Προς το περιεχόμενο

Αρχή της Xiaomi στην Ελλάδα με Redmi 3S και Redmi Note 3, με περισσότερα προϊόντα να έπονται


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έλεος ρε συ, το kate που όπως λέει ο φίλος έχει ο κωτσοβολος έχει την 800αρα κανονικά και με το νόμο, δεν χρειάζεται να πάει ταξίδι

μάτια σου; για ποιο θέμα λες;

οι συχνότητες που οντως διαθέτει ή οχι φαίνονται αποσο διάβασα σε ειδικοτερο φορουμ μονο απο λογισμικο που περνας απο playstore....δεν φαινονται δια γυμνου οφθαλμου

η διαφορα θα σου φανει σε ταξιδι διακοπες κλπ

που το special edition θαχει καλυτερη καλυψη η γρηγοροτερο ιντερνετ φιλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφέρεται για screen time - battery life.
 
μετά την πρώτη φορτίσει κράτησε αρκετά
 
αλλα όχι όσα υπόσχονται η κινέζοι 9-10-11 ώρες
 

https://www.youtube.com/watch?v=C8IOvdcxGbc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για οποιον ενδιαφέρεται για screen time - battery life.
 
μετά την πρώτη φορτίσει κράτησε αρκετά
 
αλλα όχι όσα υπόσχονται η κινέζοι 9-10-11 ώρες
 

https://www.youtube.com/watch?v=C8IOvdcxGbc

 

 3 ώρες με ακόμη 49% μπαταρία? Μια χαρά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 3 ώρες με ακόμη 49% μπαταρία? Μια χαρά!!!

 

 

το αφήνω να πεθαίνει μετά την πρώτη φόρτιση του
 
και μιλάμε για άτομο που είναι power user
 
7 hours screen on time!!!!!!!!
 
 

 

post-120148-0-01506000-1482055899_thumb.jpg

post-120148-0-55428200-1482055899_thumb.jpg

post-120148-0-73417300-1482062262_thumb.jpg

Επεξ/σία από KINGLUCAS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ αγορά από Κωτσόβολο Παρασκευή βραδυ ότι το Redmi note 3 pro που φέρνει η infoquest είναι η International έκδοση (Kate 2015161) με Android 6.0.1 και MIUI 8 stable ( MIUI V8.1.1.0. MHRMIDI Stable)

 

Τούμπανο το κινητό... χαλάλι το 50€ διαφορά από τα κινεζικά site με το κεφάλι μου ήσυχο και εγγύηση 2 χρόνια.. Κλάμα πολύ για αυτούς που πουλούσαν μέσω αγγελιών την κινεζική έκδοση ... Καλά το γέλιο το μεγάλο είναι στα Σκρουτζομαγαζα που πουλούν 212€ τι κινέζική εκδοση (kenzo)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ αγορά από Κωτσόβολο Παρασκευή βραδυ ότι το Redmi note 3 pro που φέρνει η infoquest είναι η International έκδοση (Kate 2015161) με Android 6.0.1 και MIUI 8 stable ( MIUI V8.1.1.0. MHRMIDI Stable)

 

Τούμπανο το κινητό... χαλάλι το 50€ διαφορά από τα κινεζικά site με το κεφάλι μου ήσυχο και εγγύηση 2 χρόνια.. Κλάμα πολύ για αυτούς που πουλούσαν μέσω αγγελιών την κινεζική έκδοση ... Καλά το γέλιο το μεγάλο είναι στα Σκρουτζομαγαζα που πουλούν 212€ τι κινέζική εκδοση (kenzo)

μπαταρία θα κρατάει ίδιο με το δικό μου?
 
REDMI 3S PRIME? σκέπτομαι να πάρο το δικό σου λόγο οθόνης ίσος ίσος...

post-120148-0-77213300-1482066403_thumb.jpg

post-120148-0-38763800-1482066404_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος ρε συ, το kate που όπως λέει ο φίλος έχει ο κωτσοβολος έχει την 800αρα κανονικά και με το νόμο, δεν χρειάζεται να πάει ταξίδι

χαλάρωσε ρε φιλε ποιο ταξιδι; εγραψα εγω για ταξίδι ή οτι φαινεται μονο με λογισμικο και οχι με τα ματια διαβαζε καλυτερα προτου γραψεις σε παρακαλω!

η xiaomi gr της infoquest στην αρχη στο site τους ειχαν ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙ να γραψουν όλες τις μπαντες συχνοτήτων σωστα για το 4G και δεν ειμαστε ασχετοι εδω μεσα ξερουμε τι ψαχνουμε προτου αγορασουμε για να μην την παταμε σαν κατι αλλους

οντως τελικα τα international φερνει γιαυτο ειναι και ακριβοτερες οι τιμες. λογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ αγορά από Κωτσόβολο Παρασκευή βραδυ ότι το Redmi note 3 pro που φέρνει η infoquest είναι η International έκδοση (Kate 2015161) με Android 6.0.1 και MIUI 8 stable ( MIUI V8.1.1.0. MHRMIDI Stable)

 

Τούμπανο το κινητό... χαλάλι το 50€ διαφορά από τα κινεζικά site με το κεφάλι μου ήσυχο και εγγύηση 2 χρόνια.. Κλάμα πολύ για αυτούς που πουλούσαν μέσω αγγελιών την κινεζική έκδοση ... Καλά το γέλιο το μεγάλο είναι στα Σκρουτζομαγαζα που πουλούν 212€ τι κινέζική εκδοση (kenzo)

