Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Microsoft Lumia 640 white 88,99€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω XL εδώ και ένα μίση χρόνο. Απίστευτο κινητό! Τα έχει όλα και τα κάνει όλα γρήγορα. Η επίσημη εφαρμογή του FB όντως είναι για τον πεοντα καβάλα αλλά με το Slim Social είσαι μια χαρά οπότε πάει και αυτό,

Μάλιστα επειδή έχω ψαχτεί πολύ αυτή την περίοδο για να βρω ένα κινητό με android για δώρο έχω απηυδήσει με το τι χρειάζεσαι για να τρέχεις όλα όσα θες στην πλατφόρμα αυτή απροβληματιστα. Άσε που το ένα βγάζει το τάδε πρόβλημα, το άλλο το δείνα κλπ, κλπ. 

Α ρε ρουφιάνα microsoft να έχεις ένα τέτοιο δυνατό λειτουργικό και να το θάβεις με κακές κινήσεις marketing!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι είναι πολύ καλή ευκαιρία .Αν δεν σε ενοχλεί το win OS , είναι μακράν καλύτερο από όλα τα κινητά στα 100 ευρώ. Προσωπικά έχω το 730 εδώ και δυο χρόνια και είμαι ευχαριστημένος . Βέβαια δεν χρησιμοποιώ φατσοβιβλία , κελαιδίσματα  και λοιπά ευγενή σπόρ , παρά μόνο κλασσικά τηλεφωνήματα , διαδίκτυο και ηλεκτονικό ταχυδρομείο. Τώρα όσοι θέλουν παραπάνω πάνε σε android και μηλόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic:

Κι εγω εχω το 730 αλλα προγραμμα πλοηγησης για να χρησιμοποιησω το gps με καλους χαρτες δεν εχω βρει. Εσεις ποιο χρησιμοποιειτε;

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω XL εδώ και ένα μίση χρόνο. Απίστευτο κινητό! Τα έχει όλα και τα κάνει όλα γρήγορα. Η επίσημη εφαρμογή του FB όντως είναι για τον πεοντα καβάλα αλλά με το Slim Social είσαι μια χαρά οπότε πάει και αυτό,

Μάλιστα επειδή έχω ψαχτεί πολύ αυτή την περίοδο για να βρω ένα κινητό με android για δώρο έχω απηυδήσει με το τι χρειάζεσαι για να τρέχεις όλα όσα θες στην πλατφόρμα αυτή απροβληματιστα. Άσε που το ένα βγάζει το τάδε πρόβλημα, το άλλο το δείνα κλπ, κλπ. 

Α ρε ρουφιάνα microsoft να έχεις ένα τέτοιο δυνατό λειτουργικό και να το θάβεις με κακές κινήσεις marketing!!

Το slim social είναι κακή εναλλακτική για διάφορους λόγους. Ουσιαστικά είναι ένας browser για το facebook.

 

Γενικά, ωραία κάμερα, σε αυτά τα χρήματα αυτή η κάμερα δεν υπάρχει αλλού. Αλλά στα υπόλοιπα πάσχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic:

Κι εγω εχω το 730 αλλα προγραμμα πλοηγησης για να χρησιμοποιησω το gps με καλους χαρτες δεν εχω βρει. Εσεις ποιο χρησιμοποιειτε;

Ευχαριστω

Here Maps?

 

Νομίζω πλέον λέγεται here we go.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε το προλάβα..μη διαθέσιμο αναφέρει..θα υπάρχει μήπως σε καταστήματα; Γιατί το ήθελα για δώρο;

Εμφανίζει κανονικά διαθέσιμο για το λευκό.Επέλεξες χρώμα πάνω δεξιά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δειχνει διαθεσιμο αλλα οταν το βαζεις στο καλαθι στο αφαιρει

αν πατησεις οχι , μπορεις να προχωρησεις κανονικα στην αγορα, το εκανα την προηγουμενη φορα και παρελαβα κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατησεις οχι , μπορεις να προχωρησεις κανονικα στην αγορα, το εκανα την προηγουμενη φορα και παρελαβα κανονικα!

 

το δοκιμασα μολις και βλεπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...