Προς το περιεχόμενο

iOS 10.2 με νέα emoji, εφαρμογή TV και πολλές βελτιώσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Έχω την τελευταία εβδομάδα και ένα se και από ότι βλέπω είναι με την 9.3.4 και βγάζει 6 ώρες σκριν ον τάιμ και 3 μέρες η μπαταρία. Τα θέματα μπαταρίας είναι μόνο στο 6 Plus ή να το κάνω και αυτό set up as new μόλις μου έρθει το update? Προς το παρόν έχει κατεβάσει το 10.1 αλλά δεν έχω πάτήσει εγκατάσταση.

 

Δεν το γνωρίζω! Σε 6s plus πάντως και στο 7 plus που έχω, δεν είχα κανένα θέμα με τα updates. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το γνωρίζω! Σε 6s plus πάντως και στο 7 plus που έχω, δεν είχα κανένα θέμα με τα updates. 

Οκ, thanks. Βασικά μόνο τα security updates με ενδιαφέρουν, αλλιώς θα το άφηνα και εδώ που είναι μιας και λειτουργεί άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την τελευταία εβδομάδα και ένα se και από ότι βλέπω είναι με την 9.3.4 και βγάζει 6 ώρες σκριν ον τάιμ και 3 μέρες η μπαταρία. Τα θέματα μπαταρίας είναι μόνο στο 6 Plus ή να το κάνω και αυτό set up as new μόλις μου έρθει το update? Προς το παρόν έχει κατεβάσει το 10.1 αλλά δεν έχω πάτήσει εγκατάσταση.

 

To screen on time πώς το βλέπουμε σε ios συσκευή?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΊΜΑΙ, ΕΆΝ ΈΧΕΙΣ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΦΉ ΜΟΥ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΛΎΣΕΙΣ.

θέλω να κάνω μια ερώτηση και θα ήθελα να μου την απαντήσεις φίλε μου μια και είσαι προγραμματιστής (γουάου)

όταν φτιάχνεις ό,τι φτιάχνεις τα προγράμματα πιάνουν μεγαλύτερο χώρο λόγω κεφαλαίων ή τον ίδιο; θα ήθελα να δω source code σου με μόνο κεφαλαία. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To screen on time πώς το βλέπουμε σε ios συσκευή?

Αυτό που λέει usage και standby στο settings/battery δεν είναι αντίστοιχα η χρήση και ο χρόνος από την τελευταία φόρτιση? Αυτή την εντύπωση έχω αν και ios συσκευή πρώτη φορά δουλεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

file μου έτσι θα μάθεις εάν έχει πρόβλημα i μπαταρία
 
κανε auto που σε λέω για 24 ώρες

 

Και αν δεν έχει τι κάνουμε :;; :D

 

Πάντως σε γνωστό μου που είχε το ίδιο θέμα σε 6 plus, λύθηκε όταν πέρασε πάλι το firmware αλλά αυτή τη φορά έκανε set up as new device. 

Ωραία το κάνω set up as new... και μετά το δουλεύω χωρίς εφαρμογές και χωρίς τίποτα ;;; έτσι να λέω ότι έχω iPhone ? :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέει usage time- δεν είναι screen time αλλα κάτι σαν screen time

 

Μάλλον δεν έχει καμία σχέση με screen on time γιατί αν το φορτίσεις 100% και το αφήσεις σε ένα ράφι για δύο μέρες θα σου γράφει used 2 hours παρόλο που δεν το έχεις ακουμπήσει για δυο μέρες, επίσης το κοντέρ γράφει ακόμη και αν ακούς μουσική με blue tooth, απλά ρωτάω αν έχει αλλάξει κάτι με το καινούριο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν έχει τι κάνουμε :;; :D

 

Ωραία το κάνω set up as new... και μετά το δουλεύω χωρίς εφαρμογές και χωρίς τίποτα ;;; έτσι να λέω ότι έχω iPhone ? :D :P

όχι απλά σημαίνει ότι κάτι μέσα στο backup σου μικραίνει την ζωή τις μπαταρίας
 
άρα ξεκινάς από την αρχή

Μάλλον δεν έχει καμία σχέση με screen on time γιατί αν το φορτίσεις 100% και το αφήσεις σε ένα ράφι για δύο μέρες θα σου γράφει used 2 hours παρόλο που δεν το έχεις ακουμπήσει για δυο μέρες, επίσης το κοντέρ γράφει ακόμη και αν ακούς μουσική με blue tooth, απλά ρωτάω αν έχει αλλάξει κάτι με το καινούριο update.

υπάρχουν προγράμματα 3rd party όμως που σου λέει screen time
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και αν δεν έχει τι κάνουμε :;; :D

 

Ωραία το κάνω set up as new... και μετά το δουλεύω χωρίς εφαρμογές και χωρίς τίποτα ;;; έτσι να λέω ότι έχω iPhone ? :D :P

 

Όχι βρε, περνάς μετά όποιο app θέλεις και αυτά που έχεις αγοράσει θα τα βρεις επίσης στο ιστορικό σου κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά διαβάσατε μόνο ε? Ωραία φίλτρα έχετε! :P

 

Σας ενοχλούν και τα updates τώρα? Λογικό... 

 

Εγώ από την άλλη χθες το βράδυ με ένα κλικ αναβάθμισα στην τελευταία έκδοση το iphone, το apple tv και το apple watch χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Μια εμπειρία που δεν την έχουν δει ακόμη οι πελάτες των άλλων κατασκευαστών. 

Αυτος που επελεξε επικεφαλιδα φταίει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά περιμένεις την τελευταία έκδοση του Android!  :ph34r:

 

Και έχεις ξεκολλήσει το κουμπί για τα caps και το πέταξες?

Στο συγκεκριμένο πρόγραμμα το CAPS είναι εντολή! Αν δεν ξέρεις....ΡΏΤΑ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτος που επελεξε επικεφαλιδα φταίει 

 

Θα του πούμε να βάζει στον τίτλο όλο το περιεχόμενο του άρθρου! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να κάνω μια ερώτηση και θα ήθελα να μου την απαντήσεις φίλε μου μια και είσαι προγραμματιστής (γουάου)

όταν φτιάχνεις ό,τι φτιάχνεις τα προγράμματα πιάνουν μεγαλύτερο χώρο λόγω κεφαλαίων ή τον ίδιο; θα ήθελα να δω source code σου με μόνο κεφαλαία.

Πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι γράφω κωδικα; Το πρόγραμμα κλειδώνει σε CAPS και το caps είναι εντολή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...