Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη του Start menu στα windows 10


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Εχω βαλει πριν μια εβδομαδα περιπου τα win 10.μια χαρα ειναι...ειπα καποια στιγμη να αλλαξω το start menu των 10,με εκεινο που ειχαμε παλιοτερα,ητοι των win 7. Αυτο το εκανα με ενα προγραμματακι που βρηκα,το Classic Shell 4.3.0....Το μετανοιωσα ομως τωρα & θελω να επανελθω παλι στα καινουργια,τα 10 δηλαδη.Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως επαναφερω παλι το Start menu στα win 10 ? Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνεις απεγκατάσταση το Classic Shell. Το πολύ πολυ να σου ζητήσει να κάνεις επανεκίνηση στο μηχάνημα.

 

Πάντως το Classic Shell εμένα με έχει βολέψει πάρα πολύ, αφού μπορείς να επιλέξεις και το παλιό μενού έναρξης των XP (εκτός των Win 7 που δοκίμασες εσύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου καλησπερα.ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.ηδη σημερα ασχολουμαι με ολα τα σχετικα της εκμαθησης των win 10...αν δεν διαβασουμε και δεν κανουμε πρακτικη εξασκηση,δεν γινεται τιποτα...το classic Shell,πραγματι το εβγαλα & επανηλθε το συστημα...εξασκηθηκα πολυ με εναλλαγες στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ...εκει παιζονται ολα...Να σου πω ομως & τουτo: Σιγουρα τα προηγουμενα win τα XP & τα 7,τα δουλευαμε μια χαρα & τα ειχαμε κρατησει αρκετα χρονια.Ομως καποια στιγμη ερχεται κατι καινουργιο.Παντα θελω να το μαθαινω,αυτο κανω & τωρα...Τα win 10 τα βρισκω ενδιαφεροντα...Βεβαια,δεν ειμαι επαγγελματιας...ερασιτεχνικα & απο το σπιτι...Οποτε ας τα μαθουμε & αυτα...η γνωση ειναι παντα καλη...Σημερα,επισης,εκανα & ενα αντιγραφο,μη συμβει & καμμια <<στραβη>>,ωστε να τα επαναφερω....αυτα....Σε ευχαριστω & παλι...καλες γιορτες σου ευχομαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...