Προς το περιεχόμενο

Lenovo TAB3 7 Essential QuadCore 7" IPS 16GB Black 55€


termitiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όπως λέει και ο τίτλος δίνει το Tablet η Lenovo Exclusive για όποιον δεν πρόλαβε από ΜΜ. και μιλάμε για τα 16GB

 

Ισχύει για ακόμη 6 ώρες

 

 

http://www.e-lenovo.gr/index.php?route=product/product&path=160_186&product_id=751

Επεξ/σία από termitiss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως λέει και ο τίτλος δίνει το Tablet η ίδια η Lenovo για όποιον δεν πρόλαβε από ΜΜ. και μιλάμε για τα 16GB

 

 

 

Ισχύει για ακόμη 6 ώρες

 

 

 

 

 

http://www.e-lenovo.gr/index.php?route=product/product&path=160_186&product_id=751

 

Προσοχή! Δεν έχει η εταιρεία καμία σχέση με την lenovo την έχω πατήσει
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ίδια προσφορά δεν έβαλε το MEDIA MARKT που παίζει και διαφήμιση στην τηλεόραση στα 55€ το ίδιο ταμπλέτ;

Χωρίς διάθεση ειρωνείας διαβάζουμε φίλε μου τι γράφει ο άλλος πρώτα? στο γράφω ήδη,,, για όποιον δεν πρόλαβε τα ΜΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμπάρι δεν εχει λογικα ο τύπος.Πεταξε κατι ακυρο.Ουτε εγω ξερω το μαγαζί αλλα εκανα παραγγελία,κοίταξα και τις κριτικές στο Σκρουτζ και μου φάνηκαν εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά η διαφορά του tab2 με το tab3; Μόνο η διαφορά της έκδοσης του android; Ή υπάρχει κάποια πιο ουσιαστική;

επειδή τα έχω δει από κοντά το 3 είναι πιο γεμάτο σε όγκο. πέρα από το android δεν ξέρω κ εγώ για διαφορές

Χαμπάρι δεν εχει λογικα ο τύπος.Πεταξε κατι ακυρο.Ουτε εγω ξερω το μαγαζί αλλα εκανα παραγγελία,κοίταξα και τις κριτικές στο Σκρουτζ και μου φάνηκαν εντάξει.

αν μπεις στο site της Lenovo το έχει στα εξουσιοδοτημένα καταστήματα πώλησης. Οπότε δεν υπάρχει θέμα

Link.png Site: Lenovo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμπάρι δεν εχει λογικα ο τύπος.Πεταξε κατι ακυρο.Ουτε εγω ξερω το μαγαζί αλλα εκανα παραγγελία,κοίταξα και τις κριτικές στο Σκρουτζ και μου φάνηκαν εντάξει.

 

Εννοώ πώς το μαγαζί δεν έχει καμία σχέση απολύτως με την επίσημη lenovo. Είναι ένα μαγαζί όπως όλα τα άλλα μη σας ξεγελά το όνομα. Δε λέω ότι έχει πρόβλημα το μαγαζί απλά όταν εγώ έκανα παραγγελία φανταστηκα ότι είναι επίσημο e-shop της lenovo και είπα να μην ξεγελάσει κι άλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς διάθεση ειρωνείας διαβάζουμε φίλε μου τι γράφει ο άλλος πρώτα? στο γράφω ήδη,,, για όποιον δεν πρόλαβε τα ΜΜ

Το είχες γράψει ή το έκανες edit και το εβαλες μετά; Γιατί το είχα διαβάσει μία χαρα.

 

Τεσπα καλά έκανες και το εβαλες πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχες γράψει ή το έκανες edit και το εβαλες μετά; Γιατί το είχα διαβάσει μία χαρα.

 

Τεσπα καλά έκανες και το εβαλες πάντως.

από την αρχή το γράφω φίλε μου.δες το quote του από κάτω σου. Edit έκανα το exclusive που είπε ο φίλος πιο πάνω. Τεσπα όποιος το πάρει ας το χαρεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το tablet με αξιολόγηση ανάλυση και γρήγορο δεν πιάνεται.

??? Prestigio MultiPad Color 2

Οθόνη: 7" 1280 x 800 pixels

Στην Ελλάδα όμως αυτό δεν το βρίσκεις οπότε άδικα η πρόταση. Μάλλον τώρα είδα υπάρχει στα 76 συν 10 τα μεταφορικά 86.

Αρνητικο όμως ότι είναι 8gb άρα ελεύθερα 4,με 5 παιχνίδια τέλος ο χώρος!

 

Επίσης έχει μικρή μπαταρία μόνο 2800 ενώ το Lenovo 3450.

Με την πρώτη φόρτιση μου έβγαλε 6 ώρες οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...