Προς το περιεχόμενο

ILLY FRANCIS Y3 δώρο με 6 κουτιά ILLY ESPRESSO @ YODA.GR ~ 80€


AristidisZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με τις απλές τις κόκκινες φτιάχνοντας freddo espresso το εχω βάλει απο τα 20" που τρέχει στο μικρο στα 27" που τρέχει το μεγάλο Γιατί μου έβγαζε λίγη ποσότητα καφέ. Εννοείται 2 κάψουλες για freddo

Αν θέλει 2 δεν συμφέρει ακόμα και με την προσφορά.1€+ ο καφές.

 

Η πιο φθηνή λύση είναι μηχανή που παίρνει αλεσμένο καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το σκεφτόμουν για τη μανα μου που πινει 3-4 καφέδες τη βδομάδα, δεν βλέπω να την παίρνω. Καλύτερα μια εσπρεσσιερα με 100-150 που σίγουρα παίρνεις φθηνότερο, ποιοτικότερο καφέ και τον φτιάχνεις και περισσότερο στα μέτρα σου.

 

Φίλος μου έχει αυτή delonghi icona eco 311 και είναι πολύ ικανοποιημένος. Θα το ψάξω βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερδίζεις σε ευκολία και σταθερότητα ας πούμε με τις κάψουλες. Είναι τι σε βολεύει. Και μηχανή για χύμα να πάρεις πάντως έχεις την επιλογή για μερίδες, αν δεις ότι βαριέται να ασχοληθεί ιδιαίτερα η μάνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, με μιακλασσική μηχανή για εσπρεσσο των 100 ευρω έφτιαχνε απλα χάλασε με τα χρόνια.

 

Σίγουρα βολεύει η κάψουλα αλλα σκέψου μονό τα (και λιγα λέω) 10 ευρώ το μήνα σεΚκαψουλες + το 50αρικο για τη μηχανή... Έχεις δώσει παραπάνω (μέσα σε ενα χρόνο) απο όσο μια κλασσική μηχανή και καφε ενός χρόνου και σίγουρα πίνεις καφέ χειρότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...