Προς το περιεχόμενο

LG 55EG910V @ 1249euro@kotsovolos


Iskovery

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποτέ κινητό πάνω απο 300€ και ποτέ Υπολογιστής πάνω απο 800, και ποτέ ενισχυτής πάνω απο 500 και ποτέ και ποτέ...

 

Υπάρχει η σχολή 1000€ το χρόνο και η σχολή 3000 για 3 χρόνια(δεν θυμάμαι αν τα λέγαμε μαζί σε άλλο post και πάλι τα ίδια αράδιαζα)

 

Εγώ πάντως που πήρα μια 65C6V sta 2699 τη μαυροπαρασκευή μπαίνω στο σπίτι και της μιλάω :wub: , τη χαζεύω :wub:  :wub: , ξαναβάζω bluray που είχα στην άκρη για να δω πως είναι στην καινούργια t.v!...Sήμερα έχω κόσμο στο σπίτι για να την χαζέψουν και αυτοί.

 

Ερχόμενος απο plasma του 2011 δεν νομίζω να υπάρχει τηλεόραση στην αγορά που να μου προκαλέσει τέτοια ευφορία και να στοιχίζει κάτω απο 1000€

Καλές είναι οι σχολές, αλλά με τα μπικικίνια τι γίνεται. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μια μικρή δοκιμή είναι να βάλετε το παιχνίδι fifa 17 σε οποιοδήποτε μοντέλο μέχρι και το c6 που είναι πανάκριβο. Στην αρχή το παιχνίδι κάνει loading δείχνοντας τον Marco reus στα δεξιά. Μόλις τελειώσει το loading ο ποδοσφαιριστης και το logo του παιχνιδιού θα μείνουν αποτυπωμενα για τουλάχιστον 30 δευτερόλεπτα στην tv.

Και μου έδωσαν δώρο με την C6 το xbox με το Fifa...Η ειρωνία σε όλο της το μεγαλείο!Πιο ακριβές παράδειγμα δεν μπορούσες να δώσεις!

 

Ενδιαφέρον feedback, θα τα βάλω κάτω το Σ/Κ και θα δώ, ελπίζω να κάνεις λάθος. Σε κάθε περίπτωση φαντάζομαι θα είναι καλύτερα απο τη plasma...Θυμάμαι τις πρώτες 100 ώρες έβλεπα σε zoom για να μην κάνουν burn in τα Logo απο τα κανάλια μέχρι να στρώσει. Δεν έχω διαβάσει κάτι για Oled και ανάλογο στρώσιμο βέβαια

 

P.s: Στην έχουμε κάνει off topic για τα καλά την αγγελία φίλε ts

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μου έδωσαν δώρο με την C6 το xbox με το Fifa...Η ειρωνία σε όλο της το μεγαλείο!Πιο ακριβές παράδειγμα δεν μπορούσες να δώσεις!

 

Ενδιαφέρον feedback, θα τα βάλω κάτω το Σ/Κ και θα δώ, ελπίζω να κάνεις λάθος. Σε κάθε περίπτωση φαντάζομαι θα είναι καλύτερα απο τη plasma...Θυμάμαι τις πρώτες 100 ώρες έβλεπα σε zoom για να μην κάνουν burn in τα Logo απο τα κανάλια μέχρι να στρώσει. Δεν έχω διαβάσει κάτι για Oled και ανάλογο στρώσιμο βέβαια

 

P.s: Στην έχουμε κάνει off topic για τα καλά την αγγελία φίλε ts

Το έχω κάνει το test εγώ ο ίδιος σε c6 φίλου.Την στείλαμε και στο σέρβις και την επέστρεψαν αφού το θεωρούσαν φυσιολογικό.κατά τα άλλα εξαιρετική τηλεόραση εκτός από τα γνωστά κολλήματα του motionPlus.

 

Καλορίζικη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι το 4Κ να γινει καθημερινοτητα θα περσαει καιρος! τωρα ακομα 720π κατεβαζω και βλεπω! αλλα κια 1080π να ηταν διαφορα δεν...

μονο 4Κ καταλαβαινω διαφορα, αλλα δεν υπαρχει υλικο ακομα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι το 4Κ να γινει καθημερινοτητα θα περσαει καιρος! τωρα ακομα 720π κατεβαζω και βλεπω! αλλα κια 1080π να ηταν διαφορα δεν...

μονο 4Κ καταλαβαινω διαφορα, αλλα δεν υπαρχει υλικο ακομα!

Όλη η ουσία είναι στην απόσταση. Σε 55αρα για να δεις διαφορά στο 4k πρέπει να είσαι στο 1.5 μέτρο και για 1080p στα 2.27. Οτιδήποτε παραπάνω από το 2.27 μια καλή ταινία 5gb 720p δεν έχει διαφορά από 1080 4k

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...