Προς το περιεχόμενο

Σπάσιμο συμβολάιου


kostas.xatzigeorgiou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι μόνοι που έχουν συμφέρον στην Ελλάδα με τα μνημόνια είναι αυτοί που διέλυσαν την ελληνική οικονομία με βιτρίνα τα πολιτικά κόμματα..

η πλουτοκρατία και οι μεγαλοεταιρίες που όχι μόνο δέν πλήρωσαν ποτέ τους σε σχέση με αυτά που έβγαζαν, όχι μόνο κατάκλεψαν τα χρήματά μας και τα έβγαλαν στο εξωτερικό για ξέπλυμα αλλά παριστάνουν και τους σωτήρες στο φτηνό εργατικό κρέας της Ελλάδας, ντόπιο και εισαγώμενο.. 

οι πολιτικοί απατεώνες με το Δημόσιο (συνθήκες το χαμόγελο του παιδιού) και οι ιδιωτικοί απατεώνες με το Ιδιωτικό (συνθήκες πρωτόγονου καπιταλισμού αρχαίας Ρώμης).. αυτοί είναι οι μόνοι που γελάνε σε αυτή τη χώρα.. και γελάνε εις βάρος μας.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φιλε άσχετα με το οτι κάποιοι ειναι εριστικοι και μπαινουν σε όλα τα θεματα με σκοπο να βρούν ενα σημείο να πιαστούν και να σε ειρωνευτουν για να τσιμπησεις να απαντησεις και να τσακωθειτε εγω θα σου πω ένα πραγμα. Αυτο που θες να κανεις δεν ειναι σωστο, υπέγραψες συμβολαιο με μια εταιρεια για ενα διάστημα , τι θα πει μετα απο 1 μηνα θέλεις να φυγεις? Νομιζεις οτι παιζουμε εδω? εγω αν ήμουν της εταιρειας ετσι θα σου μιλουσα πάντως.

 

Κατα τα αλλα δεν γινεται να μη πληρωσεις μπορουν να σε κυνηγησουν γιατι έχεις υπογράψει σε 2 αντιτυπα το ενα το έχουν αυτοι το άλλο εσυ στο σπιτι σου. Σοβαρέψου. Φιλικά στο λέω.

 

Ετσι ειχα θέμα και με εναν ιδιοκτητη αρχικα κάναμε συμβολαια και μετά θυμηθηκε οτι θέλει να νοικιάσει το 3άρι να μεινει στο 2αρι που μένω για να τσεπώνει περισσοτερα. Του κανω δώσε μου αποζημιωση και έφυγα. Δεν ήθελε. Μου λεγε κατι μαλακιες οτι αμα ζητησει ιδιοκατοικιση με βγάζει. Στο τέλος δεν κατάφερε τιποτα. Το συμβολαιο ειναι συμβολαιο. Σεβάσου τγην υπογραφη που έβαλες , μεινε μέχρι να τελειωσει ο καιρος (αν σου δινουν μάπα υπηρεσιες παιρνε τηλεφωνο και κράζε τους) και ως εκει. Δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο.

 

Αμα ηταν να αλλαζουμε γνωμες ανα μηνα δεν θα κάναμε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μόνοι που έχουν συμφέρον στην Ελλάδα με τα μνημόνια είναι αυτοί που διέλυσαν την ελληνική οικονομία με βιτρίνα τα πολιτικά κόμματα..

η πλουτοκρατία και οι μεγαλοεταιρίες που όχι μόνο δέν πλήρωσαν ποτέ τους σε σχέση με αυτά που έβγαζαν, όχι μόνο κατάκλεψαν τα χρήματά μας και τα έβγαλαν στο εξωτερικό για ξέπλυμα αλλά παριστάνουν και τους σωτήρες στο φτηνό εργατικό κρέας της Ελλάδας, ντόπιο και εισαγώμενο.. 

οι πολιτικοί απατεώνες με το Δημόσιο (συνθήκες το χαμόγελο του παιδιού) και οι ιδιωτικοί απατεώνες με το Ιδιωτικό (συνθήκες πρωτόγονου καπιταλισμού αρχαίας Ρώμης).. αυτοί είναι οι μόνοι που γελάνε σε αυτή τη χώρα.. και γελάνε εις βάρος μας..

Ενω εσυ που φεσωνεις εταιρειες τηλεπικοινωνιων, καθως πρεπει! Οι πολιτικοι φταινε για ολα. Κι αλλα μνημονια λεμε.

 

Καλα μπερδεματα με το νομο σου ευχομαι, οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα γιατι οι αποψεις σου ειναι τοσο καλες που πρεπει να τις ακουσουν και οι δημοσιοι λειτουργοι για να μην πηγαινουν χαμενες. Τωρα αν θα ειναι δικαστες/δικηγοροι κλπ, δεν εχει ιδιαιτερη σημασια.

 

 

ΥΓ. Σαν βρεγμενο γατακι θα χτυπας την πορτα των "κλεφτων" οπως τους αποκαλεις, για να σε βγαλουν απο τον Τηλεγνου και να σε ξανακανουν συνδρομητη τους. Μεχρι τοτε, καλα να περνας με τις φιλοσοφιες και το εκ του ασφαλους τσαμπατζιλικι σε βαρος των συμπολιτων σου πρωτα απ'ολα.

ΥΓ2. Κατα τ'αλλα οπως ειπωθηκε και παραπανω, επιχειρηματα, συνοχη και ειρμος επιπεδου δημοτικου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...