Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ληψη προγραμματων


bill38gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα.Θα ηθελα τη βοηθεια σας αναφορικα με ενα προβλημα που εχω.Προσφατα εκανα format και προσπαθω να κατεβασω καποια προγραμματα πχ skype,adobe flash payer drivers για τον προσαρμογεα δικτυου (εχω χασει το cd που μου ειχαν δωσει με την αγορα) και ενω κατεβαινουν κανονικα οταν πηγαινω στο φακελο ληψεις για να τα τρεξω και να τα εγκαταστησω δεν γινετε τιποτα.κατεβαινουν κανονικα σαν αρχεια εφαρμογων αλλα οταν παταω διπλο αριστερο κλικ  για να τρεξει δεν κανει τιποτα.Αν βοηθαει σε κατι εχω windows vista.ευχαριστω για την οποια βοηθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς όρισες B)

 

Laptop ή Desktop έχεις ; Αν έχεις laptop δες στην βάση του για το μοντέλο του , πήγαινε

 

Start - Run - cmd (  γράφεις ) wmic baseboard get product,Manufacturer,version,serialnumber - ok

 

εκεί σου λέει το μοντέλο της μητρικής σου , αν μπορείς προσπάθησε να κάνεις εγκατάσταση σαν admin , έχεις κατεβάσει ενημερώσεις για τα vista ; 32 ή 64 bit έχεις  ; Διάβασε κι αυτό

 

https://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/Skype-won-t-install-Windows-Vista/td-p/4290930 B)

 

 

post-151794-0-30833900-1481706120_thumb.jpg

post-151794-0-64952700-1481706139_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...