Προς το περιεχόμενο

πηρα ενα blackberry και εχω θεματα


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως να το επστρεψω, τους πηρα τηλεφωνο και μου λενε να το στειλουν εξωτερικο, πως θα το παρουν πισω για να παρω αλλο τηλεφωνο?

φαινεται ειμαι γκαντεμης, δεν εξηγείτε αλλιως 

Δεν υπαρχει αντιπροσωπεια στην Ελλαδα για τα blackberry(αυτα δεν τα λενε ομως οι υποστηρικτες του...).

Αναγκαστικα το δινεις στο καταστημα αγορας και περιμενεις να ερθει απο το service.

Τυχερος θα εισαι αν σου πουν οτι το προβλημα δεν διορθωνεται και σου δωσουν τα χρηματα πισω ή πιστωτικο να παρεις κατι αλλο.

 

Επισης και πιο παλια που κοιταζα για το passport

εβλεπα σε video αρκετες εφαρμογες να κρασαρεις ή να κολλανε αλλα ειπαμε ειναι 3φορες πανω απο τον ανταγωνισμο,γιαυτο και το γυρισαν σε Android μπας και δουν καμια ασπρη μερα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ αυτό πριν αγοράσουμε οτιδήποτε το ψάχνουμε λίγο παραπάνω ώστε να γλυτώσουμε στην πορεία χρόνο και χρήμα.

ας πρόσεχε τόσα χρονιά στο φόρουμ και δεν μπήκε στον κόπο να μπει να ρωτήσει εδώ μέσα πρώτου μπλέξει με τέτοιο κινητό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε παιδιά τα Κινέζικα xiaomi, Miezou, One Plus και άλλα κινέζικα που υποστηρίζεται έχουν εδώ αντιπροσωπία, δεν τα στέλνουν εξωτερικό; Αυτό πού γράφει ο φίλος είναι πολύ περίεργο που του συμβαίνει, πρώτη φορά ακούω κάποιος να έτυχε σε ελατοματικη συσκευή blackberry

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε παιδιά τα Κινέζικα xiaomi, Miezou, One Plus και άλλα κινέζικα που υποστηρίζεται έχουν εδώ αντιπροσωπία, δεν τα στέλνουν εξωτερικό; Αυτό πού γράφει ο φίλος είναι πολύ περίεργο που του συμβαίνει, πρώτη φορά ακούω κάποιος να έτυχε σε ελατοματικη συσκευή blackberry

Xiaomi πλεον καλυπτονται απο την Ελλαδα και τα Oneplus ουτως ή αλλως δεν πωλουνται στα Ελληνικα καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi πλεον καλυπτονται απο την Ελλαδα και τα Oneplus ουτως ή αλλως δεν πωλουνται στα Ελληνικα καταστηματα.

Μονό αυτά που πωλούνται στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύπτονται μόνο αυτά που πωλούνται επίσημα από κατάστημα στην Ελλάδα

 

Όχι να φέρεις από κινα και αν πάθει κάτι να το πας για service σε αυτούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει προσοχή γιατί ακομα το 99,9% των συσκευών τις xiaomi που κυκλοφορεί είναι πάραεισαγωγής και δεν καλύπτονται απ την info quest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blackberry να πάθει κάτι και να θέλει service είναι σχεδόν απίθανο αλλά και να συμβεί κάτι το πηγαίνεις στην εταιρεία κινητής πού έχεις όπως λέει και ίδια η Blackberry. Αλλά και τα καταστήματα πού τα πουλάνε αναλαμβάνουν και καλύπτουν την εγγύηση που είναι 2 χρόνια για όλες της συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας πρόσεχε τόσα χρονιά στο φόρουμ και δεν μπήκε στον κόπο να μπει να ρωτήσει εδώ μέσα πρώτου μπλέξει με τέτοιο κινητό

Ειναι η μόνη φορα που δεν προλαβαινα να ψαξω, μου χαλασε το προηγουμενο κινητο μεσημερι (επεσε κ το πατησε αμαξι :whistle: ) και επρεπε την αλλη μέρα το πρωι να  εχω κινητο, ειμαι προιστάμενος σε τεχνικο τμημα (συνεργειο κατασκευων και επισκευης βλαβων) κ επρεπε την αλλη μερα το πρωι να εχω κινητο ειδάλως ειμουν τελειωμενος, δλδ δεν μπορω να δουλεψω χωρις κινητο ουτε μιση ωρα, δυστηχως ενα 2ο κινητο που ειχα το ειχα κανει δωρο πρν 1 μηνα. Απ την βιασυνη μου δεν σκεφτηκα να μπω εδω μεσα να ψαξω κ δεν ξερω αν θα προλαβαινα μεχρι της 9 που κλεινουν τα καταστηματα να παρω απαντησεις, ειχα ακουσει οτι τα BB ειναι καλα κινητα και οσο για το φιλο που λεει οτι τα BB δεν βγαζουν τιποτα κανει μεγαλο λαθος, αν γκουκλαρει θα δει πολα κολληματα σε ΒΒ, τεσ πα εγω ειμουν ατυχος, το θεμα ειναι οτι πρεπει να βρω αλλο κινητο για οσο θα το στειλω στην αντιπρωσωπεια, ειδομεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...