Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία video στο ελληνικό YouTube σύμφωνα με τη Google


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ξεκίνησα κανάλι στο youtube με gameplays διότι η τωρινή δουλειά δεν μου βγάζει το μεροκάματο στο Ελλάδα. Έφτιαξα νέο pc, αγόρασα εφαρμογές editing κτλ, το κόστος περίπου στα 4000€,( ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το insomnia και τους χρήστες του που με βοήθησαν να το καταφέρω με τις αγγελίες και πούλησα διάφορα κατάφερνοντας να αγοράσω τα παραπάνω, βέβαια έβαλα και πολλά στο ebay). Παιδεύτηκα 8 μήνες για το στήσιμο, εκμάθηση, trial and error καθώς και πολλά άλλα προβλήματα, τελικά κατάφερα να τα ξεπεράσω.

Δεν θα σας το κρύψω ως τώρα έχω βγάλει 1 λεπτό αλλά δεν θα τα παρατήσω καθώς περνάει ευχάριστα η μέρα μου και μου αρέσει αυτό που κάνω αλλά ταυτόχρονα απογοητεύομαι όταν βλέπω ότι αυτά είναι τα τοπ βίντεο στην Ελλάδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κι απ' το top 10 του Youtube φαίνεται η κατάντια αυτου του λαού

 

χασαμε μια Αναγεννηση και εναν Διαφωτισμο. την Παιδεια των παιδιων το κρατος εσκεμμενα την εχει αφανισει. τι περιμενεις; δεν ειναι τυχαιο που το μεγαλο πολιτισμικο μπαμ της Ελλαδας εγινε απο το 60 και μετα, και απο τα τελη του 90 μεχρι σημερα ειμαστε στην πληρη παρακμη.

οσο δεν επενδυουμε στην Παιδεια, η Ελλαδα δεν θα αλλαξει, η καθε νεα γενια θα ειναι χειροτερη απο την προηγουμενη.

Εγώ έχω αλλάξει την χώρα στις ρυθμίσεις για να γλιτώσω αυτή την σαβούρα.

 

ditto.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα κι απ' το top 10 του Youtube φαίνεται η κατάντια αυτου του λαού

Δεν είναι μόνο η Ελλάδα σε αυτή την κατάσταση... δες το YouTube Rewind και θα δεις το 99% της παγκόσμιας σαβούρας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέμε για την τηλεόραση, αλλά και το ελληνικό YT δεν είναι τρομερά ποιοτικό. Κυριαρχούν "κωμικοί" που απευθύνονται σε γυμνασιόπαιδα. Lynx, 2J, Jeremy και minecraft let's plays. Πολύ μέτρια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Παντελοοοοςς οτι και να λετε (σωστη μεν παρατηρηση για τον αριθμο συμμετεχοντων χαχαχα στην ερευνα ) αλλα 2ος κ 7ος ο μεγαλος μας Π.Παντελιδης

 

σιγα μη στησουμε και ανδριαντα...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...