλεγχος θυμίζει περισσότερο Tomb Raider / Uncharted και έχει χαθεί αρκετά το βάρος που υπήρχε στο πρώτο παιχνίδι.

Οντως ειναι αρκετα πιο γρηγορο. 

24 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Κοίτα με το trailer πουλάς προϊόν, οποτε να παρουσιάζεις κάτι το οποιο δεν ισχύει τελικά, είναι παραπλανητικό και μπορεί να δημιουργήσει ένταση. Προσωπικά δεν το εκτιμώ και δεν το έκανε ποτε η ND.

Τώρα για το δεύτερο τζάμπα έγραψες τόσα γιατί δεν κατάλαβες τι εννοώ. Και εμενα μου αρέσει που άλλαξαν πράγματα από τα gameplay που δείξαν, έχει τύχει αλλα games να μην έχουν καθόλου το demo που δείξαν στο final ώστε να μην γίνει spoil τίποτα. Το εκτιμώ αυτό ιδιαιτερα. Το θέμα είναι ότι ο Neil είπε ότι αυτά που δείξαν δεν είναι scripted, ενώ ήταν τελείως μα τελείως scripted. Δεν με ενοχλεί η παρουσίαση να είναι scripted, λογικό presentation είναι. Με ενοχλεί ο πρόλογος. Όταν φτάσεις Seatle και δεις για πρώτη φορα ένα από τα enemy factions (scars), τότε αφού το τελειώσεις πάνε και δες το demo που δείξαν τότε.

Μια εταιρία σαν την ND δεν χρειάζεται μούφες και μισές αλήθειες για να πουλήσει το game, η ποιότητα μιλάει από μονη της, οποτε άσε τον κόσμο να κάνει συνειδητή αγορά χωρίς έτσι να δημιουργείται hate.

Δηλαδή δες, το game είναι για μένα και τον κολλητό που παίζουμε είναι ότι καλύτερο έχουμε παίξει στο PS4, παρόλα αυτά και οι δυο θέλουμε να δείρουμε οποιοδήποτε ευθύνεται για το σενάριο και σκηνοθεσία σε πολύ συγκεκριμένα σημεία, δηλαδή μας έχει δημιουργήσει αυτό το σπάσιμο τελείως με το ζόρι και χωρίς κανένα λόγο που να δικαιολογείται, μέχρι τόσο που έχουμε παίξει τουλάχιστον.

Για τα trailers οπως ειπα ειναι δικη μου προσωπικη προτιμηση. Θα προτιμουσα να μην υπαρχουν καθολου η εστω να ειναι παραπλανητικα με προσοχη στις τοποθεσιες και στους χαρακτηρες που παρουσιαζουν και πως.

Ναι οπως σου ειπα θελω να το δω και εγω στην πραξη για να κρινω πραγματα. 

ΥΓ. Αν ειπε οτι ο Druckmann οτι δεν ηταν scripted το ντεμο ειναι φαουλ, γιατι ειναι δεδομενο οτι θα ειναι αυτα τα demos scripted...Θελουμε να ειναι εδω που τα λεμε, μας ενδιαφερει να δουμε τα βασικα.

 

ΥΓ2. Θα δοκιμασω και το option να μεγαλωσω το field of view σημερα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το ειδες το scripted ρε? στο δικο μου gameplay οι εχθροι οποτε χανω πανε σε διαφορετικες κατευθυνσεις, ακομα και εγω κανω διαφορετικες επιλογες με αποτελεσμα να γινονται διαφορετικα πραγματα...

επισης αυτο που καποιοι θεωρειται δεδομενο οτι μιλαμε για κακο σεναριο, εμενα στις 15 ωρες μεσα στο παιχνιδι, μου φαινεται οτι ειστε απο αλλο πλανητη...Περα απο τα προσωπικα γουστα του καθενος...Τετοια  ιστορια, τοσο δυνατη σε συναισθηματα....

για εμενα με αυτα που ειδα μεχρι τωρα, κατανοω απολυτα οσους μιλανε για το κορυφαιο παιχνιδι της γενιας...Πραγματικα ξεπερναει οτιδηποτε εχουμε δει μεχρι τωρα, βρισκεται σε εντελως αλλο επιπεδο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, xavier είπε

που το ειδες το scripted ρε? στο δικο μου gameplay οι εχθροι οποτε χανω πανε σε διαφορετικες κατευθυνσεις, ακομα και εγω κανω διαφορετικες επιλογες με αποτελεσμα να γινονται διαφορετικα πραγματα...

επισης αυτο που καποιοι θεωρειται δεδομενο οτι μιλαμε για κακο σεναριο, εμενα στις 15 ωρες μεσα στο παιχνιδι, μου φαινεται οτι ειστε απο αλλο πλανητη...Περα απο τα προσωπικα γουστα του καθενος...Τετοια  ιστορια, τοσο δυνατη σε συναισθηματα....

για εμενα με αυτα που ειδα μεχρι τωρα, κατανοω απολυτα οσους μιλανε για το κορυφαιο παιχνιδι της γενιας...Πραγματικα ξεπερναει οτιδηποτε εχουμε δει μεχρι τωρα, βρισκεται σε εντελως αλλο επιπεδο...

Εννοει το ντεμο που ειχαν δειξει, το οποιο οντως ηταν scripted. Δεν λεει για το gameplay του παιχνιδιου.

Στο υπολοιπο θα συμφωνησω αλλα πρεπει να ειμαι στις 3-5 ωρες. Οποτε μεχρι στιγμης οντως ειναι απο αλλο πλανητη το παιχνιδι σε ολα τα επιπεδα και για μενα. Βαζω ερωτηματικο γιατι φαινεται οτι αρκετους τους εχουν χαλασει μερικα πραγματα(που δεν εχουν να κανουν με hating διαφορετικοτητας, για αυτο και υπολογιζω την αποψη τους μεχρι να το δω και εγω).

Παντως με το που ξυπνησα σκεφτομουν το παιχνιδι πολυ εντονα. Κατι που δεν μου συμβαινει τοσο πολυ συχνα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Εννοει το ντεμο που ειχαν δειξει, το οποιο οντως ηταν scripted. Δεν λεει για το gameplay του παιχνιδιου.

Στο υπολοιπο θα συμφωνησω αλλα πρεπει να ειναι στις 3-5 ωρες. Οποτε μεχρι στιγμης οντως ειναι απο αλλο πλανητη σε ολα τα επιπεδα και για μενα. Βαζω ερωτηματικο φαινεται οτι αρκετους εχουν χαλασει καποια πραγματα(που δεν εχουν να κανουν με hating διαφορετικοτητας) 

το ειδα ρε το ντεμο, δεν ειναι κατι εξω απο την εμπειρα που εχεις οταν παιζεις...θα το δεις και εσυ οταν φτασεις στο σημειο με τoυς scar...αν δεν το πας εντελως stealth θα δεις οτι δεν κατι εξωπραγματικο το ντεμο, αυτο ειναι το παιχνιδι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...