Προς το περιεχόμενο

Ενοικίαση αυτoκινήτου Θεσ/νίκη


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να νοικιάσω ένα μικρό αυτοκίνητο για λίγες μέρες από το αεροδρόμιο στην Θεσσαλονίκη, sites όπως το carrentals.com βγάζουν διάφορες εταιρείες, κάποιες γνωστές (πχ. Hertz, Europcar κτλ) και κάποιες μικρότερες (πχ. Goldcar, Green motion κτλ.)

 

ήθελα να ρωτήσω αν έχετε προσωπική εμπειρία με κάποια από αυτές, ποια προτείνετε και ποια να αποφύγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως αυτες θελουν εγγυηση με πιστωτικη .Ειχα νοικιασει για μερα να παω Κοζανη απο Θεσσαλονικη και να γυρισω απο μια οχι τοσο επωνυμη  στην οδο Αγγελακη και ηταν μια χαρα .Δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα.

 

Για κοιτα εδω αυτες που λενε δος Αγγελακη

 

http://www.vrisko.gr/dir/enoikiaseis-aytokiniton/thessaloniki/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστωτική ζητάνε όλες, είναι το ποσό μερικής κάλυψης σε περίπτωση ζημίας

 

το θέμα είναι μην είναι τπτ λαμόγια, σου πάρουν την πιστωτική και αρχίσουν αγορές, μέχρι να σε πάρει τηλ η τράπεζα για ύποπτες κινήσεις (true story..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστωτική ζητάνε όλες, είναι το ποσό μερικής κάλυψης σε περίπτωση ζημίας

 

το θέμα είναι μην είναι τπτ λαμόγια, σου πάρουν την πιστωτική και αρχίσουν αγορές, μέχρι να σε πάρει τηλ η τράπεζα για ύποπτες κινήσεις (true story..)

 

 

Εμενα δεν μου ειχε ζητησει καμμια εγγυηση . Καπου το 2010 .Μου το εφεραν αεροδρομιο , πηγα Κοζανη και τους το επεστρεψα στο γραφειο γιατι βρηκα φιλο που περασαμε καποιες ωρες και με πηγε αυτος αεροδρομιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν μου ειχε ζητησει καμμια εγγυηση . Καπου το 2010 .Μου το εφεραν αεροδρομιο , πηγα Κοζανη και τους το επεστρεψα στο γραφειο γιατι βρηκα φιλο που περασαμε καποιες ωρες και με πηγε αυτος αεροδρομιο .

 

Το σύνηθες είναι να ζητάνε εγγύηση, ή σε μετρητά ή μέσω πιστωτικής ή μέσω χρεωστικής κάρτας. Όλες οι σοβαρές εταιρείες το αναφέρουν στα site τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύνηθες είναι να ζητάνε εγγύηση, ή σε μετρητά ή μέσω πιστωτικής ή μέσω χρεωστικής κάρτας. Όλες οι σοβαρές εταιρείες το αναφέρουν στα site τους. 

 

Απο οτι εχω ακουσει αν και δεν εχω εμπειρια αργουν να επιστρεψουν την προκαταβολη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...