Προς το περιεχόμενο

αγορα νεου smartphone


rgb1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια

 

θελω να αγορασω ενα κινητο εριξα μια ματια σε σκρουτζ και στα λεφτα που δινω ειμαι αναμεσα σε :

 

1)Motorola Moto G4 Play Dual (16GB)

2)Lenovo K5

3)Meizu M3s

 

Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για αυτα 'η αν εχετε κατι καλυτερο.Ειχα στη λιστα και το xiaomi redmi 3s αλλα θα καναν δυο εβδομαδες να μου το φερουν και εγς το χρειαζομαι αμεσα.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το επίπεδο δύναμης θα προτιμούσα σίγουρα το G4 play γιατί ναι μεν έχει περσινό hardware αλλά κουβαλάει σχεδόν pure android και αυτό συνεπάγεται καλές επιδόσεις και επίσης το μηχανάκι δουλεύει αυτόματα out of the box χωρίς να χρειαστεί να πειράξεις το οτιδήποτε. Εχε υπόψη σου όμως ότι δεν έχει πυξίδα οπότε αν σου χρειάζεται κάτι τέτοιο τότε δεν σου κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το επίπεδο δύναμης θα προτιμούσα σίγουρα το G4 play γιατί ναι μεν έχει περσινό hardware αλλά κουβαλάει σχεδόν pure android και αυτό συνεπάγεται καλές επιδόσεις και επίσης το μηχανάκι δουλεύει αυτόματα out of the box χωρίς να χρειαστεί να πειράξεις το οτιδήποτε. Εχε υπόψη σου όμως ότι δεν έχει πυξίδα οπότε αν σου χρειάζεται κάτι τέτοιο τότε δεν σου κάνει. 

 

μεχρι στιγμης δεν χρειαστηκα πυξιδα αρα δεν με πειραζει και τοσο. Για meizu m3s  ποια ειναι η αποψη σου ?(δεν θα με πειραζε να κατσω να αλλαξω ρομ και απο ενα μαγαζι που ειδα εχει εγγυηση για ενα χρονο απο αυτους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...