Προς το περιεχόμενο

Καλωδιο φορτισης iphone 6


TRILOBYTER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.

 

Μου χαλασε το καλωδιο και βλεπω το αυθεντικο κανει 12 ευρω + μεταφορικα στο σκρουτζ. Σε τοπικο καταστημα κανει 20 ευρω.. Αν ειναι δυνατον..

 

Θελω να ρωτησω εαν παρω ιμιτασιον πηραζει? Μπορειτε να μου προτεινετε τιποτα? Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-ac210-apple-mfi-certified-charge-and-sync-usb-cable-p-TEL.027035

Απολυτα ικανοποιημενος,τα αξίζει τα χρηματά του.

 

Το συγκεκριμενο ΤΠ ΛΙΝΚ εχει ιδια τιμη με το αυθεντικο περιπου ομως.. Γενικα καποια αλλη προταση υπαρχει? Αυτα τα ΟΕΜ απο σκρουτζ με 1 ευρω αξιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη πάρεις τίποτα άλλο εκτός από το αυθεντικό. Απολύτως τίποτα άλλο. Θα φας τζάμπα τα λεφτά σου, το χρόνο σου και θα σπάσεις τα νεύρα σου. Πάρε το αυθεντικό μια ώρα αρχύτερα να ξεμπερδεύεις. Έστω βρες από αγγελίες εδώ μέσα κάποιον που να πουλάει είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο αυθεντικό σε καλή κατάσταση. Ένα σωρό λεφτά έφαγα σε OEM που είτε μου έρχονταν χαλασμένοι είτε χαλούσαν σε δυο μέρες είτε σε μια βδομάδα, μέχρι τελικά να πάρω αυθεντικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη πάρεις τίποτα άλλο εκτός από το αυθεντικό. Απολύτως τίποτα άλλο. Θα φας τζάμπα τα λεφτά σου, το χρόνο σου και θα σπάσεις τα νεύρα σου. Πάρε το αυθεντικό μια ώρα αρχύτερα να ξεμπερδεύεις. Έστω βρες από αγγελίες εδώ μέσα κάποιον που να πουλάει είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο αυθεντικό σε καλή κατάσταση. Ένα σωρό λεφτά έφαγα σε OEM που είτε μου έρχονταν χαλασμένοι είτε χαλούσαν σε δυο μέρες είτε σε μια βδομάδα, μέχρι τελικά να πάρω αυθεντικό. 

 

Μαλιστα.. Αυτα που λενε οτι ειναι αυθεντικα στο σκρουτζ ειναι οντως? Εχει με 12 ευρω https://www.skroutz.gr/s/7520458/Apple-USB-to-Lightning-Cable-White-1m-MD818.html αλλα λεει για iphone 5 στο πρωτο λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα.. Αυτα που λενε οτι ειναι αυθεντικα στο σκρουτζ ειναι οντως? Εχει με 12 ευρω https://www.skroutz.gr/s/7520458/Apple-USB-to-Lightning-Cable-White-1m-MD818.html αλλα λεει για iphone 5 στο πρωτο λινκ

Ναι είναι απ ότι βλέπω. Αν και βγαίνει στα 17 με αντικαταβολή και μεταφορικά. Μπορεί να υπάρχει πουθενά και φθηνότερος. Εγώ ευτυχώς είχα βρει από αγγελία μαζί με το μπριζάκι στα 20ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο ΤΠ ΛΙΝΚ εχει ιδια τιμη με το αυθεντικο περιπου ομως.. Γενικα καποια αλλη προταση υπαρχει? Αυτα τα ΟΕΜ απο σκρουτζ με 1 ευρω αξιζουν?

Σίγουρα δεν είναι τα ίδια καλώδια "ποιοτικά" με του 2ευρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ηθελα και καινουριο τζαμακι, βρηκα ενα μαγαζι απο κατι φιλους που μου το προτειναν. Με 2 ευρω εβαλα τζαμακι, πηρα θηκουλα με 3 ευρω και ενα καλωδιο με αλλα 3 ευρω. Το καλωδιο διπλα διπλα με ενα οριτζιναλ ειναι ιδια, τωρα μενει να δουμε ποσο καιρο θα μου παει. Καλυτερα να χαλαω ενα τετοιο καθε 6 μηνες παρα ενα οριτζιναλ καθε χρονο. Στο μαγαζι μου ειπαν οτι εχει και με  1 ευρω αλλα προτεινανε αυτο με τα 3 ευρω, μου ειπαν οτι δεν ειναι και τοσο σαπιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι τα ίδια καλώδια "ποιοτικά" με του 2ευρου.

Δεν είναι θέμα ποιότητας είναι θέμα ότι τα ψεύτικα τα έχει μπλοκάρει και δεν δουλεύουν η apple. Μόνο αυθεντικό ούτε tplink ούτε τίποτε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα ποιότητας είναι θέμα ότι τα ψεύτικα τα έχει μπλοκάρει και δεν δουλεύουν η apple. Μόνο αυθεντικό ούτε tplink ούτε τίποτε άλλο.

Η ίδια η apple έχει δώσει οκ,δεν είναι τυχαίο!!

Απροβλημάτιστο εδώ και περίπου 2 χρόνια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο iphone 5c μέχρι το ios 9.3.5 που είχα ένα μη-γνήσιο καλώδιο no name από κινέζομαγαζο λειτουργούσε μία χαρά και σε σύνδεση με τον υπολογιστή και σε φορτιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...