Προς το περιεχόμενο

iOS 10.2 με νέα emoji, εφαρμογή TV και πολλές βελτιώσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου πρότεινα να το πας για έλεγχο!

 

 

 

Δεν χρειάζεσαι πτυχίο για να πατήσεις άλλη μια φορά το caps lock! :P

ΛΈΣ ΩΡΑΊΑ ΑΣΤΕΊΑ! ΕΚΤΕΛΩ ΕΡΓΑΣΊΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΎΝ ΜΌΝΟ CAPS. ΑΝ ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ ΚΆΤΙ ΤΟ ΡΩΤΆΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΆΖΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΆΣΜΑΤΑ!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

θα μεινω 10.1.1 μπας και δεησει κανα jailbreak....

Κρατα μικρο καλαθι για public jailbreak.

Κατα τ αλλα, προς το τελος της βδομαδας το Project Zero θα ποσταρει σχετικο αρθρο για την 10.1.1 με exploit που δινει root shell + memory access.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πω ρε φίλε, τα εμοτζια περίμενα τόσο καιρό. Τώρα πλέον μπορώ με ασφάλεια και σιγουριά να αγοράσω Apple κινητό και να πουλ Μουρ

 

Εναλλακτικά περιμένεις την τελευταία έκδοση του Android!  :ph34r:

ΛΈΣ ΩΡΑΊΑ ΑΣΤΕΊΑ! ΕΚΤΕΛΩ ΕΡΓΑΣΊΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΎΝ ΜΌΝΟ CAPS. ΑΝ ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ ΚΆΤΙ ΤΟ ΡΩΤΆΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΆΖΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΆΣΜΑΤΑ!!

 

Και έχεις ξεκολλήσει το κουμπί για τα caps και το πέταξες? 

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΛΈΣ ΩΡΑΊΑ ΑΣΤΕΊΑ! ΕΚΤΕΛΩ ΕΡΓΑΣΊΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΎΝ ΜΌΝΟ CAPS. ΑΝ ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ ΚΆΤΙ ΤΟ ΡΩΤΆΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΆΖΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΡΆΣΜΑΤΑ!!

Το πώς εκτελείς τις εργασίες σου είναι δικό σου θέμα, όταν γράφεις δημόσια δεν θα φωνάζεις χωρίς λόγο.

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πώς εκτελείς τις εργασίες σου είναι δικό σου θέμα. όταν γράφεις δημόσια δεν θα φωνάζεις χωρίς λόγο.
ΔΕΝ 'ΦΏΝΑΞΑ' ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ Η ΧΡΉΣΗ CAPS ΑΠΌ ΌΣΟ ΞΈΡΩ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ΔΕΝ 'ΦΏΝΑΞΑ' ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ Η ΧΡΉΣΗ CAPS ΑΠΌ ΌΣΟ ΞΈΡΩ.

 

Και σου φαίνεται ωραίο τώρα αυτό όπως το πόσταρες ε?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα εχει θεμα η μπαταρια υστερα απο το προηγούμενο update σε 6plus .δειχνει να τελειωνει πολυ γρηγορα και απο εκει που ειναι 70 μπορει να παει σε μια ωρα στο 40 και μετα να ανεβεί στο 47 . ενάμιση χρονο τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα με την μπαταρια του και ξερω πανω κατω ποσο μου βγάζει αλλα υστερα απο το προηγούμενο update ελπιζω με αυτο να στρώσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εμενα εχει θεμα η μπαταρια υστερα απο το προηγούμενο update σε 6plus .δειχνει να τελειωνει πολυ γρηγορα και απο εκει που ειναι 70 μπορει να παει σε μια ωρα στο 40 και μετα να ανεβεί στο 47 . ενάμιση χρονο τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα με την μπαταρια του και ξερω πανω κατω ποσο μου βγάζει αλλα υστερα απο το προηγούμενο update ελπιζω με αυτο να στρώσει .

 

Πάντως σε γνωστό μου που είχε το ίδιο θέμα σε 6 plus, λύθηκε όταν πέρασε πάλι το firmware αλλά αυτή τη φορά έκανε set up as new device. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και σου φαίνεται ωραίο τώρα αυτό όπως το πόσταρες ε?
 

 

Αν κρίνω από το ότι σου έκανε like αυτός που γράφει με caps και δεν έχεις πρόβλημα μαζί του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ 'ΦΏΝΑΞΑ' ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ Η ΧΡΉΣΗ CAPS ΑΠΌ ΌΣΟ ΞΈΡΩ.

Συνεχίζεις να φωνάζεις. Όχι, δεν απαγορεύεται, απλώς είναι δυσανάγνωστα (και λάθος όταν βάζεις και τόνους) και υπονοούν ότι φωνάζεις.

http://www.digitallife.gr/netiquette-giati-den-grafoume-me-kefalaia-sto-net-28566

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε γνωστό μου που είχε το ίδιο θέμα σε 6 plus, λύθηκε όταν πέρασε πάλι το firmware αλλά αυτή τη φορά έκανε set up as new device. 

 

Έχω την τελευταία εβδομάδα και ένα se και από ότι βλέπω είναι με την 9.3.4 και βγάζει 6 ώρες σκριν ον τάιμ και 3 μέρες η μπαταρία. Τα θέματα μπαταρίας είναι μόνο στο 6 Plus ή να το κάνω και αυτό set up as new μόλις μου έρθει το update? Προς το παρόν έχει κατεβάσει το 10.1 αλλά δεν έχω πάτήσει εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...