Προς το περιεχόμενο

Σβηστηκε ο λογαριασμός


Μαύρη Χήρα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα τον λογαριασμο Τσογλάνι ξαφνικα με πεταξε και οταν κανω login μου λεει δεν εχω δικαιωμα να επισκεφτω την κοινότητα αν σβηστηκε λογο του ονοματος δεν μπορουσατε να ειδοποιησετε πρωτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα τον λογαριασμο Τσογλάνι ξαφνικα με πεταξε και οταν κανω login μου λεει δεν εχω δικαιωμα να επισκεφτω την κοινότητα αν σβηστηκε λογο του ονοματος δεν μπορουσατε να ειδοποιησετε πρωτα?

Δεν επιτρέπεται να έχεις δυο λογαριασμούς συγχρόνως 

οταν πας για μπανακι σε αυτόν εδω τον λογαριασμο μετα φτιάξε άλλον , τσογλάνι , κωλοπαιδαρας η οτι αλλο θες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σαν τα φυντάνια που ποστάρουν τα (μικροσκοπικά) όργανά τους 4 το πρωί δεν έχει...

 

Plot twist, μαύρη χήρα και σαλονικιός το ίδιο και το αυτό.

 

 

Αφού είχες αυτόν γιατί έκανες και τον άλλον;

 

Γιατί κανείς δεν την/τον εμπόδισε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plot twist, μαύρη χήρα και σαλονικιός το ίδιο και το αυτό.

 

 

 

Γιατί κανείς δεν την/τον εμπόδισε :P

Τον λογαριασμό τον άνοιξε για να ρωτήσει κάτι σοβαρό (ένα πρόβλημα με ένα tablet) και όχι για να κάνει πλάκα. Γι'αυτό μου κάνει εντύπωση, δεν υπήρχε λόγος δηλαδή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στον μαυρη χηρα για να δω τι εγινε με τον αλλον γιατι εκει που κανονιζα μια αγορα με πεταξε.

Παρεπιμπτοντως ας απαντησουν και κανενα εμαιλ οι διαχειριστες δεν βλαπτει αιντε να τελειωνω με την αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειχα τον λογαριασμο Τσογλάνι ξαφνικα με πεταξε και οταν κανω login μου λεει δεν εχω δικαιωμα να επισκεφτω την κοινότητα αν σβηστηκε λογο του ονοματος δεν μπορουσατε να ειδοποιησετε πρωτα?

 

 

Μην είσαι τόσο μετριόφρων: είχες τον λογαριασμό Τσογλάνι, τον λογαριασμό Μαύρη Χήρα αλλά δημιούργησες και το "Τσόγλανος" και το "Λυπημένος". 

 

Πίστεψέ με, θέλαμε πολύ να σε ειδοποιήσουμε αλλά δεν ξέραμε σε ποιόν λογαριασμό. 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...