Προς το περιεχόμενο

Moto 360 sport Λευκό από amazon.com 125,50 euro (USD 134.87) τελική τιμή με δασμούς και μεταφορικά.


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Moto 360 sport Λευκό από amazon.com 125,50 euro (USD 134.87) τελική τιμή με δασμούς και μεταφορικά.

 

 

https://www.amazon.com/gp/product/B016CKHCC0/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

 

Edit: Τιμή skroutz.gr 238 euro.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 42mm κανει 185!!

 

Το 45mm (οπως αυτο του amazon) ξεκιναει απο 240 (με ιστορικο χαμηλοτερης τιμης τα 210ε)!!

 

https://www.skroutz.gr/c/1705/Smartwatches.html?keyphrase=moto+360+sport

 

Kαλη τιμη.....με ενα μεγαλο μειον (οπως σε ολα τα android wear βεβαια)......μπαταρια!!! :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το τελωνειο τι γινετε///???

Ειναι στην τιμη

Παιδες με την εγγυηση τι παιζει με το αμερικανικο amazon?

Πρεπει να παει πισω σε αμερικη και με τι εξοδα?

Μετα με το τελωνείο κλπ τι γινεται?

Στην τιμη.

Εγγυηση θα πρεπει να στάλει Αμερικη προφανως, με εξοδα του αγοραςτη. εκτος αν εχω χασει επεισοδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή, στο sport μοντέλο δεν αλλάζει το λουράκι. Οπότε αν κοπεί το λουράκι του, αχρηστεύεται και το ρολόι. Δείτε στο φορουμ της lenovo για τα παράπονα αρκετών κατόχων του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην αλλάζει το λουράκι στα sport ρολόγια είναι κάτι συνηθισμένο φίλε μου. Η τιμή έχει ξαναπαίξει μόνο Αμερική και για αυτό που παίρνεις είναι μαγική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην μπορείς να αλλάξεις λουράκι άθλιο είναι.

 

Φαντασου δηλαδή αν κοπεί τέλος τσαμπα τα €€€ που έχεις δώσει.

 

Πολύ άσχημο αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην αλλάζει το λουράκι στα sport ρολόγια είναι κάτι συνηθισμένο φίλε μου. Η τιμή έχει ξαναπαίξει μόνο Αμερική και για αυτό που παίρνεις είναι μαγική!

Δεν αντιλέγω φίλε μου στο ότι είναι καλή η τιμή :) αλλα στο κατα πόσο αξίζει αν σε 3 μήνες κοπέι το λουράκι και αχρηστευτεί το ρολόι

 

https://forums.lenovo.com/t5/MOTO-360-2nd-Gen-Sport/Replacement-band-for-360-Sport/td-p/3247760 (σορρυ αν δεν επιτρεπεται απο τους κανόνες το λινκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Garmin που έχω δεν αλλάζει το λουράκι επίσης. Το χρησιμοποιώ από το 2011 , έχω κάνει πάνω από 5000κμ τρέξιμο και 7 μαραθώνιους. Το ίδιο χρησιμοποιώ και σήμερα.

Είναι μείον αλλά όχι λόγος για να μην το πάρεις στα 100 ευρώ καθώς δε μιλάμε για hardcore sports watch αλλά για smart watch με δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί από κάποιον runner. Αυτά από εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...