Προς το περιεχόμενο

καζινο (αραγε ειναι εθιστικο οσο εχει ακουστει;)


greekbusters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια φορα πηγα απο περιεργεια Λουτρακι

Μολις μπηκα επαθα σοκ απο την καπνα και τα τελειωμενα ατομα που ηταν εκει

Επαιξα στην ηλεκτρονικη ρουλετα και κερδισα 80ε και εφυγα

Διπλα μου παιζανε πακο τα κατοσταρικα και βλαχοτσοπανηδες αναπηρες γριες κλπ

Δεν προκειται να ξαναπαω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα που θα ανοίξουν εκατοντάδες μικρά «καζίνο» σε κάθε γειτονιά (λέγε με ΟΠΑΠ Play), θα έχουμε όλοι από μια ιστορία να λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ο χαμος που γινοτανε δε γινεται πια.ειδικα το λουτρακι παει κατα δια**ου.θαλεγα μακαρι να κλησει αλλα λυπαμαι τους ανθροπους που δουλευουν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω παει καποιες φορες στην Παρνηθα, ντεκαντανσιλα ειναι η φαση. Προσωπικα δε θα κολλαγα ποτε (αν και επιασα τον εαυτο μου να παθιαζεται χωρις λογο), αλλα εχουν οντως χαθει περιουσιες στον τζογο, οποτε ναι, ειναι εθιστικο ολο αυτο.

 

Η αλλη πηγε και πουλησε ολα τα χρυσαφικα της για να τα παιξει στο καζινο (κι ας μην ειχε να φαει ξερωγω) και ηταν cool με αυτο, πιστευε πως θα της γυρισει η τυχη (ασχετα αν ειχε μπει μεσα με τα μπουνια) και θα ρεφαρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφος στη δουλειά έφτασε σε σημείο να χάσει όλο το μηνιάτικο (1600 ευρώ) σε μία μέρα, νομίζοντας ότι βρήκε τρόπο να κερδίσει στο Κίνο, και ας του λέγαμε όλοι ότι θα φάει το κεφάλι του.

 

Συμφωνώ με τον johnbond. Το καζίνο πρέπει να το βλέπεις σαν τα μπουζούκια. Θα πάς ένα βράδυ να περάσεις καλά και να πετάξεις λεφτά που σου περισσεύουν. Αν δεν σου περισσεύουν, δεν πάς,

τα εχουμε περασει φιλε...πανω απο 5 χηνες χαμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι βλέπω όλοι έχετε την ίδια άποψη. Ευχαριστώ για τίς απαντήσεις σας παιδια. Πολλές φορες πιάνω τον εαυτό μου να θέλει να πάει. Να πάω ακόμα και μόνος αλλα ακόμα δεν το έχω κάνει . Και ούτε προκειται βλέποντας τα λεγομενα σας αλλα και φίλων που μου είπαν τα ίδια ακριβώς. Πάλι καλά και που ειμαι και σχετικά μακρυα :-)

 

Να σται καλά παιδια . Καλές γιορτές να έχουμε και πάνω απολα με υγεία γτ δυστυχώς όλα πάνε προς το χειρότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά είχα ακούσει στη Θεσσαλονίκη για το regency που με 6 ευρώ έχει απεριόριστο φαί και με έβαλε σε πειρασμό! Με τα τάπερ θα έτρεχα! Πέρα απο την πλάκα, ήξερα άτομο που έχασε τεράστια περιουσία στο καζίνο κι έγινε από πλουσιος φτωχός μέσα σε λίγα χρόνια. Ειναι πολύ εύκολο να χάσεις λεφτά κι επίσης εύκολο να εθιστείς. Αφού ήσουν τόσο τυχερός ώστε να κερδίσεις τόσα (πλέον αντιστοιχούν σε ένα μισθο) ξόδεψε τα σε κάτι που θα σε ευχαριστήσει. Ευκαιρια για ταξιδάκι τώρα στις γιορτές ή ένα καλό δωρο στον εαυτό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στον άνθρωπο νομίζω ο πατέρας μου είχε χάσει τα κέρατα του ήταν τρελός με τον τζόγο.

 

Εγώ όμως παίζω καθαρά για το χαβαλέ.

Μεταξύ μας, όλοι έτσι λένε, ότι παίζουν για το χαβαλέ.

Μπαϊδεγουέι εσύ δεν είσαι εντελώς άφραγκος και μακροχρόνια άνεργος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στον άνθρωπο νομίζω ο πατέρας μου είχε χάσει τα κέρατα του ήταν τρελός με τον τζόγο.

 

Εγώ όμως παίζω καθαρά για το χαβαλέ.

Και τον μπαμπά σου άμα τον ρώταγες θα σου έλεγε ότι παίζει για τον χαβαλέ.

Πρόσεχε μην γίνεις κι εσύ τζάνκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...