Προς το περιεχόμενο

Επίθεση κουκουλοφόρων με βαριοπούλες στον σταθμό του ηλεκτρικού στο ΚΑΤ


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xmmm ναι ειναι μια λυση .

Και αν σε κανει αυτος τοπι στο ξυλο(αφου οι δημοκρατικες διαδικασιες ειναι φτωχεια )  γιατι  θα μπορει τι θα κανεις σε αυτη την περιπτωση ?

Θελω να πω ειναι πολυ ωραιες αυτες οι λογικες  να τις λες στα καφενεια  εχοντας πιει τα τσιπουρακια σου,σε δημοσιο τεχνολογικο φορουμ  δεχνει λιγο πως να το πω κομψα Ταλιμπανεζικη ?

Αυτο με την Αυστραλια το εξηγεις λιγο παραπανω να γελασουμε ολοι μαζι ?

 

άμα είναι πιό εύσωμος απο σένα τότε καλείς τους μπάτσους να τον πλακώσουν αυτοί για σένα και να του ρίξουν και εκείνο το μπιστόλι που παραλύει με ρεύμα.. αλλά σε αυτά τα κράτη όλοι κουβαλάνε πάνω τους σπρέι πιπεριού, παραλυτικά  και ρίχνουν απο αυτά.. 

 

γιατί οι μπάτσοι πρέπει να έχουν την ελευθερία να κάνουν τη δουλειά τους σωστά.. με την παραμικρή αντίσταση πρέπει να μπορεί να σου ρίξει ξύλο και να σε ακινητοποιήσει.. αμα είσαι σωστός και υπακούς τις εντολές του δέν παθαίνεις τίποτε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

άμα είναι πιό εύσωμος απο σένα τότε καλείς τους μπάτσους να τον πλακώσουν αυτοί για σένα και να του ρίξουν και εκείνο το μπιστόλι που παραλύει με ρεύμα.. αλλά σε αυτά τα κράτη όλοι κουβαλάνε πάνω τους σπρέι πιπεριού, παραλυτικά  και ρίχνουν απο αυτά.. 

 

γιατί οι μπάτσοι πρέπει να έχουν την ελευθερία να κάνουν τη δουλειά τους σωστά.. με την παραμικρή αντίσταση πρέπει να μπορεί να σου ρίξει ξύλο και να σε ακινητοποιήσει.. αμα είσαι σωστός και υπακούς τις εντολές του δέν παθαίνεις τίποτε.. 

Και μετα σηκωνεις το χερι σαν αρχαιος ελληνας και πετας και ενα χαιλ χιτλερ και εισαι κομπλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι μιλουσα για τους Homo Sapiens με αυτα που ειπες και για αυτο εβαλα και γω το λιθαρακι μου στη στην αποψη σου. Προφανως 100% ειρωνικο γιατι αυτα που λεςειναι για αουγκανους (οχι οτι απεχουμαι πολυ)

 

καλά βγες λίγο έξω απο το χωριό σου να δείς πως λειτουργούν τα πολιτισμένα κράτη γιατί μονο τη Βενεζουέλα και τη Κούβα θα ξέρεις απο φωτογραφίες.. και μετά έλα να μιλήσεις μαζί μου.. που έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη σαν επιστήμονας και όλα τα τριτοκοσμικά "σοσσιλαιστικά" κράτη ώς ναυτικός.. αλλά και πάλι βλακείες θα μου πείς γιατί τα πέρνεις απο κανα "σπιτι του λαού" προφανως και σύ σάν αγωνιστράς που είσαι.. χο χο χο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα είναι πιό εύσωμος απο σένα τότε καλείς τους μπάτσους να τον πλακώσουν αυτοί

Nαι φυσικα ετσι θα κανεις ,τι βλακας θα εισαι να κατσεις να τις φας?

Αν ομως δεν ειναι   προφανες  δεν ειναι δλδ 2 μετρα 120 κιλα   και σου ερθει κανεις μικροσωμος αλλα ειναι μποξερ  και εσυ δεν το ξερεις αυτο και κανεις αυτα που ειπες και σε κανει αλογο με μια μπουνια τοτε τι?

Την πατησαμε τοτε ε?

Ασε μωρε εγω λεω να παω με τις δημοκρατικες διαδικασιες που να τρωω ξυλο απο ταπες τωρα..

