Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην το ανοιξεις ,το on off κουμπακι βγαινει κ μετα δεν το ξαναβαζεις που να χτυπας κωλο κατω

 

Εγώ το άνοιξα, πετάχτηκε το κουμπάκι, άλλαξα πάστα, έβαλα το κουμπάκι στην θέση του, έκλεισα το casing και δουλεύει μια χαρά το κουμπάκι... Ίσως να σου έτυχε εσένα ή να έσπασε και κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον εγινε άμεσα και η επιστροφή των χρημάτων από το banggood. Φοβέρα θελουν. οσο το πηγαινα χαλαρα, προσπαθησαν να μου το παιξουν κινεζοι. μολις στραφηκα στο paypal, σταματησαν τα ψεματα κ ηταν συνεργασιμοι αμεσα κ οχι απαντησεις κάθε 4-5 μερες..

 

Τωρα θα ψαξω να βρω τα ελασματα που ειχαν προτεινει τα παιδια για να τα βαλω, να αλλάξω πάστα και να ριξω σπρέυ στο ανεμιστηρακι. Το πιο σπαστικό απ όλα με διαφορα ειναι ο δαιμονισμένος θορυβος που κάνει ο ανεμιστηρας..

 

Κανενας άλλος επικοινωνησε για να το επιστρεψει; τι σας προτειναν εσας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είχα απάντηση Sorry for any inconvenience.If the item can not power up,it may be defective.We can give you US$63.25 refund for the defective item xxx.Do you think it is ok? Τελικά μετά από τα πολλά φέρονται επαγγελματικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το άνοιξα, πετάχτηκε το κουμπάκι, άλλαξα πάστα, έβαλα το κουμπάκι στην θέση του, έκλεισα το casing και δουλεύει μια χαρά το κουμπάκι... Ίσως να σου έτυχε εσένα ή να έσπασε και κάτι άλλο.

αθορυβο πως το κανουμε? τωρα που μου ηρθαν τα καλωδια θα κατσω να ασχοληθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμένα μετά Dispute στο Paypal στο οποίο δεν απάντησαν ποτέ και μετά από Claim στο Paypal, μου έστειλαν full refund. Αυτή η συμπεριφορά μόνο επαγγελματική δεν είναι. Επαγγελματίες θα ήταν αν έδιναν πλήρη αποζημίωση ή αν το δεχόντουσαν πίσω εξαρχής. Το να καθυστερούν σκόπιμα και να ανταποκρίνονται μόνο σε Paypal Claim, μόνο επαγγελματισμό δεν δείχνει!!!

Έτσι πρόχειρα που το σκέφτομαι έχω ένα μέρος κατά νου στο οποίο θα τους πρότεινα να πάνε  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμένα μετά Dispute στο Paypal στο οποίο δεν απάντησαν ποτέ και μετά από Claim στο Paypal, μου έστειλαν full refund. Αυτή η συμπεριφορά μόνο επαγγελματική δεν είναι. Επαγγελματίες θα ήταν αν έδιναν πλήρη αποζημίωση ή αν το δεχόντουσαν πίσω εξαρχής. Το να καθυστερούν σκόπιμα και να ανταποκρίνονται μόνο σε Paypal Claim, μόνο επαγγελματισμό δεν δείχνει!!!

Έτσι πρόχειρα που το σκέφτομαι έχω ένα μέρος κατά νου στο οποίο θα τους πρότεινα να πάνε  :devil:

 

 

προσεχε με αυτα που κανεις στο τελος θα κοψουν τις αποστολες προς ελλαδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω ότι έκανα κάτι κακό. Ποια είναι η άποψη σου?

 

 

υποθετω κανει πλακιτσα γιατι διαφορετικα δεν θα σχολιασω

 

εμ κεραταδες εμ δαρμενοι ξργω

δεν ειδατε το smiley?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ξεθαβω το θέμα επειδή εχω θεμα. Σβήνει από θερμοκρασιες το στικακι κ το ανεμιστηρακι τα εχει φτυσει σχεδον. υπαρχει περιπτωση να βρουμε καπου ανεμιστηρακι που να ταιριαζει ή να κανουμε καμια άλλη μόντα; any ideas? εσας σε τι θερμοκρασίες σας δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθαβω το θέμα επειδή εχω θεμα. Σβήνει από θερμοκρασιες το στικακι κ το ανεμιστηρακι τα εχει φτυσει σχεδον. υπαρχει περιπτωση να βρουμε καπου ανεμιστηρακι που να ταιριαζει ή να κανουμε καμια άλλη μόντα; any ideas? εσας σε τι θερμοκρασίες σας δουλεύει;

 

εχω ενα z8350 σε κουτακι με χαλκινη υποτιθεται ψυκτρα το οποιο ειναι λιγοτερο στριμωγμενο κ καλυτερα αεριζομενο

 

αν δεν κανετε χοντρη μοντα δεν θα την παλεψει

 

εγω εκοψα ολο το κουτακι του απο πανω και του εβαλα ενα usb ανεμιστητα απο cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα z8350 σε κουτακι με χαλκινη υποτιθεται ψυκτρα το οποιο ειναι λιγοτερο στριμωγμενο κ καλυτερα αεριζομενο

 

αν δεν κανετε χοντρη μοντα δεν θα την παλεψει

 

εγω εκοψα ολο το κουτακι του απο πανω και του εβαλα ενα usb ανεμιστητα απο cpu

Μπορεις να ποσταρεις καμια φωτο να παρω καμια ιδεα;

αλλαξα πάστες και εβαλα κ μεταλλικα ελασματα στο ενδιαμεσο για καλυτερη επαφή και δεν ειδα προκοπη με τις θερμοκρασιες.. 60-70 στο idle και 80+ oταν βλεπω τηλεοραση ή βιντεο. και τωρα τελευταια εσβηνε κατευθειαν απο θερμοκρασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...