Προς το περιεχόμενο

Transformers: The Last Knight (2017)


paularas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει μία απ' τα ίδια ήταν η ταινία..Αρκετά κατώτερη από το 1 και 2..Καθόλου εντυπωσιακές μάχες και Αμερικανιά μέχρι αηδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είχα ανοιχτό εισιτήριο και τέλειωνε το 15μερο της διορίας. Mummy δεν έβλεπα για κανένα λόγο, προτίμησα pure σαβούρα... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζαν οι προηγουμενες τα παραπανω χρηματα σε 3d αρα προφανως ουτε αυτη αξιζει,ειδικα αν ειναι τοσο κακη οσο γραφεται.

 

Γενικα δεν αξιζει πλεον το 3d παρα αν βγει μια ταινια μονο σε αυτο.

 

Εγω μονο το 3 εχω δει σε 3d και πραγματικα το μετανιωσα,και το ειχα δει δωρεαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απορω για ποιο λογο εξακολουθει να ειναι επικεφαλης ο bay. Τοσους αλλους εχει το Hollywood,γιατι εξακολουθουν να δινουν σε αυτον τα γυρισματα της ταινιας?

 

Βεβαια να μου πεις εδω εδωσαν στον αλλο τον ασχετο για τα resident evil(που θεωρουνται και επιτυχιες τρομαρα τους)αυτο μας πειραξε?

 

Ελπιζω και στην επομενη ταινια να μην ξαναδω τον Bay πουθενα στους τιτλους τελους ή αρχης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ο Bay τις γυριζει γρηγορα και φθηνα. και εφοσων υπαρχει συνεχη ζητηση γιαυτα τα σκουπιδια που πρεπει να καλυφθει, χρειαζονται καποιον αξιοπιστο και συνεπη που να τις ξεπεταει ασταματητα.

το Hollywood λειτουργει πλεον ως εργοστασιακη assembly line ταινιων, οπως ηταν το στουντιακο συστημα στην χρυση εποχη του απο το 20 μεχρι το 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εγώ φαντάζομαι που δεν είμαι σε καμία περίπτωση φαν των Transformers θα μετανιώσω αν δώσω 3.5€ ή θα είναι απλά Ok;

 

Με ψήνει ένας φίλος να πάμε και το φοβάμαι λίγο είναι η αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...