 

 

 

Btw  αστυνομικοι λεγονται αυτοι που θα σε σωσουν απο αυτον ,μπατσους τους λενε αυτοι που κραζεις τοση ωρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ο μόνος τρόπος η θανατική ποινή για να μην ταιζονται από μας. Αν διαβάσεις το πρώτο post στράφηκα εναντίον του συστήματος που βγάζει έξω τέτοιους εγκληματίες σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Απλά τον ανέφερα σαν παλικάρι και πειραχτηκαν κάποιοι. Εσύ πειραχτηκες που τον είπα σατανιστή. Οι προσφωνήσεις είναι το μεγάλο μας πρόβλημα? Αν τον πούμε δολοφόνο είμαστε εντάξει?

 

Δε σε πιάνω. Δε θέλεις να τον βγάλουμε έξω και δε θέλεις να τον ταΐζουμε. Τι προτείνεις αντί για θανατική ποινή δηλαδή, δίαιτα;

 

Για το μικρό χρονικό διάστημα που λες, θα διαφωνήσω. Προσωπικά δεν το θεωρώ μικρό, και σε κάθε περίπτωση δεν του έκαναν χάρη, τα ίδια ισχύουν γι' αυτόν που ισχύουν και για όλους.

 

Τέλος, κάνεις τεράστιο λάθος αν νομίζεις ότι πειράχτηκα επειδή τον είπες σατανιστή. Απλά αυτή η προσφώνηση μου δημιούργησε την απορία την οποία εξέφρασα. Προσωπικά όταν μου δημιουργούνται τέτοιες απορίες για δικές μου συμπεριφορές πάντα τις ψάχνω όσο μπορώ για να γνωρίσω καλύτερα το τι έχω μέσα στο κεφάλι μου και να το διορθώσω αν κρίνω ότι χρειάζεται. Όταν διατυπώνω τέτοιες απορίες δημοσίως το κάνω για να βοηθήσω και άλλους να πράξουν το ίδιο. Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο. Το ποιά λέξη χρησιμοποιείς εσύ ούτε με χαρακτηρίζει εμένα σαν άνθρωπο ούτε με επηρεάζει, οπότε γιατί να πειραχτώ;

 

 

Και τώρα λίγο comic relief...

 

 

Ο χρυσός κανόνας.. Μην κάνεις στον άλλο ότι δέν θα ήθελες να κάνει σε σένα..

 

παρκαρε ο άλλος πάνω στο πεζοδρόμιο και σε εμποδίζει να περάσεις? σκάστου τα λάστιχα ή σπάστου το τζάμι!

 

έσπασε ο άλλος δημόσια περιουσία για οποιοδήποτε λόγο? σπάστου τα μούτρα

 

πετάει ο άλλος τα σκουπίδια έξω απο το σκουπιδοντενεκέ? πέταξέ τα έξω απο το σπίτι του ή φέρτου τα στο κεφάλι.. 

 

τα πολλά λόγια και οι "δημοκρατικές" συζητήσεις είναι φτώχεια.. 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα σηκωνεις το χερι σαν αρχαιος ελληνας και πετας και ενα χαιλ χιτλερ και εισαι κομπλε..

 

καλά όποτε σας στριμώχνουν εσας το γυρνάτε στον "αντιφασιστικό αγώνα".. στο Βερολινο με κυνηγούσαν οι ναοναζί του NPD με τα ρόπαλα στο S-Bahn.. εσύ θα μου πείς ότι είμαι και φασίστας απο πάνω.. μάλλον εσύ είσαι και ψάχνεις για παρέα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλά βγες λίγο έξω απο το χωριό σου να δείς πως λειτουργούν τα πολιτισμένα κράτη γιατί μονο τη Βενεζουέλα και τη Κούβα θα ξέρεις απο φωτογραφίες.. και μετά έλα να μιλήσεις μαζί μου.. που έχω γυρίσει όλη την Ευρώπη σαν επιστήμονας και όλα τα τριτοκοσμικά "σοσσιλαιστικά" κράτη ώς ναυτικός.. αλλά και πάλι βλακείες θα μου πείς γιατί τα πέρνεις απο κανα "σπιτι του λαού" προφανως και σύ σάν αγωνιστράς που είσαι.. χο χο χο.. 

Δεν κανει τσεκ ιν το ισνομνια ρε γαμωτο να σου γραψει message sent from Estonia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κυνηγούσαν οι ναοναζί του NPD με τα ρόπαλα στο S-Bahn..

