Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμενου έως 3.500


SOCRATIS1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το c4 εμένα είναι από τα αγαπημένα μου. Δεν ξέρω τι λέει από άποψη αξιοπιστίας όμως.

To 1.4 c4 δεν το κοιταζω καθολου.Ειναι πολυ αργα αμαξια,πολυ αργα ομως.Το 1.6 μπουσουλαει και το κορσακι επισης γρηγορο και 1.4.Απλα ειναι και 1 χιλλιαρικο παραπανω το κορσα και δεν ξερω αν αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1.4 c4 δεν το κοιταζω καθολου.Ειναι πολυ αργα αμαξια,πολυ αργα ομως.Το 1.6 μπουσουλαει και το κορσακι επισης γρηγορο και 1.4.Απλα ειναι και 1 χιλλιαρικο παραπανω το κορσα και δεν ξερω αν αξιζει.

Το 1.6 το είχα κάνει test drive. Οκ ήταν αλλά μετά έκανα test drive σε turbo και δεν είχε ελπίδες...:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1.4 c4 δεν το κοιταζω καθολου.Ειναι πολυ αργα αμαξια,πολυ αργα ομως.Το 1.6 μπουσουλαει και το κορσακι επισης γρηγορο και 1.4.Απλα ειναι και 1 χιλλιαρικο παραπανω το κορσα και δεν ξερω αν αξιζει.

 

 

To Corsa που έχεις βάλει πάντως είναι το 1.2 και γρήγορο δεν το λες.

Όχι ότι το 1.4 ήταν κάτι ιδιαίτερο αλλά σίγουρα καλύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1.6 το είχα κάνει test drive. Οκ ήταν αλλά μετά έκανα test drive σε turbo και δεν είχε ελπίδες... :D

EE το τουρμπο ειναι και 150 αλογαταρια ρε ,το αλλο 112 ατμοσφαιρικα.Μπουσουλαει..Χααχα.

  Και peaguet 207-307 μεσα στο κολπο,αλλα εμφανισιακα μαρεσει το κουπε c4 1.6 .Για εκει με βλεπω μαλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EE το τουρμπο ειναι και 150 αλογαταρια ρε ,το αλλο 112 ατμοσφαιρικα.Μπουσουλαει..Χααχα.

  Και peaguet 207-307 μεσα στο κολπο,αλλα εμφανισιακα μαρεσει το κουπε c4 1.6 .Για εκει με βλεπω μαλλον

Μια χαρά πάει, απλά έχει παραγίνει λίγο αυτό με τα άλογα :) Από εμφάνιση μου αρέσει πολύ και μένα, μέσα - έξω είναι πολύ ωραίο! Και το 207 ωραίο αμαξάκι και δυνατό αλλά δεν μου άρεσε και τόσο το εσωτερικό του και νομίζω ότι έχουν ακουστεί κάποια μηχανικά θέματα που έβγαλε.

 

Γενικά από αυτά που έβαλες το c4 νομίζω είναι το πιο ωραίο και το πιο αμάξι ας πούμε, με χώρους κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...