Προς το περιεχόμενο

θυμα απατης


panostosh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τουλαχιστον δεν εχασα ολο το ποσο, η απορια μου ειναι πως γινεται να εχει 6 αξιολογησεις κ ολες απο μελη με αρκετες θετικες?  

 

δηλαδη ο τροπος του για να βγαλει χρηματα ηταν κ καλα οτι δεν μπορουσε να παρει το ποσο μεσω paypal γιατι ειχε ξεπερασει to limit και εκανε refund το ποσο των 292 ευρω αλλα οχι ολοκληρο επειδη το υπολοιπο ποσο πηγε στα fees του paypal κ οτι αυτο που εστειλε  (292) αυτο ηταν που παρελαβε καθαρα, ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟς (τωρα τον εχω μπλοκαρει)

 

για αυτο κ το ποσο που κραταει ειναι χαμηλο κ καλα να φαινεται οτι αυτο που δεν επιστρεφεται ειναι τα fees που κραταει το paypal

 

οποιος θελει να μαθει το ονομα ας στειλει pm τον εχω κανει ηδη αναφορα!!!


χαχαχα μολις τωρα μου εβαλε αρνητικη αξιολογηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε ένα θα σου πω, καλά να πάθεις!

Εκτός ότι βρομαει με 1000 ή αγγελία ότι είναι μουφα το άτομο έχει 10 προφίλ που ανεβάζει την ίδια αγγελία, και σε κανενα από αυτά δν έχει πάνω από 3 αξιολογήσεις! Εε ήθελες και τα έπαθες! Μίλα με το PayPal αυτό θα σου δώσει λύση ή τράπεζα δν έχει καμία μα καμία σχέση!

Σιγουρα κατι θα ξερεις εσυ "ιδιοις ομμασι" και μιλας ετσι. Προφανως εγω με μια ουδετερη ψηφο επειδη εβαλα αρνητικη στον πωλητη που ψευδοταν,δεν ειμαι "αξιοπιστος" αγοραστης ή και πωλητης αν τυχει,για 'σενα. Φταιει το φορουμ που επιτρεπει αγοραπωλησιες. Αν το αφηνε στην χρυση ευκαιρια ,ουτε διπλους λογαριασμους θα ειχαμε ,ουτε και εσενα...

Φιλε κατω απο 20 αξιολογησεις δν κανεις καν κουβεντα για καταθεση για τετοια ποσα!

Μου αρεσεις... Με τις λιγοστες σου αξιολογησεις λες τετοιες κουβεντες...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...