είναι καχύποπτες ενέργειες

Να τους προσεχεις τους ναοναζι κανουν πολλες καχυποπτες ενεργειες.

hqdefault.medium.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έχει το επιχειρηματολογικό καταφύγιο του κάθε ημιμαθή hater με τραγικά απωθημένα, ότι όσοι εκφράζουν μια άποψη που για χψ λόγους του είναι ακατανόητη-άρα-αδιανόητη, είναι "πληρωμένος" από κάποιες σκοτεινές δυνάμεις για να τα γράφει στο ίντερνετ... "Ότι δεν είναι όπως εγώ ίσον κακό". Θλιβερός τρόπος να υπάρχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σε πιάνω. Δε θέλεις να τον βγάλουμε έξω και δε θέλεις να τον ταΐζουμε. Τι προτείνεις αντί για θανατική ποινή δηλαδή, δίαιτα;

 

Για το μικρό χρονικό διάστημα που λες, θα διαφωνήσω. Προσωπικά δεν το θεωρώ μικρό, και σε κάθε περίπτωση δεν του έκαναν χάρη, τα ίδια ισχύουν γι' αυτόν που ισχύουν και για όλους.

 

Τέλος, κάνεις τεράστιο λάθος αν νομίζεις ότι πειράχτηκα επειδή τον είπες σατανιστή. Απλά αυτή η προσφώνηση μου δημιούργησε την απορία την οποία εξέφρασα. Προσωπικά όταν μου δημιουργούνται τέτοιες απορίες για δικές μου συμπεριφορές πάντα τις ψάχνω όσο μπορώ για να γνωρίσω καλύτερα το τι έχω μέσα στο κεφάλι μου και να το διορθώσω αν κρίνω ότι χρειάζεται. Όταν διατυπώνω τέτοιες απορίες δημοσίως το κάνω για να βοηθήσω και άλλους να πράξουν το ίδιο. Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο. Το ποιά λέξη χρησιμοποιείς εσύ ούτε με χαρακτηρίζει εμένα σαν άνθρωπο ούτε με επηρεάζει, οπότε γιατί να πειραχτώ;

 

 

Και τώρα λίγο comic relief...

Μπορούν να κάνουν κάποια εργασία ίσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σε πιάνω. Δε θέλεις να τον βγάλουμε έξω και δε θέλεις να τον ταΐζουμε. Τι προτείνεις αντί για θανατική ποινή δηλαδή, δίαιτα;

 

Για το μικρό χρονικό διάστημα που λες, θα διαφωνήσω. Προσωπικά δεν το θεωρώ μικρό, και σε κάθε περίπτωση δεν του έκαναν χάρη, τα ίδια ισχύουν γι' αυτόν που ισχύουν και για όλους.

Δεν ειπα οτι του κανανε χαρη ειδικα αυτου Σαν παραδειγμα τον εφερα

Κατα τα αλλα μπορει να βγαλει το ψωμι του μονος του

Οπως εκανε τον αντρακλα και τον μαγκα στα κοριτσακια που πολτοποιουσε, αλυσιδιτσα στο ποδι και ας πολτοποιησει τα λατομεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι του κανανε χαρη ειδικα αυτου Σαν παραδειγμα τον εφερα

Κατα τα αλλα μπορει να βγαλει το ψωμι του μονος του

Οπως εκανε τον αντρακλα και τον μαγκα στα κοριτσακια που πολτοποιουσε, αλυσιδιτσα στο ποδι και ας πολτοποιησει τα λατομεια

Σε αυτό είμαι υπέρ κι εγώ. Όποιος είναι αρτιμελής και υγιής ας βγάλει το ψωμί του μόνος του. Έτσι που απλά κάθονται οι περισσότεροι χειρότεροι γίνονται, με τη δουλειά μπορεί να είναι καλύτερα τα πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έχει το επιχειρηματολογικό καταφύγιο του κάθε ημιμαθή hater με τραγικά απωθημένα, ότι όσοι εκφράζουν μια άποψη που για χψ λόγους του είναι ακατανόητη-άρα-αδιανόητη, είναι "πληρωμένος" από κάποιες σκοτεινές δυνάμεις για να τα γράφει στο ίντερνετ... "Ότι δεν είναι όπως εγώ ίσον κακό". Θλιβερός τρόπος να υπάρχεις.

 

μα όλοι πληρωμένοι είναι στην Ελλάδα και όλοι τα πέρνουν απο κάπου.. δέν δουλεύει κανένας.. έτσι έχουν μάθει.. τσομπανόσκυλα.. ότι αρπάξει ο ποπός.. εμείς να τα κονομάμε και άσ τους άλλους να απαυτωνονται.. πετάμε και κανα ιδεολογικό για τις εντυπώσεις.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...