Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διανομή του Android 7.1.1 από την Google


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι με κινητό 2ετιας που τρέχει ανδροειδες 4.4, με custom launcher και 3rd party apps που μου προσφέρουν μια χαρά εμπειρία χαρακτηριστικών 7.1. Πειράζει;

Δεν χανεις κ κατι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

850 Στην Ελλαδα στο plaisio (και ναι ειναι η καλυτερη τιμη) το μικρο pixel με 32GB. 950 στο σκρουτζ. Το εχουν χασει οι δικοι μας.

Εχω την εντύπωση ότι και έξω κάπου τόσο κάνει, κοινώς το έχασε η Google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντύπωση ότι και έξω κάπου τόσο κάνει, κοινώς το έχασε η Google

 

Morgan Stanley says the Pixel will bring in billions for Alphabet

 

Προφανώς κουτσοί, στραβοί, φτωχοί και πλούσιοι όλοι θέλουν ένα ακριβό τηλέφωνο, μόνο αυτό μετράει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Morgan Stanley says the Pixel will bring in billions for Alphabet

 

Προφανώς κουτσοί, στραβοί, φτωχοί και πλούσιοι όλοι θέλουν ένα ακριβό τηλέφωνο, μόνο αυτό μετράει.

+ υποστήριξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ υποστήριξη. 

 

Γιατί το Nexus 5x δεν έχει καλή υποστήριξη? Το pixel θα πάρει αναβαθμίσεις σε καινούρια έκδοση android για 2 χρόνια και για security updates για 3 χρόνια, ότι ακριβώς και το 5X.

 

Συν ότι υπάρχει ένα ποσοστό χρηστών ανεξαρτήτου κατασκευαστή που πληρώνουν ακριβά τηλέφωνα και δεν τα αναβαθμίζουν ποτέ, γιατί δεν γνωρίζουν? γιατί δεν μπορούν? γιατί έχουν "μάθει" το παλιό UI και το καινούριο τους φοβίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το Nexus 5x δεν έχει καλή υποστήριξη? Το pixel θα πάρει αναβαθμίσεις σε καινούρια έκδοση android για 2 χρόνια και για security updates για 3 χρόνια, ότι ακριβώς και το 5X.

 

Συν ότι υπάρχει ένα ποσοστό χρηστών ανεξαρτήτου κατασκευαστή που πληρώνουν ακριβά τηλέφωνα και δεν τα αναβαθμίζουν ποτέ, γιατί δεν γνωρίζουν? γιατί δεν μπορούν? γιατί έχουν "μάθει" το παλιό UI και το καινούριο τους φοβίζει?

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες.

Και εγώ αν ήθελα να δώσω λεφτά για smartphone με Android το Pixel θα διάλεγα παρόλο που δεν μου αρέσει από εμφάνιση.

Τώρα αν έκανε καλά ή όχι η google που έκανε τέτοια τιμολόγηση το μέλλον θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος nexus 6p μόλις την εγκατέστησα,στο σημείο που πατάς το εικονίδιο και σου βγάζει επιλογές σου λύνει πραγματικά τα χέρια...από ταχύτητα ήταν σφαίρα το 7.0 το 7.1.1 νομίζω λίγο πιό γρήγορο.

Μπαταρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν έκανε καλά ή όχι η google που έκανε τέτοια τιμολόγηση το μέλλον θα δείξει.

Σύμφωνα με τις πυθίες της Morgan Stanley ~4 δισεκατομμύρια δολάρια.

 

Βέβαια, ίσως να μη μάθουμε το ακριβές ποσό διότι μπορεί να το στριμώξει σε κάποια κατηγορία "other bets" της alphabet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...