Προς το περιεχόμενο

Τι θα κάνετε παραμονή πρωτοχρονιάς(βράδυ)


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταξιδάκι Πολωνία στο μέχρι πρότινος σπίτι μου και unlimited βότκες σε σπίτι φίλου. Γύρω γύρω πρωτοχρονιά, εκεί απλά Κυριακή.

 

Πολλές από τις πολωνικής παραγωγής βότκες, εύκολα τις κατατάσσω μεταξύ των κορυφαίων που έχω δοκιμάσει και άνετα ανώτερες, ακόμα και από κάποιες πολύ διάσημες ρωσικές. Οπότε, ναι! Αξίζει το ταξίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος από τις βοτκες ..... θα βρει και άλλα ενδιαφεροντα στην Πολωνια ...... σε -ες τελειώνουν και αυτά. -.-

 

Άλλο πράμα. Μακράν τα καλύτερά μου χρόνια ως τώρα.

 

Πολλές από τις πολωνικής παραγωγής βότκες, εύκολα τις κατατάσσω μεταξύ των κορυφαίων που έχω δοκιμάσει και άνετα ανώτερες, ακόμα και από κάποιες πολύ διάσημες ρωσικές. Οπότε, ναι! Αξίζει το ταξίδι!

 

Συμφωνώ και είμαι άτομο που δεν του άρεσε ποτέ η βότκα. Είναι πολύ ιδιαίτερες διότι στις παραδοσιακές από παλιά προσθέτανε γεύση ή/και βότανα. Λειτουργούν και κυριολεκτικά σαν φάρμακο για το κρύο. :P Και όταν λεώ γεύση, δεν εννοώ λεμόνι ή πορτοκάλι... Αν αναλογιστεί κανείς ότι η μόνη σκέτη που αγοράζουν συχνά είναι η Belvedere (20-25 ευρώ top το μπουκάλι εκεί btw), μάλλον κάτι κάνουν σωστά.

Α και μόνο σε shots!

 

Can't wait

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγους αγαπημένους συγγενείς, φαγητό μέχρι σκασμού και μετά βασιλόπιτα/δωράκια/πόκερ ανάλογα τα κέφια. Μετά δεν αναζητώ τα ξενύχτια σε κλαμπ [σαν σαρδέλες]. Καλύτερα ύπνος μαζί με μια ζεστή αγκαλιά :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι τη μόνη χρονιά που έκανα Πρωτοχρονιά στην Αθήνα. Τέτοιο μποτιλιάρισμα πρώτη φορά είδα στη ζωή μου. Είχαμε πάνω από ώρα από τον Πειραιά για την Αθήνα και στο τέλος αναγκαστικά κατέβηκα και περπάτησα 10 χιλιόμετρα για να φτάσω εκεί που ήθελα. Επαρχία είναι λίγο καλύτερα, αλλά και εκεί τα μισά μαγαζιά είναι κλειστά και πέφτει τρελό στιμωξίδι. Γενικά σπίτι με φίλους ή συγγενείς είναι καλά, αλλά έξω με τίποτα, καλύτερα να κοιμηθώ και να ξυπνήσω νωρίς για τη νέα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ρε παιδιά μπας και πάρω και γω καμια ιδέα.

 

Έχω βαρεθει κάθε χρόνο μουσικές ταβέρνες και club :P

 

Πάμε ινσόμνια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιον κι αν ρωτήσεις κανείς δεν θα σου πει οτι θα βγει εκείνη την μέρα, κάποιοι θα δουλεύουν,αλλοι θα κοιμούνται,μερικοί σνομπάρουν, τώρα πως και απο ποιους γεμίζουν ασφυκτικα τα ταβερνια και τα ξενυχτάδικα εκείνο το βράδυ δεν ξέρω...

Τα χερουβειμ και τα ελοχιμ θα είναι μάλλον :devil:  :devil:  :devil:

 

23210 σηκωθείτε απο καρέκλες ντιβάνια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι τη μόνη χρονιά που έκανα Πρωτοχρονιά στην Αθήνα. Τέτοιο μποτιλιάρισμα πρώτη φορά είδα στη ζωή μου. Είχαμε πάνω από ώρα από τον Πειραιά για την Αθήνα και στο τέλος αναγκαστικά κατέβηκα και περπάτησα 10 χιλιόμετρα για να φτάσω εκεί που ήθελα. Επαρχία είναι λίγο καλύτερα, αλλά και εκεί τα μισά μαγαζιά είναι κλειστά και πέφτει τρελό στιμωξίδι. Γενικά σπίτι με φίλους ή συγγενείς είναι καλά, αλλά έξω με τίποτα, καλύτερα να κοιμηθώ και να ξυπνήσω νωρίς για τη νέα χρόνια.

Που είναι τα μισά μαγαζιά κλειστά εκείνη τη μέρα;!

 

Όπως κάθε χρονο θα δουλευω στο βλαβοληπτικο του ΔΕΔΔΗΕ για να εχετε εσεις ρευμα !!! :devil:

Γιατί βάζουν εσένα κάθε χρόνο; Δεν είναι άδικο;

 

Όποιον κι αν ρωτήσεις κανείς δεν θα σου πει οτι θα βγει εκείνη την μέρα, κάποιοι θα δουλεύουν,αλλοι θα κοιμούνται,μερικοί σνομπάρουν, τώρα πως και απο ποιους γεμίζουν ασφυκτικα τα ταβερνια και τα ξενυχτάδικα εκείνο το βράδυ δεν ξέρω...

Τα χερουβειμ και τα ελοχιμ θα είναι μάλλον :devil:  :devil:  :devil:

 

23210 σηκωθείτε απο καρέκλες ντιβάνια :P

Είναι όπως λένε όλοι ότι δεν έχουν λεφτά αλλά ακόμα μια φορά όλα τα ξενοδοχεία θα είναι γεμάτα, τα μαγαζιά το ίδιο κλπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φάω τη βασιλόπιτά μου, θα πιω τη σαμπάνια μου φλυαρόντας με τους υπόλοιπους κι έπειτα θα προσπαθώ ν' αποφασίσω πώς να κοιμηθώ: στο πλάι; ανάσκελα; μπρούμυτα; Αν δεν το διασκεδάσω τότε, τότε πότε;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγους αγαπημένους συγγενείς, φαγητό μέχρι σκασμού και μετά βασιλόπιτα/δωράκια/πόκερ ανάλογα τα κέφια. Μετά δεν αναζητώ τα ξενύχτια σε κλαμπ [σαν σαρδέλες]. Καλύτερα ύπνος μαζί με μια ζεστή αγκαλιά :)

 

Kαι μετά .... ποστιν μέχρι σκασμου στο αντιφιτνεσ σεξιον του ινσομνια :cry:  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φάω τη βασιλόπιτά μου, θα πιω τη σαμπάνια μου φλυαρόντας με τους υπόλοιπους κι έπειτα θα προσπαθώ ν' αποφασίσω πώς να κοιμηθώ: στο πλάι; ανάσκελα; μπρούμυτα; Αν δεν το διασκεδάσω τότε, τότε πότε;

 

Εισαι μακρυα .... αλλιως θα κερνουσα εγω σαμπάνια :-D

Επίτηδες το γράφεις στα ελληνικά το section ε; :P :D

 

ω ρε μλκα.... ΠΑΛΙ εκει το μυαλο μου? ΠΑΛΙ? :cry:  :cry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...