Προς το περιεχόμενο

Laptop Lenovo Yoga 500-14 - 14.0" (i7-5500U/4GB/128GB/ 920)


PaNikos82

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτός από αυτό του τίτλου υπάρχει και το http://tinyurl.com/zt9gyr3 στην ίδια τιμή.

έχω κι ένα κουπόνι -10% από Public  ( μου βγαίνει τελική 584 €) αξίζει λέτε κάποιο από τα 2?

Βασικά  θα προτιμούσα κάτι σε 8GB / 256 SSD  και i5 σε yoga και είναι και πάνω από το price range που διαθέτω,

Δυστυχώς δεν είχα προλάβει την προσφορά του media markt την black friday με i5/128GB ssd /4 GB στα 459€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά στην Black Friday στα media markt είχαν βγάλει τα ίδια χαρακτηριστικά με ένα Core i5-6200U στα 450€ και τα public χωρίς ssd (500gb hybrid) επίσης στην ίδια τιμή. Ο i5 αυτός (i5-6200U) ο οποίος είναι πολύ σύγχρονος έχει την ΙΔΙΑ επίδοση (i7 - i5) με τουν τον i7 και πουλιέται και σήμερα και πουλιέται χωρίς προσφορά ακόμα στα 550€ (100+ ευρώ κάτω).

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να δώσεις επιπλέον 100€ (ή 200 σε σχέση με την τότε προσφορά) και να πάρεις αυτόν με τον i7.  :-(

Προσπεράστε, δεν υπάρχει "προσφορά"  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά στην Black Friday στα media markt είχαν βγάλει τα ίδια χαρακτηριστικά με ένα Core i5-6200U στα 450€ και τα public χωρίς ssd (500gb hybrid) επίσης στην ίδια τιμή. Ο i5 αυτός (i5-6200U) ο οποίος είναι πολύ σύγχρονος έχει την ΙΔΙΑ επίδοση (i7 - i5) με τουν τον i7 και πουλιέται και σήμερα και πουλιέται χωρίς προσφορά ακόμα στα 550€ (100+ ευρώ κάτω).

 

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να δώσεις επιπλέον 100€ (ή 200 σε σχέση με την τότε προσφορά) και να πάρεις αυτόν με τον i7.  :-(

Προσπεράστε, δεν υπάρχει "προσφορά"  :ph34r:

Συμφωνώ μαζί σου αλλά εγώ δε μιλούσα για τον i7-5500U αλλά για τον i7-6500U (στο Link που έδωσα δεν είναι αυτό του τίτλου). Επίσης στην παρούσα φάση και δεδομένου ότι έχω έξτρα 10 % έκπτωση  θεωρώ ότι είναι προτιμότερο να πάρω το http://tinyurl.com/zt9gyr3  στα 584€ παρά αυτό που αναφέρεις στα 549 € (φαντάζομαι δε διαφωνείς σε αυτό) Παρόλα αυτά δε θα υποκύψω στις καταναλωτικές μου ορέξεις και θα περιμένω να βγει ξανά κάτι αντίστοιχο με αυτό των media.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποίο πρέπει να έσπασε σίγουρα κάποιο ρεκόρ επιστροφής ελλατωματικής παρτίδας στα ΜΜ..

Black Screen κ τα μυαλά στα κάγκελα..οπότε μην βιαστείτε και τόσο στην προμήθεια του συγκεκριμένου..       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...