Προς το περιεχόμενο

Lenovo TAB3 7 Essential QuadCore 7" IPS 16GB Black 55€


termitiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα τα tablet της Lenoνo ειναι με διαφορα οτι καλυτερο μπορεις να βρεις σε αυτη την κατηγορια τιμης καμια σχεση με αντιστοιχες φθηνοκινεζιες του 50αρικου,μπαταρια οπως ανεφερθηκε παραπανω μια χαρα διαρκεια και η οθονη πολυ καλη μη κοιτατε το 1024χ600.Το μονο ουσιαστικο μειονεκτημα ειναι το σχετικο αδυναμο wi-fi.Για δωρο σε γονεις,παιδια κτλπ τωρα τις γιορτες οτι πρεπει.

 

Y.Γ. οι καμερες εννοειται οτι βρισκονται για ντεκορ μονο λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tab 2 έχει ακριβώς τον ίδιο επεξεργαστή με το tab 3? Μόνο ο σχεδιασμός διαφέρει; γιατί ψήνομαι για παραγγελία από τον Κώτσο που έχει το tab 2 a7-20 και όχι το tab 3 essential..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα tablet της Lenoνo ειναι με διαφορα οτι καλυτερο μπορεις να βρεις σε αυτη την κατηγορια τιμης καμια σχεση με αντιστοιχες φθηνοκινεζιες του 50αρικου,μπαταρια οπως ανεφερθηκε παραπανω μια χαρα διαρκεια και η οθονη πολυ καλη μη κοιτατε το 1024χ600.Το μονο ουσιαστικο μειονεκτημα ειναι το σχετικο αδυναμο wi-fi.Για δωρο σε γονεις,παιδια κτλπ τωρα τις γιορτες οτι πρεπει.

 

Y.Γ. οι καμερες εννοειται οτι βρισκονται για ντεκορ μονο λολ

WiFi όντως αδύναμο, ίσως λύνεται αν αλλάξεις κανάλι όμως δεν το δοκίμασα γιατί δεν έχω σοβαρό θέμα ακόμα. Οθόνη πίνακας και χρώματα σπέσιαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή! Δεν έχει η εταιρεία καμία σχέση με την lenovo την έχω πατήσει

Εννοώ πώς το μαγαζί δεν έχει καμία σχέση απολύτως με την επίσημη lenovo. Είναι ένα μαγαζί όπως όλα τα άλλα μη σας ξεγελά το όνομα. Δε λέω ότι έχει πρόβλημα το μαγαζί απλά όταν εγώ έκανα παραγγελία φανταστηκα ότι είναι επίσημο e-shop της lenovo και είπα να μην ξεγελάσει κι άλλος

Σε τι ακριβώς σε ξεγέλασε δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσοχή! Δεν έχει η εταιρεία καμία σχέση με την lenovo την έχω πατήσει

Εννοώ πώς το μαγαζί δεν έχει καμία σχέση απολύτως με την επίσημη lenovo. Είναι ένα μαγαζί όπως όλα τα άλλα μη σας ξεγελά το όνομα. Δε λέω ότι έχει πρόβλημα το μαγαζί απλά όταν εγώ έκανα παραγγελία φανταστηκα ότι είναι επίσημο e-shop της lenovo και είπα να μην ξεγελάσει κι άλλος

Σε τι ακριβώς σε ξεγέλασε δηλαδή?
Ξεγελαστεί είχα γράψει αλλά ή αυτόματη διόρθωση το έκανε ξεγελάσει (από από το όνομα όπως εγώ). Δε κάναν κάτι κακό οι άνθρωποι αλλά βλέποντας όνομα e-lenovo.gr δε θέλει πιστεύω και πολύ να υποθέσεις πως είναι site της μητρικής εταιρείας.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεγελαστεί είχα γράψει αλλά ή αυτόματη διόρθωση το έκανε ξεγελάσει (από από το όνομα όπως εγώ). Δε κάναν κάτι κακό οι άνθρωποι αλλά βλέποντας όνομα e-lenovo.gr δε θέλει πιστεύω και πολύ να υποθέσεις πως είναι site της μητρικής εταιρείας.

Πως και τους το επιτρέπουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και τους το επιτρέπουν;

Lenovo Exclusive λέγεται το κατάστημα και πουλάει μόνο Lenovo γιατί να τους το απαγορεύσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo Exclusive λέγεται το κατάστημα και πουλάει μόνο Lenovo γιατί να τους το απαγορεύσουν?

Δεν ξέρω, το βρίσκω κι εγώ λίγο παραπλανητικό. Μέχρι τώρα πίστευα ότι είναι το επίσημο eshop της lenovo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημέρα, οταν λετε οτι εχει αδυναμο wifi δηλαδη ? εαν ειναι μεσα στο σπιτι εχεις θεμα ?

για παιδια να βλεπουν κανενα παιδικο και παιχνδακια πλα του playstore καλο δεν ειναι ? εχω παρει 2 και λεω να παραλαβω σημερα οποτε πειτε οποιος το εχει .. επισης μπαταρια ποση ωρα κραταει ?

κατι αλλο που να εχει δει καποιος και να θελει να αναφερει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά γιατι έχουν εξαφανιστεί τα κινέζικα tabletακια στις 7-8 ιντσες....ψάχνω και τα μόνα που βρίσκω είναι κάτι ψόφια με 512/8gb...Βαρια-βαριά 1gb/8gb.........μόνο dual OS αλλά στα 90+€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε καλό τμπλετάκι, με οθονάρα, dual OS, δυνατό και με 2GB RAM .... μόνο από Κίνα...

Δείτε εδώ.... kimovil.com

Κάτι σαν το sktroutz ... αλλά σε κινέζικο...

Συνιστώ Chuwi 8''..... τιμή super....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημέρα, οταν λετε οτι εχει αδυναμο wifi δηλαδη ? εαν ειναι μεσα στο σπιτι εχεις θεμα ?

για παιδια να βλεπουν κανενα παιδικο και παιχνδακια πλα του playstore καλο δεν ειναι ? εχω παρει 2 και λεω να παραλαβω σημερα οποτε πειτε οποιος το εχει .. επισης μπαταρια ποση ωρα κραταει ?

κατι αλλο που να εχει δει καποιος και να θελει να αναφερει ?

Πιάνει δύο δωμάτια μακριά από το ρουτερ , για παιδιά είναι ιδανικό.

 

Μπαταρία 5 ώρες οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...