Προς το περιεχόμενο

Mini PC Pipo X1S - Z8300-2Gb-32Gb - 58 Euro @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


baskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνα age of Kings, Κάνα red alert 2 θα μπορούμε να παίξουμε με δαυτο;

Πολλα παραπανω: Λεγε καλύτερα κανα Resident Evil 5 κανα Half Life 2. Υπαρχουν 10δες videos.. Ασε με το Steam Link που το δικο μου δουλευει αψογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνα age of Kings, Κάνα red alert 2 θα μπορούμε να παίξουμε με δαυτο;

Το τερμάτισες ρε αδερφέ  :-D  Είπαμε υπερυπολογιστής δεν είναι αλλά όχι και έτσι.Πιο πιθανό είναι να μην το παίζει γιατί είναι πολύ παλιό παρά λόγω ισχύς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και εγώ ένα καθώς το χρειαζόμουν. ευτυχώς που δεν παρήγγειλα νωρίτερα σε full price!

με ανησυχεί λίγο το γεγονός του XS factor όσο αφορά την παραγόμενη θερμότητα αλλά θα φανεί στην πράξη κατά πόσο ο CPU παρουσιάζει throttling.

fingers crossed όλοι μαζί για να μην "εκτελωνιστούμε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή αγοράζω συνέχεια απο banggood να σας πω ότι αν θέλετε γρήγορη παραλαβή μέσα σε 15-20 μέρες και σιγουριά στην αποφυγή του τελωνείου, να επιλέγεται όπου υπάρχει η δυνατότητα priority direct mail! Τα στέλνουν μέσω Post NL Ολλανδία και έτσι φαίνεται ότι το πακέτο έρχεται απο EU
μακρυά απο air parcel register γιατί κάνει 1,5 μήνα+ και εννοείται μακρυά και απο Expedited ή EMS γιατί παίζει κούριερ άρα σιγουράκι τελωνείο!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.z80a τι μου θυμησατε τωρα!!

2. το θελω μονο για vlc player,  αλλα εχω 2 ερωτησεις:

ι] θαπαιζει 24/7/365?

ιι] οταν κοπει το ρευμα κρασαρει το λειτουργικο οπως συμβαινει στα περισσοτερα

κουτια κ λαπτοπ?

 

θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή αγοράζω συνέχεια απο banggood να σας πω ότι αν θέλετε γρήγορη παραλαβή μέσα σε 15-20 μέρες και σιγουριά στην αποφυγή του τελωνείου, να επιλέγεται όπου υπάρχει η δυνατότητα priority direct mail! Τα στέλνουν μέσω Post NL Ολλανδία και έτσι φαίνεται ότι το πακέτο έρχεται απο EU

μακρυά απο air parcel register γιατί κάνει 1,5 μήνα+ και εννοείται μακρυά και απο Expedited ή EMS γιατί παίζει κούριερ άρα σιγουράκι τελωνείο!!!

 

ωωχ ετσι το στελνουν air parcel register.. λες να μπορω να το αλλαξω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και εγώ ένα καθώς το χρειαζόμουν. ευτυχώς που δεν παρήγγειλα νωρίτερα σε full price!

με ανησυχεί λίγο το γεγονός του XS factor όσο αφορά την παραγόμενη θερμότητα αλλά θα φανεί στην πράξη κατά πόσο ο CPU παρουσιάζει throttling.

fingers crossed όλοι μαζί για να μην "εκτελωνιστούμε".

Καθως εχει ανεμιστηρακι πιστευω οτι θεμα throttling δε θα υπαρχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθως εχει ανεμιστηρακι πιστευω οτι θεμα throttling δε θα υπαρχει..

 

κάτι σχετικό πήρε και εμένα το μάτι μου αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει τόσο μικρό και ταυτόχρονα αποτελεσματικό ανεμιστηράκι. θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα είναι fanless και δουλευουν οκ, οπότε ότι ανεμιστηράκι και αν είναι θα κάνει δουλειά σίγουρα, στο να μη συσσωρευεται η θερμότητα στο εσωτερικό του mini pc..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι ένα πακέτο στέλνεται στην Ελλάδα από κίνα μέσω ευρωπαϊκής χώρας δεν σημαίνει ότι είναι αδύνατο να μπει στο τελωνείο

 

έχω κάνει πάνω απο 50 παραγγελίες απο banggood με priority mail, κάποιες απ αυτές με αναγραφόμενη αξία πάνω απο 250-300€

πότε δεν σταμάτησαν τελωνείο!

το banggood στέλνει στην Ολλανδία και μετά παραλαμβάνουν τα Ολλανδικά ταχυδρομεία!

Αυτή πχ είναι παραγγελία που έγινε στις 24/11

2016-12-03 08:53 The item is on transport to the country of destination

 

2016-12-02 23:48 The item is processed at the PostNL sorting center

 

2016-12-02 23:48 The item is at the PostNL sorting center

 

2016-12-01 02:53 The item is in transit

 

2016-11-30 01:16 The item is pre-advised

   

όπως βλέπεις, στην Ολλανδία έφτασε στις 2/12 ώστε να μπεί στο κέντρο διαλογής και να αποσταλλεί στην χώρα προορισμού

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...