Προς το περιεχόμενο

Τι θα κάνετε παραμονή πρωτοχρονιάς(βράδυ)


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε εστιατοριο με παρεα, δεν εχουμε κλεισει συγκεκριμενο θα δουμε. .Μετα που βγαινουν ολοι και γινεται ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ, μαλλον σπιτι οπως περυσι.

Επισης φαι εξω θα παιξει παραμονη χριστουγεννων & ανημερα. Ανημερα τρωγαμε στη γιαγια μου η οποια εφυγε το καλοκαιρι :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαμια φορά είναι ωραιο να θυμάσαι και τα παλιά οποτε και αν 30αρισαμε ..... εγω δεν θα ελεγα όχι σε μια στριμοκολικη έξοδο σε κανα κλάμπ ή μπαρ όπως στα 18-19!!!

 

Βεβαια όπως καταλαβαίνετε αμα είμασταν Αθηνα θα τα συνδυάζαμε όλα μαζι (και τα συμβατικά κλάμπ και τα αλλα.... τα άλλα.... :devil:  ) πάλι μπορει να εφευγε κανα 80αρι μεσα σε μια βραδιά αλλα δεν βαριέσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντεβιλ πέρυσι αργα τα ξημερώματα μετα την μασαμπουκα είχαμε παει σε λαιβ σεξ στην Συγγρού

φουλ πρόγραμμα η κυρία, πρώτα με εναν κ μετα με τρεις μαζί , στα μούτρα μας μπροστά κολλητα ολα αυτα

αν ήσουν αθηνα ξέρω που θα αε έβρισκα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντεβιλ πέρυσι αργα τα ξημερώματα μετα την μασαμπουκα είχαμε παει σε λαιβ σεξ στην Συγγρού

φουλ πρόγραμμα η κυρία, πρώτα με εναν κ μετα με τρεις μαζί , στα μούτρα μας μπροστά κολλητα ολα αυτα

αν ήσουν αθηνα ξέρω που θα αε έβρισκα :)

 

Ε βεβαια φιλε! Θα σε αναγνωρισω και θα έρθω να σου μιλησω αμα είναι :cry:  :cry:

Καλα στη Συγγρου γινονται όργια .... και ανεβάζουν και κοσμο από τις πελάτισσες :confused:  πχ μπορει να πάει κάποια άκυρη με όλα αυτά και να την ανεβάσουν πάνω και να κάνει παιχνιδι με τον στριπερ αν και προς τα εκει δεν έχω παει πολλες φορές. Άθενς Κουινς φιλε με Ινα και Τέο μπροστα στα μάτια σου!!!! :devil:  :devil:  Τεσπα ξεφευγουμε και θα το κλειδώσουν και αυτό! :shifty:

 

Αμα δεις καμια σαν αυτή που έβαλε ο Dakon στο φιτνεσ που να βρεις κουράγιο να κάνεις καμακι και πέσιμο :cry: αυτές είναι γυναικες για πολλους αντρες φιλε όχι για έναν .... κακα τα ψέμματα. Δεν λεω βεβαια και αυτές γυναικες είναι και μπορει να κάνουν κέφι κάποιον χωρις λεφτά και τέτοια αλλα ..... καλυτερα να μη μπλέξεις συναισθηματικα. Με τέτοιες γυναικες.

 

Η Αθηνα πάντως τα σπάει αμα έχεις λεφτά να κυκλοφορήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι μακρυα .... αλλιως θα κερνουσα εγω σαμπάνια :-D

 

φανταζομαι λογω εμπειριας στο να την κουνας πανω κατω για να βγαλει οσο το δυνατον περισσοτερο αφρο ;  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια στιγμή νόμισα ότι κατά λάθος έκανα log in στο bourdela και όχι στο insomnia  :blink:

 

Σε παρακαλώ πολύ, μη γίνεσαι ισοπεδωτικός! Στο bourdela δεν κάνουμε log in «κατά λάθος»...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω άγνοια περί ύπαρξης site με τέτοιο όνομα.

 

Kαι εγώ πρώτη φορά το ακούω

φανταζομαι λογω εμπειριας στο να την κουνας πανω κατω για να βγαλει οσο το δυνατον περισσοτερο αφρο ;  :-D

 

χαχαχα ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές από τις πολωνικής παραγωγής βότκες, εύκολα τις κατατάσσω μεταξύ των κορυφαίων που έχω δοκιμάσει και άνετα ανώτερες, ακόμα και από κάποιες πολύ διάσημες ρωσικές.

 

Να σου πω ποιό είναι το γαμάτο εδώ που είμαι. Θεσσαλονίκη θα πήγαινα τα παιδιά επίσκεψη να παίξουν και θα πίναμε καφέ. Εδώ, τα πάω στον Πολωνό και βγάζει κατευθείαν σφηνοπότηρα και βότκες που δεν έχω ξαναδεί. Μάντεψε ποιό παιδί είναι πιο χαρούμενο όταν έρθει η ώρα να φύγουμε.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...