συμφωνω για αγγελιοδορους και σκρουτζομαγαζα με την περιορισμενη εκδοση θα βαρανε το κεφαλι τους το καλοκαιρι ή σε διακοπες ευρωπη καποιοι :(

 

διαφωνω για το 50αρικο κλπ

γιατι παρε ματι αυτο 175€ με θηκη και tempered by asia

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371731.html

EU WAREHOUSE και ελληνικα δεν φερνουν για τα 15,25cm υψος και το κινητο ειναι εκτεθειμενο δυστυχως ουτε η infoquest ανακοινωσε ή δειχνει απο οσο εψαξα για θηκες tempered

τι στα κομματια αντιπροσωπευση για ΚΑΤΕ version θαναι αυτη; εδω να τους δω

δεν κοιμομαστε ουτε ειμαστε ανοητοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης για τον leo66 να αναφερω ας δει πρωτα τι βλαμενα specifications εχει ο κωτσοβολος στη σελιδα του και ας ερθει να μου πει εμενα εξυπναδες για ταξιδια

σορυ για το τρολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ξέρεις τι γράφεις δεν φταίω εγώ, όπως ανέφερε ο φίλος που το είδε στον κωτσοβολο είναι η έκδοση kate, αυτή έχει την 800αρα αλλά εσύ συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις λέγοντας ότι θα καταλάβει αν είναι η έκδοση kate όταν πάει ταξίδι, και όχι, τις συχνότητες δεν τις βλέπεις με τα μάτια, την έκδοση του τηλεφώνου την βλέπεις, όπως ανέφερε λοιπόν ο φίλος είναι η kate, κάτι που επιβεβαίωσε ακόμη ένας  φίλος παραπάνω

χαλάρωσε ρε φιλε ποιο ταξιδι; εγραψα εγω για ταξίδι ή οτι φαινεται μονο με λογισμικο και οχι με τα ματια διαβαζε καλυτερα προτου γραψεις σε παρακαλω!

η xiaomi gr της infoquest στην αρχη στο site τους ειχαν ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙ να γραψουν όλες τις μπαντες συχνοτήτων σωστα για το 4G και δεν ειμαστε ασχετοι εδω μεσα ξερουμε τι ψαχνουμε προτου αγορασουμε για να μην την παταμε σαν κατι αλλους

οντως τελικα τα international φερνει γιαυτο ειναι και ακριβοτερες οι τιμες. λογικο

 

 

επισης για τον leo66 να αναφερω ας δει πρωτα τι βλαμενα specifications εχει ο κωτσοβολος στη σελιδα του και ας ερθει να μου πει εμενα εξυπναδες για ταξιδια

σορυ για το τρολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπαταρία θα κρατάει ίδιο με το δικό μου?
 
REDMI 3S PRIME? σκέπτομαι να πάρο το δικό σου λόγο οθόνης ίσος ίσος...

 

 

 

Xα Xα ελα μου ντε δεν Ξέρω.. Να φανταστεις το γονάτισα εχθες διοτι επρεπε να σεταρω απο την αρχη τα παντα λόγο μετακίνησης απο iOS

 

redmi_3.jpg

 

redmi_31.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω για αγγελιοδορους και σκρουτζομαγαζα με την περιορισμενη εκδοση θα βαρανε το κεφαλι τους το καλοκαιρι ή σε διακοπες ευρωπη καποιοι :(

 

διαφωνω για το 50αρικο κλπ

γιατι παρε ματι αυτο 175€ με θηκη και tempered by asia

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371731.html

EU WAREHOUSE και ελληνικα δεν φερνουν για τα 15,25cm υψος και το κινητο ειναι εκτεθειμενο δυστυχως ουτε η infoquest ανακοινωσε ή δειχνει απο οσο εψαξα για θηκες tempered

τι στα κομματια αντιπροσωπευση για ΚΑΤΕ version θαναι αυτη; εδω να τους δω

δεν κοιμομαστε ουτε ειμαστε ανοητοι

 

 

 Εγ παντως παρήγγειλα απο ebay http://www.ebay.com/itm/162318532897?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=461328373672&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT και για screen http://www.ebay.com/itm/252683114023?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Πιστεψέ με δεν θα με νοιάξει η αναμονη ενος μηνα για να τα παραλαβω ... Εδω που ειχα iPhones δεν ειχα θεμα , θα με νοιάξει για κινητο το 220€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ξέρεις τι γράφεις δεν φταίω εγώ, όπως ανέφερε ο φίλος που το είδε στον κωτσοβολο είναι η έκδοση kate, αυτή έχει την 800αρα αλλά εσύ συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις λέγοντας ότι θα καταλάβει αν είναι η έκδοση kate όταν πάει ταξίδι, και όχι, τις συχνότητες δεν τις βλέπεις με τα μάτια, την έκδοση του τηλεφώνου την βλέπεις, όπως ανέφερε λοιπόν ο φίλος είναι η kate, κάτι που επιβεβαίωσε ακόμη ένας  φίλος παραπάνω

Leo πως καταλαβαινουμε οτι αογρασαμε την kate εκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...