Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία video στο ελληνικό YouTube σύμφωνα με τη Google


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

International version του youtube και ξενοιαζεις. Αφου καμια φορά ανοιγω youtube παραθυρο σε σπιτι κανενος φιλου, ειναι στην Ελλαδα και μενω να χαζευω σαν εξωγήινος τα προτεινομενα.

 

Οι φιλοι που ειπαν παντως οτι και σε αλλες χωρες ετσι ειναι εχουν δικιο. Αν δεν μαθει το ΥΤ τις προτιμησεις σου να σου βγαζει προτεινόμενα που θελεις καγκουροvideos δειχνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπονοω σε καμια περιπτωση οτι ειμαι κανενας σνομπ ποιοτικος, 2j εχω δει καμποσες φορες λογω των προτασεων του utube ,ο τυπος εχει πιασει το νοημα κ παριστανει? τον καραγκιοζη αφου αυτο ζητιεται

 

γενικοτερα απιστευτη βλακεια κ λοουλαιφ αλλα ετσι κ αλλιως το βιωνω καθημερινα στην δουλεια μου που εχει να κανει με φοιτητες

 

εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι σε μεγαλο βαθμο ευθυνονται οι γονεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από τους τυχερούς που δεν έχω δεί κανένα από αυτά

 

Βάλε και εμένα στην λίστα..

Για να μην μιλησω για την καταντια με το ονομα 2J που 2 βιντεακια του εχω δει απο 1-2 λεπτα και πεταει την μια ηλιθιοτητα μετα την αλλη (και πρεπει να εχει την αθλιοτερη φωνη ever). Μια απο τα ιδια και ο Jeremy. Καθομαστε και φτιαχνουμε κανάλια στα οποια ειμαστε bullies λες και ειμαστε 10 χρονων κοροϊδευοντας ατομα που δεν γνωριζουμε καν προσωπικά, και γινομαστε Νο1. Η ξεφτιλα προσωποποιημενη οι περισσοτεροι Ελληνες youtubers, Η το αστερι ο Mikeius που εχει κανει ενα δυο καλα βιντεακια που χτυπανε την νοσταλγια, και σε ολα τα αλλα βαζει περιεχομενο για 10χρονα (με μπολικες βωμολοχιες εννοειται, πως στο καλο θα παρουμε τα views). Τα μονα ελληνικα καναλια που παρακολουθω πλεον ειναι σχολικά - πανεπιστημιακά. (και αυτα ειναι αρκετα πισω σε σχεση με τα ξενα στον τροπο παρουσιασης αλλα ok, δεν εχεις και τρομερο κινητρο εδω περα οταν ενα καλο Μαθηματικό βιντεο θα το δουνε 10.000 ατομα ολα και ολα)

 

Εντω μεταξυ εχω προσεξει πως ότι ξενο γινεται τις μοδας εδω, εξω υπαρχει εδω και χρονια. Αυτην την φορά ανακαλυψαμε τον Calvin Harris (βοηθησε η Rihanna φαινεται) που τον ακουγα πριν αρκετά χρονια. Περιμενω του χρονου να ξεθαψουμε τους Army of Lovers.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο μια ματιά στην ποιότητα της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ μουσικής που έχει απήχηση στη νεολαία εν έτει 2016 ώθει τον οποιοδήποτε λογικό άνθρωπο σε χρήσιμα συμπεράσματα ως προς το επίπεδο που έχουμε... φτάσει. Το κακό είναι πως, ο πάτος του βαρελιού δε διαφαίνεται καν στον ορίζοντα. 

 

Αυτές τις μέρες τείνω να απελπίζομαι ολοένα και περισσότερο με αυτά που διαβάζω, βλέπω και ακούω. Η κατάσταση στην χώρα μας τον τελευταίο μήνα έχει πάρει ανατριχιαστικά απότομη καθοδική πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνημονιο μεχρι να σβησει ο ηλιος

Δυστυχως απο μονα τους τα μνημονια δεν φτανουν για να βαλει μυαλο αυτος ο λαος. Χρειαζονται αυστηροτεροι τροποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω δεν περιμενα να ανεβει τοσο ψηλα ο Ypo.Παραδοξως του βγαζω το καπελο γιατι μονο στο Youtube προβαλλεται,γυρναει ολη την ελλαδα για λαιβ και με την Capital Music εχει πατησει σε προβολες στα τραγουδια σχεδον το οτιδηποτε ελληνικο.Μονο Παντελιδης και μερικοι νεοι καλλιτεχνες που βγαινουν τον φτανουν.

Οσο για 2J,πραγματικα κανει τον κοσμο να προβατοποιειται και να τον αντιγραφουν τα 10χρονα.Βλεπω παιδια μικροτερα απο μενα να ειναι τοσο πορωμενα και να απολαμβανουν το χιουμορ.Οκ καλο αλλα ειναι για μικρα παιδια.Προτιμω μακραν tsach,jeremy αν και λειπει καθως και linara.Φυσικα και ο Κοντοπιδης ειναι απιστευτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ψαρώνετε.

Το ποια βίντεο συλλέγουν θεάσεις εξαρτάται σε πολύ μεγάλο βαθμό από το αν προωθούνται απ το youtube. Σιγά μη θέλαμε να δούμε όλη αυτή τη σαβούρα. Είναι άγνωστο το πως δουλεύει ο αλγόριθμος που είναι υπεύθυνος για τα recomendations.

Επίσης μπορεί να δέχεται "παρεμβάσεις" ;-)

Και να μην ξεχνάμε οτι τα views αγοράζονται κιόλας.

Θεωρήστε λοιπόν αυτά τα αποτελέσματα κάτι σαν τα γκάλοπ: ένα μέσο για να επηρεάζεται η κοινή γνώμη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...